Absolwenci 2002/2003

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa II p. M. Montessori

Klasa A

1.      Baumgertner Krzysztof

2.      Czarnecki Michał

3.      Czępińska Anna

4.      Czępiński Paweł

5.      Domżał Anna

6.      Duda Ada

7.      Frączek Karolina

8.      Janik Grzegorz

9.      Jasik Michał

10. Kamińska Agata

11. Kawka Michał

12. Kozak Monika

13. Moleśtak Urszula

14. Leptuch Damian

15. Nieradka Aleksandra

16. Pinta Robert

17. Pyda Mateusz

18. Rukasz Katarzyna

19. Sagan Adam

20. Sitarska Joanna

21. Walęncik Paweł

22. Wałaszkiewicz Cezary

23. Waś Ewa

24. Witczak Grzegorz

25. Wójcicka Aleksandra

26. Zawada Bartosz

 

Klasa B

1.      Bartkowiak Kinga

2.      Chabros Paweł

3.      Głogowski Piotr

4.      Gorczyca Piotr

5.      Grudzień Sylwia

6.      Jeziorski Adrian

7.      Kłak Grzegorz

8.      Kołodziejczyk Patrycja

9.      Kołodziejczyk Piotr

10. Kraj Piotr

11. Kuś Edyta

12. Majchrowska Katarzyna

13. Majewski Patryk

14. Orzeł Sylwia

15. Piłat Agnieszka

16. Próchniak Ewelina

17. Sola Sara

18. Stefaniak Paweł

19. Szczawińska Weronika

20. Wójcik Joanna

21. Wójcinowicz Paweł

22. Wojcinowicz Piotr

23. Wójtowicz Aleksandra

24. Żebczyński Kamil

 

Klasa C

1.      Adamczyk Adam

2.      Aleksandrowicz Marta

3.      Bednarczyk Wojciech

4.      Bigos Jakub

5.      Błażejczyk Monika

6.      Chodlewski Karol

7.      Czopek Damian

8.      Głowacka Zuzanna

9.      Goleń Mateusz

10. Knapik Katarzyna

11. Korolczuk Milena

12. Krupa Paulina

13. Łyjak Kinga

14. Motylewska Justyna

15. Niedziela Konrad

16. Nowaczek Paweł

17. Oświeciński Emil

18. Ozimek Monika

19. Sokołowska Natalia

20. Sołdek Karolina

21. Stola Krzysztof

22. Tusińska Ilona

23. Urbański Paweł

24. Wasilczuk Agata

25. Wdowia Patrycja

26. Winiarska Anita

 

Klasa D

1.      Brykowska Katarzyna

2.      Chęć Damian

3.      Chojnicki Krzysztof

4.      Cięszczyk Mateusz

5.      Czapla Anna

6.      Długosz Magdalena

7.      Duda Karol

8.      Głos Izabela

9.      Gołofit Tomasz

10. Gurbiel Michał

11. Jóźwik Wojciech

12. Kałdonek Łukasz

13. Kęcik Adrian

14. Kocot Agata

15. Królikowski Kamil

16. Maciąg Aleksandra

17. Opoka Magdalena

18. Oroń Sylwia

19. Pietrzak Paweł

20. Pikus Patrycja

21. Piłat Paweł

22. Rodzik Michał

23. Stojak Krzysztof

24. Szczęsna Monika

25. Szlachetka Emilia

26. Szmit Dawid

 

Klasa E

1.      Czapla Natalia

2.      Czopek Sandra

3.      Chruściński Kornel

4.      Długoszewska Martyna

5.      Dołęgowska Małgorzata

6.      Grelewski Bartłomiej

7.      Kazimierczak Joanna

8.      Komorowski Damian

9.      Kozak Izabela

10. Kramek Emil

11. Kuś Sylwia

12. Mróz Dawid

13. Nawrot Magdalena

14. Piekoś Kamila

15. Pyda Radosław

16. Pyska Marcin

17. Teresiński Mateusz

18. Wójtowicz Szymon

19. Zielińska Milena

20. Żylik Sylwia

 

Klasa F

1.      Bartoś Rafał

2.      Błaszczyk Aleksandra

3.      Borowiec Daniel

4.      Borowiec Iwona

5.      Chabros Karolina

6.      Chabros Mateusz

7.      Czarnecka Joanna

8.      Dacka Anna

9.      Drozd Magdalena

10. Iracki Mateusz

11. Jurczyński Emil

12. Klocek Karolina

13. Kowalska Ilona

14. Kozak Olga

15. Kwietniewski Marcin

16. Leszkowicz Kamil

17. Majewski Dawid

18. Oleksiak Łukasz

19. Pakuła Justyna

20. Pawłowska Agata

21. Pfaffenhausen Adrian

22. Piątek Anna

23. Robełek Mirosław

24. Szarpak Norbert

25. Szymczyk Martyna

26. Wiczuk Kamil

 

Klasa II p. M. Montessori

1.      Ejtel Artur

2.      Mędrek Michał

3.      Nowak Agata

4.      Wyroślak Olga

5.      Radomska Natalia

6.      Tomaszczyk Rafał

 

 

 

autor  © 2004 rap