Absolwenci 2009/2010

ABSOLWENCI

 Klasa VI a   Klasa VI b  Klasa VI c  Klasa VI d

  Klasa VI a wychowawca mgr Rafał Pastwa

  1. Bartuzi Gabriela
  2. Bednarz  Paulina
  3. Biały  Weronika
  4. Czuba  Maciej
  5. Furdal  Dawid
  6. Gazda  Jakub
  7. Gągoł  Sebastian
  8. Goliszek Daria
  9. Hołysz  Maciej Grzegorz
  10. Jakóbczak Karolina
  11. Kamińska Sandra
  12. Kieraga Jacek
  13. Kijewski  Paweł 
  14. Kilian  Milena Maria
  15. Krasa Aleksandra
  16. Lejwoda  Agata
  17. Madej Krystian Maksymilian
  18. Miętkiewicz  Wiktoria Nina
  19. Młyniec Daria
  20. Piskor Gabriela
  21. Popiołek Patrycja
  22. Pyć  Patrycja
  23. Skurski  Mateusz Igor
  24. Struziak  Agata
  25. Tracz  Bartosz
  26. Wilczyńska Kinga
  27. Woroniecka Patrycja
  28. Zielińska Klaudia

  Klasa VI b wychowawczyni mgr Ewa Jędrych

  1. Buczyńska  Paulina
  2. Chabucka  Paulina
  3. Górniak  Rafał
  4. Grabczak  Karol
  5. Gul  Marcin
  6. Hołysz  Aleksandra
  7. Jakubowska  Magdalena Feliksa
  8. Jarosz Aleksandra
  9. Jarosz  Wojciech Daniel
  10. Komendarski  Jakub
  11. Kozłowski  Patryk
  12. Krzysztofik  Hubert
  13. Markuszewski  Arkadiusz
  14. Mędrek  Daria
  15. Michalec  Adriana Julia
  16. Mroczkowska  Katarzyna
  17. Pałka  Bartosz Piotr
  18. Rosińska  Klaudia
  19. Samcik Krzysztof
  20. Skabara Seweryn
  21. Sosiński  Mateusz Hubert
  22. Walencik  Wiktoria Ajlin
  23. Wiechnik  Aleksandra
  24. Żydek  Natalia Karolina

  Klasa VI c wychowawczynie mgr Iwona Paleczna, mgr Jadwiga Kustra

  1. Bartoś Karol
  2. Bartuzi  Jakub Krzysztof
  3. Boczuliński Mikołaj Hubert
  4. Januszewska  Andżelika
  5. Kuś  Sandra Karolina
  6. Maciąg  Arkadiusz
  7. Nieradka  Miłosz
  8. Nowacka  Daria
  9. Okuniewska  Katarzyna
  10. Pakuła  Agnieszka
  11. Pietroń  Bartosz
  12. Rudnicki  Bartosz
  13. Szymczyk  Roma
  14. Wójcik  Damian
  15. Wrona  Katarzyna

  Klasa VI d wychowawczyni mgr Elżbieta Kuchta

  1. Burzyński Marek
  2. Cybulska Karolina
  3. Cybulski Seweryn
  4. Dyrla Kamil
  5. Falińska Agata
  6. Fedorowicz Adrian
  7. Górniak Paulina
  8. Gradzińska Amanda Julia
  9. Jackowski Krystian Kamil
  10. Jurak Natalia Ewelina
  11. Kiełbasa Kamil
  12. Kot Natalia
  13. Kuś Ewelina
  14. Kuzioła Radosław
  15. Makijewski Janusz Jarosław
  16. Okuniewska Aleksandra
  17. Orzeł Sebastian
  18. Popiołek Izabela
  19. Putowska Iwona
  20. Rosińska Paulina
  21. Rzedzicki Łukasz
  22. Samołyk Eryk
  23. Smaga Klaudia
  24. Stanecki Mateusz Rafał
  25. Żywicka Dominika

 

autor  © 2010 rap