Absolwenci 1971/1972

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D

Klasa A

1.      Bartoś Krzysztof

2.      Bielecka Teresa

3.      Ciechański Adam

4.      Czujkowska Lidia

5.      Duda Waldemar

6.      Furtas Marta

7.      Goliszek Lidia

8.      Gontarczyk Małgorzata

9.      Górski Władysław

10. Grzesiak Anna

11. Jarecka Anna

12. Kalinowski Artur

13. Kochanowicz Iwona

14. Kołodziejczyk Ewa

15. Kuchta Stanisław

16. Mazurek Tadeusz

17. Popiołek Mirosław

18. Saran Danuta

19. Skarpetkowska Ewa

20. Staszewska Elżbieta

21. Suszek Danuta

22. Suchodół Andrzej

23. Sołtysiak  Andrzej

24. Wazia Jan

25. Walska Jolanta

26. Zarzycka Bożena

27. Zapalski Marek

28. Zaborowski Dariusz

29. Zięba Anna

30. Telejko Zygmunt

31. Siek Andrzej

Klasa B

1.      Banaszek Lech

2.      Bartuzi Teodora

3.      Boruch Ewa

4.      Buczyńska Danuta

5.      Dacka Jerzy

6.      Domaszewska Teresa

7.      Durak Anna

8.      Fiuk Jolanta

9.      Grajper Zofia

10. Iwańczuk Elżbieta

11. Jarecki Wiesław

12. Kania Zbigniew

13. Koconowska Grażyna

14. Koma Włodzimierz

15. Koniak Andrzej

16. Kozak Stanisław

17. Larm Marian

18. Lech Małgorzata

19. Madej Bogdan

20. Makijewski Włodzimierz

21. Mucha Jadwiga

22. Kolczak Ewa

23. Pałka Wiesława

24. Pikul Marta

25. Radziejewska Maria

26. Plis Krzysztof

27. Sosnowski Jerzy

28. Stachyra Piotr

29. Stojak Ryszard

30. Śmiałowski Lech

31. Szafran Halina

32. Szymczyk Andrzej

33. Tomaszczyk Andrzej

34. Bartoś Tomasz

Klasa C

1.      Bidacha Lidia

2.      Bieńko Bolesław

3.      Bigos Andrzej

4.      Bogusz Maria

5.      Ceglarska Teresa

6.      Cieślik Alina

7.      Czapla Maria

8.      Chechlińska Jolanta

9.      Duda Marek

10. Dziechciarz Jerzy

11. Frączek Leszek

12. Godziszewska Barbara

13. Goral Dariusz

14. Grzelak Stanisław

15. Grygierzec Anna

16. Jędrych Ewa

17. Jędrych Krzysztof

18. Kołacz Zofia

19. Kustra Stanisław

20. Manowska Alina

21. Molesztak Roman

22. Nowakowska Krystyna

23. Ochal Andrzej

24. Olewińska Urszula

25. Oroń Zenobia

26. Pinta Grażyna

27. Jaskulski Marek

28. Sikora Sławomir

29. Stadnik Teresa

30. Smaga Mieczysław

31. Wnuk Irena

32. Wołoszyn Teresa

33. Woś Elżbieta

Klasa D

1.      Bąska Janusz

2.      Bednasz Anna

3.      Duński Jerzy

4.      Gałęza  Edward

5.      Hemperek Bogusław

6.      Jakubczyk Stanisław

7.      Józefacka Anna

8.      Kobiałka Anna

9.      Kolasiński Andrzej

10. Kowalski Lech

11. Kołodziejczyk Hanna

12. Król Bogdan

13. Krzysztofie Sławomir

14. Maciąg Krystyna

15. Mazurkiewicz Eugeniusz

16. Mazur Marianna

17. Michałowska Elżbieta

18. Mielczanek Krystyna

19. Mrozik Marian

20. Nowaczek Marek

21. Ozimek Teresa

22. Pcian Danuta

23. Pietroń Grzegorz

24. Pokraka Barbara

25. Pokuć Maria

26. Rosła Bożena

27. Sadziuk Bogumiła

28. Stankiewicz Henryk

29. Śliwa Stanisław

30. Tomczyk Marek

31. Witek Grażyna

32. Wojdyło Anna

33. Wołoszyn Teresa

 

 

autor  © 2004 rap