Absolwenci 1968/1969

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D

Klasa A

      1.      Bierski Romuald

2.      Bednara Jolanta

3.      Bińczak Ewa

4.      Błaszczyk Tomasz

5.      Gąbka Lech

6.      Gontarczyk Piotr

7.      Grzeszczyk Zuzanna

8.      Iwańczuk Ewa

9.      Jastrzębska Teresa

10. Karwowski Wojciech

11. Król Elżbieta

12. Kukułka Ireneusz

13. Lech Piotr

14. Legęza Teresa

15. Madej Lech

16. Markowski Andrzej

17. Magierski Jacek

18.  Michalec Grzegorz

19. Milczewski Maciej

20. Paruszewska Halina

21. Pępkowska Maria

22. Posyniak Krzysztof

23.  Pruchniak Grażyna

24. Rojek Henryka

25. Samołyk Stanisław

26. Sobolewski Waldemar

27. Stadnik Bogumiła

28. Stefanek Maria

29. Szych Gustaw

30. Unifantowicz Lidia

31. Watras Mirosława

32. Wiejak Elżbieta

33. Winnicki Ryszard

34. Woźniak Anna

35. Woźniak Grażyna

36. Zelinka Lidia

37. Zuba Jerzy

Klasa B

1.      Dębska Anna

2.      Dragun Maria

3.      Duńska Halina

4.      Eciak Stanisław

5.      Gawdzik Elżbieta

6.      Goral Barbara

7.      Grajper Krzysztof

8.      Grzywa Teresa

9.      Jakubczyk Mirosława

10. Jakubczyk Halina

11. Józefacka Halina

12. Kania Wiesław

13. Kręcisz Bożena

14. Kursa Halina

15. Kustra Leokadia

16. Łakoma Alina

17. Łuszczyński Waldemar

18. Michałek Danuta

19. Nawrot Janusz

20. Niedobit Danuta

21. Pokraka Jan

22. Pomorska Anna

23. Radkowiak Henryk

24. Sitarski Zygmunt

25. Skorska Anna

26. Sławińska Elżbieta

27. Spaczyńska Elżbieta

28. Staszewska Danuta

29. Strawa Andrzej

30. Szafert Elżbieta

31. Tomczyk Zbigniew

32. Wichrowski Waldemar

33. Woźniak Adam

34. Turski Krzysztof

35. Wójcik Zbigniew

36. Wróbel Jerzy

37. Zielonka Zofia

38. Żywicka Teresa

Klasa C

1.      Brykowska Ewa

2.      Domaszewski Zenon

3.      Gaik Jerzy

4.      Jóźwik Eugeniusz

5.      Kuchta Leon

6.      Lejwoda Elżbieta

7.      Małecki Lech

8.      Mech Janusz

9.      Oziębło Zbiegniew

10. Oziębło Krzysztof

11. Pietrzak Jan

12. Plis Elżbieta

13. Radziejewski Andrzej

14. Rynkowska Wiesława

15. Pyśniak Bogdan

16. Sawa Barbara

17. Stachyra Wiesław

18. Szmit Zbigniew

19. Telejko Krzysztof

20. Wnuk Roman

21. Zaborowska Teresa

Klasa D

1.      Ceglarska Anna

2.      Chomicki Marek

3.      Czopek Bożena

4.      Derbiszewski Ryszard

5.      Flasińska Bożena

6.      Flasińska Alina

7.      Gosik Stanisław

8.      Górniak Elżbieta

9.      Górniak Grażyna

10. Kazimierczak Waldemar

11. Kołodziejczyk Stanisław

12. Kołodziejczyk Waldemar

13. Kołdziejczyk Wanda

14. KuziołaAdam

15. Mokijewski Mieczysław

16. Matwiejczyk Stanisław

17. Nogal Andrzej

18. Nowakowski Wiesław

19. Ozimek Zenon

20. Pączek Michał

21. Pietras Kazimiera

22. Pietras Krzysztof

23. Pietroń Adam

24. Pruchniak Bogdan

25. Rola Janusz

26. Rosla Barbara

27. Sikorski Wiesław

28. Staniak Barbara

29. Staszewski Antoni

30. Szuba Bogusław

31. Ślązak Andrzej

32. Turkiewicz Leszek

33. Urbański Krzysztof

34. Walencik Stanisława

35. Gogół Zbigniew

 

 

autor  © 2004 rap