Absolwenci 1974/1975

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Bigos Bożena

2.      Bilska Beata

3.      Birbach Mirosława

4.      Drąg Mirosław

5.      Dzierżak Renata

6.      Ejtel Jerzy

7.      Grądecki Tomasz

8.      Jackowski Zygmunt

9.      Kamińska Ewa

10. Kania Jolanta

11. Korgol Anna

12. Kuzioła Mirosław

13. Madejek Urszula

14. Małecka Joanna

15. Malecki Jacek

16. Mazur Marzena

17. Mazuryk Ewa

18. Niezbecki Krzysztof

19. Orzeł Danuta

20. Osak Marek

21. Piątek Marek

22. Pietras Barbara

23. Puzon Marta

24. Smaga Teresa

25. Sobota Sławomir

26. Sola Jolanta

27. Sołdat Andrzej

28. Stankiewicz Maria

29. Śmiałowska Urszula

30. Szady Renata

31. Szklarz Anna

32. Szymczak Andrzej

33. Tupaj Andrzej

34. Wójcik Andrzej

35. Zielińska Lidia

Klasa B

1.      Bidacha Andrzej

2.      Bielecki Tadeusz

3.      Bielecka Teresa

4.      Ciechańska Wiesława

5.      Ciechańska Zofia

6.      Chyła Anna

7.      Ciepielewski Janusz

8.      Czopek Ryszard

9.      Dacka Andrzej

10. Długosz Lech

11. Długosz Tadeusz

12. Durka Barbara

13. Fijał Ewa

14. Goleń Roman

15. Górniak Henryka

16. Górniak Stanisław

17. Grzęda Mirosław

18. Jasiński Jerzy

19. Kalinowska Anna

20. Krzyżanowski Ireneusz

21. Lesiński Stanisław

22. Madj Waldemar

23. Mazur Marian

24. Piłat Anna

25. Płaskociński Grzegorz

26. Pruchniak Wojciech

27. Pyda Bożena

28. Radziejewska Małgorzata

29. Soborz Andrzej

30. Socha Stanisław

31. Stachyra Bożena

32. Stefanek Ewa

33. Tomczyk Marek

34. Zatorska Janina

35. Żukowski Jan

Klasa C

1.      Biegalska Małgorzata

2.      Bieńko Barbara

3.      Bieńczak Robert

4.      Bugaj Andrzej

5.      Borówińska Izabela

6.      Bielecki Andrzej

7.      Duńska Ewa

8.      Gałęza Anna

9.      Goliszek Alicja

10. Gorzym Leszek

11. Gębala Bożena

12. Gryglicka Zuzanna

13. Jabłuszewska Elżbieta

14. Jarecki Jan

15. Kwietniewski Janusz

16. Kwiatkowska Maria

17. Kregiel Krzysztof

18. Leszkowicz Leszek

19. Mańko Bożena

20. Madziar Danuta

21. Pałka Zbigniew

22. Piłat Jolanta

23. Pietroń Jolanta

24. Pawłowski Robert

25. Samecka Barbara

26. Smaga Mirosław

27. Sadowska Joanna

28. Szlachetka Adam

29. Tarkowska Bożena

30.  Taracha  Krzysztof

31. Zielińska Ewa

32. Zawadzka Maria

33. Zieliński Stanisław

34. Mazurek Andrzej

35. Bieńko Janusz

36. Zdun Wiesław

Klasa D

1.      Dacka Hipolit

2.      Dąbrowska Marta

3.      Frączek Maria

4.      Gałecki Zbigniew

5.      Godziszewski Kazimierz

6.      Górka Katarzyna

7.      Chałas Stanisław

8.      Jurak Marian

9.      Kazanowski Zbigniew

10. Kłudka Roman

11. Koconowska Teresa

12. Kołodziejczyk Leszek

13. Kozak Anna

14. Kozak Stanisław

15. Kozioł Anna

16. Krajewski Zbigniew

17. Kubis Ziemowit

18. Malinowska Teresa

19. Manowski Krzysztof

20. Mędrek Marta

21. Moszyńska Jolanta

22. Pietras Zbigniew

23. Plis Bożena

24. Płański Tomasz

25. Robak Zbigniew

26. Samołyk Jan

27. Smaga Anna

28. Socha Zuzanna

29. Sochaj Renata

30. Sochaj Zuzanna

31. Solis Jolanta

32. Sołdek Jan

33. Szarpak Grzegorz

34. Szmit Anna

35. Szymańska Elżbieta

36. Szymański Zbigniew

37. Wójcik Mieczysław

Klasa E

1.      Adamczyk Maria

2.      Chyła Zbigniew

3.      Cywińska Grażyna

4.      Długosz Józef

5.      Kołacz Jadwiga

6.      Król Grażyna

7.      Niezbecki Waldemar

8.      Pietlicha Bronisława

9.      Pietroń Joanna

10. Pluta Krystyna

11. Podgajna Barbara

12. Pyda Piotr

13. Pyda Stanisław

14. Rumińska Teresa

15. Sarna Stefan

16. Szczygieł Barbara

17.  Tajer Mirosław

18. Tarach Zbigniew

19. Wójtowicz Walerian

20. Wieradzki Andrzej

21. Wyroślak Maria

22. Żyła Stanisław

23. Piątek Andrzej

24. Kochański Jerzy

25. Iskra Bożena

 

 

autor  © 2004 rap