Absolwenci 1973/1974

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D

Klasa A

1.      Borowińska Bożena

2.      Brodziak Marek

3.      Chabucka Elżbieta

4.      Cieślik Teodora

5.      Ćwirko Ryszard

6.      Gorzyn Krystyna

7.      Goliszek Roman

8.      Grondecki Jerzy

9.      Grondecki Krzysztof

10. Harasim Krzysztof

11. Jędrych Maria

12. Kisielewska Elżbieta

13. Kopik Mirosława

14. Kosiarska Joanna

15. Kosikowska Jolanta

16. Kosyl  Elżbieta

17. Kaduk Tadeusz

18. Kurowska Bożena

19. Maj Małgorzata

20. Majchrowska Kazimiera

21. Mróz Czesław

22. Nowaczek Barbara

23. Oroń Zbigniew

24. Ostapowicz Anna

25. Pogańska Grażyna

26. Pustelnik Joanna

27. Rybarczyk Ewa

28. Rojek Jan

29. Szostak Danuta

30. Skwarczyńska Jolanta

31. Sporysz Ewa

32. Wójcik Mirosława

33. Wójcik Piotr

34. Winnicka Teresa

35. Wojdyło Maria

36. Zapalska Danuta

Klasa B

1.      Baronowskai Ryszard

2.      Bartoś Bogusław

3.      Bartoś Janusz

4.      Bieńko Janusz

5.      Binięda Bożena

6.      Brykowski Tadeusz

7.      Czopek Halina

8.      Duda Barbara

9.      Dziechciarz Zbigniew

10. Gajowiak Marek

11. Grajper Zygmunt

12. Kołodziejczyk Renata

13. Koma Dariusz

14. Koniak Piotr

15.  Kuchta Jan

16. Mazuryk Janusz

17. Mech Marek

18. Miedkowski Paweł

19. Misztal Jan

20. Olszowy Lech

21. Pietroń Anna

22. Pietrzak Roman

23. Pinta Ireneusz

24. Postój Halina

25. Puliński Zbigniew

26. Radkowiak Krystyna

27. Radkowiak Jerzy

28. Radziejewski  Wojciech

29. Rogucki Andrzej

30. Roguski Witold

31. Rożek Tadeusz

32. Socha Bożena

33. Tajer Bożena

34. Tajer Wieńczysława

Klasa C

1.      Bąska Jacek

2.      Bidacha Teresa

3.      Birbach Barbara

4.      Czurski Waldemar

5.      Durka Zbigniew

6.      Furtas Bożena

7.      Giwa Eugeniusz

8.      Gryta Ewa

9.      Jambom Mirosław

10. Karaś Zbigniew

11. Kieraga  Andrzej

12. Król Irena

13. Łykaj Artur

14. Maciąg Barbara

15. Marczyński Adam

16. Marzec Lidia

17. Mastalerz Sabina

18. Nowak Halina

19. Nowak Krystyna

20. Oroń Teresa

21. Pietras Zofia

22. Piętowska Elżbieta

23. Purkot Marek

24. Sola Krzysztof

25. Sawa Włodzimierz

26. Sikora Mariola

27. Sikorski Antoni

28. Sobota Anna

29. Strawa Jolanta

30. Tochman Konrad

31. Trześniewski Marek

32. Zaborowski Grzegorz

33. Zawadzka Danuta

34. Piotrkowska Grażyna

Klasa D

1.      Dacka Krzysztof

2.      Depta Jerzy

3.      Długosz Teresa

4.      Gałecka Marta

5.      Gawdzik Marek

6.      Głupiec Tadeusz

7.      Godzwon Waldemar

8.      Gołąb Renata

9.      Kalinowski Piotr

10. Kania Jerzy

11. Kuta Karol

12. Mazurkiewicz Alicja

13. Mędrek Zofia

14. Mędrek Ryszard

15. Nowaczek Piotr

16. Okoń Mariola

17. Osińska Halina

18. Orzeł Henryk

19. Pcian Sławomir

20. Pomorski Andrzej

21. Rudnicki Krzysztof

22. Seweryn Waldemar

23. Skomorowski Henryk

24. Stachyra Sławomir

25. Stateczna Teresa

26. Statek Zbigniew

27. Stefanek Krzysztof

28. Szafran Janusz

29. Szamańska Barbara

30. Szymczyk Halina

31. Ścibior Janusz

32. Tomczyk Lidia

33. Trzpis Elżbieta

34. Wiechnik Adam

35. Witek Maryla

36. Wójcicka Anna

37. Zawadzki Marek

 

 

autor  © 2004 rap