Absolwenci 1964/1965

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C

Klasa A

1.      Alekso Roman

2.      Białooka Danuta

3.      Ciszek Ryszard

4.      Domaszewski Adam

5.      Duda Elżbieta

6.      Fiuk Jerzy

7.      Fotyma Piotr

8.      Grzyb Danuta

9.      Hałas Anna

10. Kasiak Bożena

11. Kazakowa Walentyna

12. Ludewicz Anna

13. Łazarz Zuzanna

14. Małecka  Anna

15. Mankiewicz Elżbieta

16. Mirosław Barbara

17. Nogal Waldemar

18. Pietrzak Marek

19. Popiołek Ewa

20. Popiołek Krzysztof

21. Suchodół Jerzy

22. Szczepański Antoni

23. Tochman Grażyna

24. Tyluś Zbigniew

25. Wnuk Halina

26. Wołoszyn Tadeusz

27. Wójcie Zofia

28. Wójtowicz Małgorzata

29. Załuski Leszek

30. Zdun Teresa

Klasa B

1.      Antoniak Janusz

2.      Banach Krystyna

3.      Ciskał Zdzisław

4.      Dębiska Halina

5.      Dutkowska Ewa

6.      Fioł Andrzej

7.      Gucma Wojciech

8.      Hacia Jerzy

9.      Kasiak Jerzy

10. Kominek Wiesława

11. Kozak Kazimierz

12. Kuna Józef

13. Madej Jerzy

14. Pokraka Krystyna

15. Pieprzka Lech

16. Radziejewski Roman

17. Rodzik Wanda

18. Słowik Waldemar

19. Stocki Stanisław

20. Strzelczak Ewa

21. Przybyło Elżbieta

22. Turkiewicz Barbara

23. Turska Teodora

24. Winiarska Ewa

25. Wiśnicka Barbara

26. Wnuk Bogusław

27. Zaborowska Wanda

28. Żywicka Barbara

29. Jóźwicki Józef

Klasa C

1.      Bidacha Anna

2.      Bugajska Elżbieta

3.      Czerwiec Krzysztof

4.      Dacka Jan

5.      Duński Józef

6.      Dragun Andrzej

7.      Furdal Edward

8.      Gołębiowska Jolanta

9.      Gryglicka Krystyna

10. Iwan Wojciech

11. Jarecki Tadeusz

12. Matwiej Wojciech

13. Nowak Teresa

14. Oroń  Stanisław

15. Orzeł Zbigniew

16. Pawelec Andrzej

17. Pruchniak Janusz

18. Rachoń Bogdan

19. Saran Roman

20. Strawa Andrzej

21. Szostak Irena

22. Telejko Grażyna

23. Tracz Mieczysława

24. Węgliński Andrzej

25. Wiejak Wojciech

26. Wróbel Zbigniew

27. Wyroślak Elżbieta

28. Zieliński Leon

29. Zychowicz Marta

30. Żołkoś Barbara

31. Kucharczyk Anna

 

 

autor  © 2004 rap