Absolwenci 2005/2006

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

  1. Chrzanowski Maciej
  2. Cisłak Rafał
  3. Czuba Iga
  4. Głos Michał
  5. Głownia Barbara
  6. Godziszewski Artur
  7. Gołofit Jagoda
  8. Grudzień Magdalena
  9. Iwan Michał
  10. Jasińska Milena
  11. Kaczor Damian
  12. Kazimierczak Dagmara
  13. Kisiołek Diana
  14. Kochan Iwona
  15. Krzysztofik Katarzyna
  16. Łyjak Ewelina
  17. Misiurek Eliza
  18. Niezbecki Marcin
  19. Nowak Paulina
  20. Oleneder Patryk
  21. Pisarska Milena
  22. Rokicki Michał
  23. Sarna Małgorzata
  24. Sitarski Jakub
  25. Sołdek Ewelina
  26. Statek Urszula
  27. Stefania Cyprian
  28. Sudy Sylwia
  29. Szwed Helena
  30. Witkowska Sylwia
  31. Zielonka Marcin

Klasa B

  1. Bucior Rafał
  2. Furdal Łukasz
  3. Gągol Łukasz
  4. Giza Patrycja
  5. Godzina Patrycja
  6. Jakubowska Patrycja
  7. Kasum Adrian
  8. Kiraga Eryk
  9. Kloc Joanna
  10. Kłapeć Milena
  11. Kłudka Katarzyna
  12. Kuchta Aleksandra
  13. Kuchta Justyna
  14. Madejek Zuzanna
  15. Maj Karolina
  16. Majchrzak Weronika
  17. Makulus Konrad
  18. Mazurek Joanna
  19. Nawrot Jakub
  20. Papierz Anna
  21. Pietras Adam
  22. Puliński Albert
  23. Robełek Kamil
  24. Socha Małgorzata
  25. Szwagier Agnieszka
  26. Szwed Rafał
  27. Tomaszczyk Jakub
  28. Wiracka Jagoda
  29. Wiśniewski Miłosz
  30. Witek Mateusz
  31. Wójcikowska Katarzyna
  32. Zburzyński Michał

Klasa C

  1. Adrianek Karol
  2. Binięda Aneta
  3. Boryca Patryk
  4. Cija Daniel
  5. Frączek Mateusz
  6. Grzyb Sylwia
  7. Gurbiel Bartosz
  8. Jasiński Jakub
  9. Kędzierska Martyna
  10. Kępińska Wioletta
  11. Kieraga Jakub
  12. Kijewski Łukasz
  13. Kochańska Anna
  14. Kochańska Małgorzata
  15. Kozieł Emilia
  16. Kucharczyk Damian
  17. Latos Kamil
  18. Moleśtak Joanna
  19. Piątek Marcin
  20. Piłat Aleksandra
  21. Piwko Agnieszka
  22. Rodzik Michał
  23. Soboń Monika
  24. Szwarnowski Kamil
  25. Wyroślak Jakub
  26. Zieliński Kamil

Klasa D

  1. Błaszczyk Grzegorz
  2. Boiska Dominika
  3. Borczuk Paweł
  4. Czarnota Dominika
  5. Dacka Piotr
  6. Frąkała Filip
  7. Hryniewicz Lotariusz
  8. Jarosz Gabriela
  9. Jeziorski Paweł
  10. Kida Karolina
  11. Koma Karol
  12. Karol Ilona
  13. Kwiatkowska Agnieszka
  14. Maciaszek Jakub
  15. Mańkowski Piotr
  16. Mastalerz Jakub
  17. Mastalerz Michalina
  18. Mirosław Kasjan
  19. Ogonek Wioleta
  20. Sosnowski Rafał
  21. Stefania Paweł
  22. Szymczyk Kaja
  23. Winiarski Mariusz
  24. Żydek Martyna

Klasa E

  1. Błaszczyński Daniel
  2. Brzyska Karolina
  3. Cygan Kaja
  4. Dzieliński Przemysław
  5. Goleń Paweł
  6. Gołofit Wojciech
  7. Górniak Michał
  8. Iwan Daniel
  9. Kałdonek Adam
  10. Kapczyński-Helemi Namir
  11. Karczmarski Radosław Marek
  12. Kramek Amelia
  13. Nizioł Bartłomiej Jan
  14. Orzeł Agata
  15. Pyda Rafał
  16. Szlachetka Jakub
  17. Urbańska Andżelika
  18. Witek Tomasz
  19. Wójtowicz Dominika Sara
  20. Wyroślak Dagmara
  21. Zubrzycka Kinga

 

 

autor  © 2004 rap