Absolwenci 1976/1977

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa Z

Klasa A

1.      Bigos Elżbieta

2.      Ciosek Małgorzata

3.      Dacka Danuta

4.      Dębicka Hanna

5.      Duńska Teresa

6.      Grzyb Mirosława

7.      Jarosz Małgorzata

8.      Kotłowska Bożena

9.      Lewtak Arkadiusz

10. Łopacki Dariusz

11. Łyjak Lech

12. Małecki Jacek

13. Mazgaj Ewa

14. Mazuryk Barbara

15. Moszyńska Bożena

16. Pietroń Anna

17. Piłat Cezary

18. Puzon Zofia

19. Rduch Piotr

20. Rodzik Zbigniew

21. Rogucki Cezary

22. Sidorowicz Jacek

23. Siedliski Jacek

24. Siwiec Hanna

25. Snopek Jacek

26. Śmiech Katarzyna

27. Stefanek Sławomir

28. Szeląg Sławomir

29. Walkiewicz Marzena

30. Wlaź Piotr

31. Wójcik Renata

32. Wójcikowski Wojciech

33. Zając Zdzisław

Klasa B

1.      Bednarz Ryszard

2.      Chwil Katarzyna

3.      Gawlik Ireneusz

4.      Goleń Urszula

5.      Gołębiowska Izabela

6.      Graszkiewicz Marek

7.      Kałdonek Małgorzata

8.      Kluziak Marek

9.       Kobiałko Mariola

10. Kołosiński Robert

11. Kręgiel Anna

12. Król Marta

13. Kuciapa Małgorzata

14. Kurzępa Jolanta

15. Lesińska Joanna

16. Łopata Mirosław

17. Maciejewska Małgorzata

18. Moroz Dorota

19. Moszyńska Ewa

20. Orzeł Andrzej

21. Pakuła Marek

22. Pastwa Elżbieta

23. Prawicka Iwona

24. Rokicki Andrzej

25. Rudnicka Małgorzata

26. Pątek Stefan

27. Stachyra Anna

28. Szafran Andrzej

29. Tajer Katarzyna

30. Wójcik Bożena

31. Zawadzka Bożena

32. Żywicka Ewa

33. Walencik Artur

Klasa C

1.      Cywiński Andrzej

2.      Durka Izabela

3.      Ejtel Lech

4.      Florek Krzysztof

5.      Gajowiak Anna

6.      Górka Anna

7.      Kazanowski Mirosław

8.      Kęcik Grzegorz

9.      Klocek Bożena

10. Korgol Roman

11. Kowalski Piotr

12. Koziński Jan

13. Kwieciński Andrzej

14. Madej Zofia

15. Mikoda Lidia

16. Olszak Waldemar

17. Oroń Bogumiła

18. Piątek Irena

19. Pikuła Teresa

20. Pomorski Krzysztof

21. Pyda Mirosław

22. Rosiński Lucjan

23. Rosiński Mieczysław

24. Sadowska Romualda

25. Tomczyk Anna

26. Węglińska Halina

27. Witek Zofia

28. Wojdyło Henryk

Klasa D

1.      Adamczyk Anna

2.      Czapla Sławomir

3.      Depta Modest

4.      Długosz Zbigniew

5.      Dzwonnik Cezary

6.      Fiut Anna

7.      Gad Jadwiga

8.      Gorajek Barbara

9.      Grabczak Wiesław

10. Jurak Bożena

11. Kałdonek Zbigniew

12. Kania Anna

13. Kochan Elżbieta

14. Koma Grzegorz

15. Krajewski Sławomir

16. Kramek Leszek

17. Kuta Bogdan

18. Mędrek Barbara

19. Mędrek Jerzy

20. Mędrek Stanisław

21. Mędrek Włodzimierz

22. Nowak Helena

23. Popiołek Piotr

24.  Rydwan Anna

25. Rosiński Wiktor

26. Skabara Marta

27. Skabara Ryszard

28. Stachyra Anna

29. Wideński Marian

30. Wojnicki Jerzy

Klasa E

1.      Chodyra Piotr

2.      Chyła Ewa

3.      Górniak Ewa

4.      Jasińska Anna

5.      Kęcik Teresa

6.      Kozińska Ewa

7.      Kwietniewska Zofia

8.      Madejek Cezary

9.      Mędrek Jerzy

10. Nowak Zbigniew

11. Pcian Teresa

12. Piotrowska Halina

13. Pyda Kazimierz

14. Sarna Tadeusz

15. Sobolewski Piotr

16. Ślązak Marek

17. Woźniak Krystyna

18. Wyzińska Jolanta

19. Pełkowski Mirosław

20. Rzedzicka Anna

21. Pawlak Mirosław

Klasa Z

1.      Borowiec Janusz

2.      Ceglarski Marek

3.      Czuryszkiewicz Stanisław

4.      Dados Henryk

5.      Furdas Zbigniew

6.      Karczmarski Stanisław

7.      Kwietniewski Ryszard

8.      Pokuć Krzysztof

9.      Przybyło Waldemar

10. Rosiński Bogdan

11. Rosiński Sławomir

12. Statek Jerzy

13. Sygnowski Eugeniusz

14. Woźniak Tomasz

15. Zieliński Andrzej

 

 

autor  © 2004 rap