Absolwenci 2003/2004

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa II p. M. Montessori

Klasa A

1.      Bałoszek Piotr

2.      Bancerz Adrianna

3.      Cywiński Karol

4.      Duda Dawid

5.      Dyrla Łukasz

6.      Flasińska Paulina

7.      Goliszek Krzysztof

8.      Jambom Ilona

9.      Kobiałka Karol

10. Krupiński Rafał

11. Krzeszowski Jakub

12. Malec Bartłomiej

13. Marud Justyna

14. Mastalerz Dariusz

15. Nieróbca Iga

16. Przybycień Martyna

17. Puciłowska Joanna

18. Puciłowski Tomasz

19. Tatara Anita

20. Walczak Katarzyna

21. Winiarski Grzegorz

22. Woś Rafał

23. Wójcik Gabriela

24. Zawadzka Aleksandra

25. Zygan Ilona

 

Klasa B

1.      Arażny Artur

2.      Banaszkiewicz Dorota

3.      Bigos Izabela

4.      Doraczyńska Joanna

5.      Dzyr Konrad

6.      Głusiec Gracjana

7.      Gołąb Dawid

8.      Jędrys Daniel

9.      Kamińska Magdalena

10. Kotłowska Iga

11. Kułaga Daniel

12. Lisowska Justyna

13. Łuczkiewicz Anna

14. Machaj Błażej

15. Maciąg Piotr

16. Majchrowski Mateusz

17. Majdańska Olga

18. Mastalerz Adrianna

19. Niezbecki Kamil

20. Niezgoda Dorota

21. Plis Jakub

22. Polek Bartosz

23. Sawa Weronika

24. Skrzyńska Martyna

25. Wiśniewska Katarzyna

26. Zieliński Michał

 

Klasa C

1.      Bielecki Dawid

2.      Chabros Elżbieta

3.      Dziechciarz Elżbieta

4.      Gibuła Dariusz

5.      Grzyb Mirosław

6.      Kazanowski Krzysztof

7.      Kazimierczak Angelika

8.      Koral Katarzyna

9.      Łakomy Artur

10. Majewski Cezary

11. Majewski Daniel

12. Marud Sebastian

13. Mądzik Karolina

14. Pinkiewicz Katarzyna

15. Plis Emilia

16. Rożek Łukasz

17. Sola Marcin

18. Szczygieł Iwona

19. Świderka Aneta

20. Wiśniewski Jakub

21. Wiśniewski Marcin

22. Wójcik Karolina

23. Wójtowicz Anna

24. Zasempa Sylwia

 

Klasa D

1.      Brzoza Daniel

2.      Dziaduch Ilona

3.      Gnaś Justyna

4.      Grabowska Aleksandra

5.      Hryniewicz Oskar

6.      Kijak Patryk

7.      Kozak Wojciech

8.      Lolo Rafał

9.      Mańkowska Agnieszka

10. Moleśtak Sandra

11. Olender Milena

12. Oroń Jarosław

13. Pyda Monika

14. Pyda Tomasz

15. Radziejewski Adrian

16. Rukasz Marta

17. Rutyna Tomasz

18. Sieńko Milena

19. Statek Rafał

20. Szafran Paulina

21. Więckowska Magdalena

22. Wyroślak Artur

23. Złotucha Bartosz

24. Żak Magdalena

25. Stefaniak Michał

 

Klasa E

1.      Banach Martyna

2.      Bartosiewicz Tomasz

3.      Friedensberg Henryk

4.      Godzwon Mateusz

5.      Gołofit Karolina

6.      Gołofit Paweł

7.      Gutek Maria

8.      Kałdonek Mariusz

9.      Karaś Paweł

10. Kruk Adrian

11. Kuchta Piotr

12. Larm Michał

13. Maj Kamil

14. Marczyńska Sylwia

15. Mastalerz Iga

16. Morawska Anna

17. Nawrot Agata

18. Pietroń Agata

19. Smaga Ewelina

20. Smaga Paulina

21. Wilczyński Dawid

22. Wilczyński Patryk

23. Zagodzon Grzegorz

24. Zagrodnik Grzegorz

 

Klasa F

1.      Ceglarski Grzegorz

2.      Gogół Adrian

3.      Grudzień Eryk

4.      Grudzień Katarzyna

5.      Jankowski Krzysztof

6.      Kaczmarski Mateusz

7.      Kazanowska Barbara

8.      Kazanowska Katarzyna

9.      Komorowski Adrian

10. Kramek Karolina

11. Kursa Artur

12. Maciąg Mateusz

13. Mirosław Sylwia

14. Pietroń Artur

15. Pokuć Paulina

16. Rudnicka Magdalena

17. Skabara Przemysław

18. Świątek Dariusz

19. Szlachetka Michał

20. Szydłowski Kamil

21. Szymczyk Patrycja

22. Turski Paweł

23. Wadowska Beata

24. Zygas Emil

25. Żylik Radosław

 

Klasa II p. M. Montessori

1.      Kosno Kamil

2.      Kowalczyk Róża

3.      Pecio Rafał

4.      Pikus Diana

5.      Żywicki Karol

 

 

 

autor  © 2004 rap