Absolwenci 2001/2002

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Andrzejewski Marcin

2.      Błażejczyk Beata

3.      Boryca Martyna

4.      Czajka Katarzyna

5.      Duda Magdalena

6.      Gawlik Beata

7.      Hulak Justyna

8.      Kapusta Marek

9.      Koniak Błażej

10. Król Daniel

11. Kwiatkowski Jakub

12. Łakomy Paweł

13. Nowacki Mateusz

14. Nowak Damian

15. Opoka Daniel

16. Pietroń Krystian

17. Pietrzak Patrycja

18. Piłat Dariusz

19. Pyta Paulina

20. Rachoń Klaudia

21. Radkowiak Małgorzata

22. Rogucka Gabriela

23. Saran Paweł

24. Sarna Agnieszka

25. Szyszko Emil

26. Węgiel Paweł

 

Klasa B

1.      Berliński Kamil

2.      Błaszczyk Monika

3.      Chaberska Izabela

4.      Chruściński Damian

5.      Czarnota Justyna

6.      Gazda Ewelina

7.      Gazda Karolina

8.      Grzęda Karol

9.      Kędzierska Paulina

10. Koziński Karol

11. Kuś Marlena

12. Kwietniewski Konrad

13. Majak Izabela

14. Mastalerz Sylwia

15. Miazga Damian

16. Kolczak Marcin

17. Orzeł Marcin

18. Pecio Dominik

19. Pluta Paweł

20. Strzelecka Małgorzata

21. Ścibura Arkadiusz

22. Tajer Aleksandra

23. Iwaszkiewicz Radosław

24. Wojewódka Agnieszka

 

Klasa C

1.      Bartkowiak Konrad

2.      Buczyński Krzysztof

3.      Burzyński Dariusz

4.      Charaba Jacek

5.      Flasińska Joanna

6.      Gasińska Karolina

7.      Gębala Marlena

8.      Jackowska Kornelia

9.      Jędrej Marta

10. Kacprzak Jakub

11. Karaś Paweł

12. Konarski Rafał

13. Kuś Olga

14. Kwiatkowska Katarzyna

15. Nowomiejski Piotr

16. Pastwa Hubert

17. Plak Ilona

18. Radziejewski Cezary

19. Sikorska Ewelina

20. Stachyra Justyna

21. Strawa Miłosz

22. Wasilczuk Marlena

23. Walczak Damian

24. Wideński Jacek

25. Zygan Mateusz

 

Klasa D

1.      Adamczyk Dawid

2.      Bałaszek Jacek

3.      Biernacki Ernest Kamil

4.      Binięda Michał

5.      Dyś Izabela

6.      Fijałkowski Krzysztof

7.      Grzesiak Michał

8.      Jadach Aleksandra

9.      Kijewska Ewelina

10. Kołosiński Konrad

11. Krupa Aleksandra

12. Kuchta Waldemar

13. Małecka Marta

14. Matejko Łukasz

15. Nieróbca Martyna

16. Plis Milena

17. Pyda Kamil

18. Rokicka Joanna

19. Sala Katarzyna

20. Seweryn Milena

21. Szafran Marcin

22. Szymański Dawid

23. Wójcicki Łukasz

24. Złotucha Sylwia

 

Klasa E

1.      Bielecka Diana

2.      Cisłak Kamil

3.      Czapla Grzegorz

4.      Czuryszkiewicz Joanna

5.      Czuryszkiewicz Monika

6.      Dacka Dariusz

7.      Domżał Agnieszka

8.      Gogół Aneta

9.      Grądecki Piotr

10. Kalinowska Małgorzata

11. Klocek Małgorzata

12. Makulus Michał

13. Michalska Monika

14. Papierz Wojciech

15. Ptak Wojciech

16. Sudy Monika

17. Wicha Maciej

18. Wicha Miłosz

19. Winiarski Marek

20. Winnicki Piotr

21. Wiśniewski Ernest

22. Wójtowicz Ewelina

23. Żurek Cezary

24. Pyda Maria

 

Klasa F

1.      Arażny Aleksander

2.      Baranowska Magdalena

3.      Bigos Dorota

4.      Butrym Adam

5.      Charaba Michał

6.      Chwaszczewska Magdalena

7.      Dębicki Andrzej

8.      Eciak Bartłomiej

9.      Gnaś Łukasz

10. Gruchalska Anna

11. Gumińska Ilona

12. Halas Karolina

13. Indyk Sandra

14. Jedliński Patryk

15. Kasum Denis

16. Kołodziejczyk Aneta

17. Kosz Paulina

18. Kruk Agnieszka

19. Kuchta Grzegorz

20. Kuzioła Marcin

21. Kuzioła Tomasz

22. Lear Eryk

23. Mądzik Rafał

24. Mróz Paulina

25. Świerkosz Grzegorz

26. Walczak Kamil

27. Wójcik Marcin

28. Zawadzki Łukasz

29. Branicki Dariusz

30. Borsuk Paweł

 

Klasa G

1.      Borkowski Przemysław

2.      Ceglarski Damian

3.      Dacka Katarzyna

4.      Dygus Adam

5.      Dygus Maciej

6.      Dziechciarz Aleksandra

7.      Goleń Joanna

8.      Gorzym Damian

9.      Kieraga Joanna

10. Kozak Magdalena

11. Kozak Żaneta

12. Kwietniewski Krystian

13. Marek Mateusz

14. Nowomiejska Justyna

15. Pakuła Piotr

16. Rduch Monika

17. Sosnowska Beata

18. Stachyra Karolina

19. Stochmalska Alicja

20. Sułek Paulina

21. Szczygieł Justyna

22. Turczyński Leszek

23. Wiczuk Izabela

24. Winiarski Radosław

25. Zapalski Karol

26. Złotnicki Damian

27. Babin Paweł

 

 

 

autor  © 2004 rap