Absolwenci 2000/2001

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F

Klasa A

1.      Charaba Marta

2.      Czarnecki Piotr

3.      Gurmińska Karolina

4.      Hansz Agnieszka

5.      Jacak Grzegorz

6.      Jania Michał

7.      Kowalska Agata

8.      Kuchta Małgorzata

9.      Kwietniewska Izabela

10. Maciaszek Tomasz

11. Makijewski Sebastian

12. Małecka Katarzyna

13. Młyniec Kamil

14. Orzeł Rafał

15. Pietras Kamil

16. Próchniak Robert

17. Skórska Karolina

18. Sochaj Agnieszka

19. Szarpak Hubert

20. Szejka Gabriela

21. Tokarski Łukasz

22. Trojanowska Justyna

23. Wiczuk Katarzyna

24. Wiechnik Weronika

25. Zaborowska Agata

26. Zarodnik Dawid

27. Ziółkowska Dominika

28. Złotucha Dawid

29. Złotucha Rafał

 

Klasa B

1.      Bałaszek Renata

2.      Bednarz Aleksandra

3.      Borkowska Dominika

4.      Buczyńska Agnieszka

5.      Dacka Łukasz

6.      Dygus Marcin

7.      Giza Robert

8.      Gołębiowska Joanna

9.      Grzesiak Marcin

10. Jakubczyk Wioletta

11. Jeziorski Kamil

12. Jurak Karol

13. Kazanowski Piotr

14. Kłudka Joanna

15. Kozak Anna

16. Kramek Damian

17. Kramek Łukasz

18. Kramek Michał

19. Kuchta Przemysław

20. Maciąg Urszula

21. Nowak Marzena

22. Plak Łukasz

23. Resztak Magdalena

24. Skabara Emil

25. Skorek Sebastian

26. Woźniak Jakub

27. Wojtalik Łukasz

28. Wróbel Jakub

29. Żydek Małgorzata

30. Żywicka Sabina

 

Klasa C

1.      Adamczyk Martyna

2.      Andrzejewska Ewelina

3.      Bartoś Justyna

4.      Dacka Agnieszka

5.      Frączek Katarzyna

6.      Furdal Ewelina

7.      Furmanik Agnieszka

8.      Gajda Anna

9.      Gorgol Grzegorz

10. Indyk Michał

11. Janczak Katarzyna

12. Kijewski Jarosław

13. Komorowska Anna

14. Korgol Małgorzata

15. Kursa Justyna

16. Kuś Izabela

17. Markowska Katarzyna

18. Nieoczym Magdalena

19. Niezbecki Patryk

20. Nowak Joanna

21. Nowak Mateusz

22. Ogorzałek Bartosz

23. Orzeł Paulina

24. Piekoś Agnieszka

25. Piłat Robert

26. Pokuć Katarzyna

27. Rynkowkski Dariusz

28. Rzeszot Andrzej

29. Świderka Natalia

30. Wyziński Mateusz

31. Pyda Maria

 

Klasa D

1.      Bełżak Kamil

2.      Cholewa Agata

3.      Dacka Daria

4.      Głogowski Marek

5.      Godziszewski Kamil

6.      Kania Agnieszka

7.      Kowalska Weronika

8.      Koziński Miłosz Krzysztof

9.      Mazurek Anna Maria

10. Niezgoda Katarzyna

11. Pietroń Dorota

12. Ptak Agnieszka

13. Radomska Anna Maria

14. Sarnecka Natalia Anna

15. Sołdek Przemysław

16. Wałaszkiewicz Jacek

17. Wójcik Jacek

18. Wysoka Karolina

19. Złotucha Karolina Natalia

 

Klasa E

1.      Bielecki Adrian

2.      Ciechańska Paulina

3.      Ciemior Dorota

4.      Czajka Katarzyna

5.      Długosz Justyna

6.      Domański Piotr

7.      Dygus Karolina

8.      Dziechciarz Żaneta

9.      Gogół Justyna

10. Kocoń Barbara

11. Kopacha Anna

12. Majchrzak Iwona

13. Mazurkiewicz Cezary

14. Mirosław Arkadiusz

15. Nagrodzka Karolina

16. Niezbecki Michał

17. Nowomiejski Damian

18. Orzeł Damian

19. Pakuła Łukasz

20. Pomorska Aleksandra

21. Pyda Jakub

22. Stadnicki Hubert

23. Szczepkowicz Łukasz

24. Teresińska Ilona

25. Turska Magdalena

26. Wiśniewski Anna

27. Wiśniewski Paweł

28. Wojewódka Konrad

29. Wójcik Ewelina

30. Wójcinowicz Arkadiusz

 

Klasa F

1.      Bartuzi Karolina

2.      Cywiński Łukasz

3.      Czarnecka Martyna

4.      Dacka Michał

5.      Długosz Agnieszka

6.      Głupiec Marcin

7.      Godziszewski Mariusz

8.      Gogół Mariusz

9.      Kałdonek Kamil

10. Kolasiński Łukasz

11. Kuś Sebastian

12. Kwiatkowski Krystian

13. Lebek Magdalena

14. Lesińska Edyta

15. Leńczuk Emilia

16. Nowak Anna

17. Opoka Krzysztof

18. Oświecińska Agnieszka

19. Piątek Anna

20. Pietrzak Małgorzata

21. Polek Mateusz

22. Pyta Magdalena

23. Soboń Justyna

24. Ślązak Robert

25. Tusińska Agnieszka

26. Walencik Martyna

27. Wójcik Ewelina

28. Wójtowicz Karolina

29. Zasada Michał

30. Galuba Jacek

31. Pietras Marta

 

 

autor  © 2004 rap