Absolwenci 2006/2007

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

  1. Adamczyk Michał
  2. Buczyńska Monika
  3. Czajczyk Agata
  4. Górniak Michał
  5. Kamiński Jarosław
  6. Kisiołek Andżelika
  7. Kowalczyk Piotr
  8. Królikowska Aneta
  9. Kutyna Adriana
  10. Nowomiejska Justyna
  11. Pietras Paulina
  12. Stefaniak Kacper
  13. Szmit Justyna
  14. Szubartowski Albert
  15. Turska Patrycja
  16. Witek Sylwia
  17. Wojnicki Krystian
  18. Woleń Aleksandra
  19. Woś Edyta
  20. Wrzochol Angelina
  21. Wyroślak Rafał
  22. Żak Mateusz

Klasa B

  1. Bartkowiak Mateusz
  2. Bartz Cezary
  3. Ceglarska Agnieszka
  4. Czyżewski Konrad
  5. Garbacz Anna
  6. Gądek Magdalena
  7. Gogół Miłosz
  8. Grabowska Milena
  9. Grys Paulina
  10. Grzegorczyk Łukasz
  11. Jackowska Sylwia
  12. Kaleta Kamil
  13. Kocoń Tomasz
  14. Nowaczek Beata
  15. Rosiński Robert
  16. Struziak Elżbiwea
  17. Ścibior Damian
  18. Walczak Iwona
  19. Wasil Alicja
  20. Wasil Anna
  21. Wójcik Maciej
  22. Wójtowicz Nikodem

Klasa C

  1. Aleksandrowicz Marek
  2. Bakalarczyk Rafał
  3. Gnypek Agata
  4. Gnypek Wioleta
  5. Goliszek Kinga
  6. Górniak Rafał
  7. Jaźwińska Julia
  8. Kaczor Michał
  9. Kazanowski Mateusz
  10. Kaznowski Emil
  11. Kobiałka Przemysław
  12. Mastalerz Magdalena
  13. Mądzik Ewelina
  14. Nowak Martyna
  15. Przepiórka Krzysztof
  16. Rosińska Sylwia
  17. Rudnicka Magdalena
  18. Rybarczyk Jagoda
  19. Skawiński Mateusz
  20. Skrzyńska Agata
  21. Szwed Michał
  22. Tatara Miłosz
  23. Woś Piotr

Klasa D

  1. Cygan Joanna
  2. Czarnota Agata
  3. Duńska Karolina
  4. Furdal Krystian
  5. Gibuła Dominik
  6. Gurbiel Patrycja
  7. Kazanowska Paulina
  8. Machaj Gabriela
  9. Majchrowski Tomasz
  10. Marczyńska Inga
  11. Orzeł Piotr
  12. Pietrzak Karolina
  13. Pokuć Gabriela
  14. Przybycień Mateusz
  15. Purcha Eryk
  16. Skarżycka Weronika
  17. Sobota Amadeusz
  18. Szczygieł Milena
  19. Śledzik Agnieszka
  20. Walczak Jakub

Klasa E

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Binięda Robert
  3. Borowiński Bartosz
  4. Dziaduch Błażej
  5. Dzierżak Mateusz
  6. Głusiec Dominika
  7. Godzwon Paulina
  8. Gołąb Karolina
  9. Kałdonek Ewa
  10. Kosno Krzysztof
  11. Koziński Damian
  12. Kramek Mateusz
  13. Kwietniewska Agnieszka
  14. Lipko Karolina
  15. Milczach Jolanta
  16. Opoka Sylwia
  17. Oświecińska Martyna
  18. Pietroń Daniel
  19. Smaga Damian
  20. Walczak Patrycja
  21. Żywicki Kamil

 

autor  © 2004 rap