Absolwenci 1977/1978

ABSOLWENCI

Klasa A (M. Osak) Klasa B (Z. Rożek) Klasa C (T. Jędrzejczyk) Klasa D (M. Miazga) Klasa S (K. Sawicka)

 

Klasa A wychowawca  Marianna Osak

1.      Bednarz  Ryszard

2.      Biedniuk  Dariusz

3.      Bieleń Agnieszka

4.      Bieleń Marek

5.      Boiski Zbigniew

6.      Chudzicka Dorota

7.      Ćwiertnia Jerzy

8.      Drzewowska Iwona

9.      Golach Grażyna

10. Gryglicka Halina

11. Halska Beata

12. Jackowski Dariusz

13. Kalinowski Wacław

14. Koma Zbigniew

15. Lebek Ewa

16. Lebek Adam

17. Madejek Roman

18. Majchrowska Anna

19. Mierzwa Małgorzata

20. Nieróbca Bożena

21. Ostrowska Magdalena

22. Pakuła Ewa

23. Pałka Andrzej

24. Plis Mirosław

25. Sobota Halina

26. Sporysz Jolanta

27. Szczepański Maciej

28. Szwarnowska Krystyna

29. Wrona Piotr

Klasa B wychowawca Zofia Rożek

1.      Czarnecki Krzysztof

2.      Dacka Jadwiga

3.      Frączek Andrzej

4.      Gajowiak Elżbieta

5.      Giza Bożena

6.      Grzęda Wiesława

7.      Gryta Teresa

8.      Hałas Janina

9.      Hemperek Tomasz

10. Jerzyna Marek

11. Kalinowska Marzanna

12. Kłodziński Wiktor

13. Kramek Waldemar

14. Kręcisz Sławomir

15. Krzeszowski Krzysztof

16. Lejwoda Adam

17. Lejwoda Małgorzata

18. Mańko Sławomir

19. Mędrek Beata

20. Nowacka Henryka

21. Nowaczek Dariusz

22. Pomorski Kazimierz

23. Sikorska Mirosława

24. Sochaj Mariola

25. Szklarz Bogumiła

26. Walaszczyk Barbara

27. Wałaszkiewicz Marek

28. Wilczyńska  Maria

29. Winnicki Marek

30. Wyroślak Bożena

Klasa C wychowawca Teresa Jędrzejczyk

1.      Błaszczyk Krzysztof

2.      Dacka Dariusz

3.      Długosz Zofia

4.      Grelewska Ewa

5.      Jabłuszewski Lech

6.      Jarecka Ewa

7.      Kasiak Elżbieta

8.      Kołosińska Marta

9.      Kramek Ewa

10. Kuchta Ziemowit

11. Łazarz Lidia

12. Mazur Bożena

13. Mazurkiewicz Maria

14. Mędyk Wiesława

15. Nowak Adam

16. Nowak Ewa

17. Niezbecki  Henryk

18. Pietroń Tomasz

19. Piłat Lech

20. Pyda Marek

21. Radziejewski Tomasz

22. Rogala Anna

23. Rosińska Maria

24. Szczygieł Elżbieta

25. Szczygieł Wiesława

26. Szlachetka Wojciech

27. Świątek Sylwester

28. Węgliński Adam

29. Witek Elżbieta

30. Wójcik Wiesława

31. Zawadzka Anna

Klasa D wychowawca Maria Miazga

1.      Bogusz Andrzej

2.      Bąska Lech

3.      Czuryło Ziemowit

4.      Chwedyna Elżbieta

5.      Hałas Andrzej

6.      Jurak Marek

7.      Kuzioła Andrzej

8.      Madej Andrzej

9.      Mastalerz Andrzej

10. Mazur Małgorzata

11. Misiak Marzena

12. Nowak Danuta

13. Nowosad Katarzyna

14. Pastwa Mieczysław

15. Pietrzak Piotr

16. Piłat Mirosława

17. Rodzik Tomasz

18. Statek Irena

19. Śmigielska Beata

20. Szczepanek Mirosław

21. Szamański Janusz

22. Walczak Witold

23. Witczak Barbara

24. Witczak Bożena

25. Witczak Małgorzata

26. Wojciechowski Andrzej

27. Wójcinowicz Czesław

28. Wysocki Stanisław

29. Zaborowska Halina

30. Zawadzki Jerzy

Klasa S  wychowawca Kazimiera Sawicka

1.      Abramowski Waldemar

2.      Bartuzi Zbigniew

3.      Biegalska Ewa

4.      Biegalski Tomasz

5.      Charchuła Teresa

6.      Czarnecka Anna

7.      Dzierżak Marek

8.      Gajkoś Jacek

9.      Gębala Andrzej

10. Gołębiowski Waldemar

11. Grzesiak Artur

12. Grzeszczyk Dariusz

13. Kawka Ryszard

14. Kieraga Iwona

15. Kuliński Eugeniusz

16. Kursa Edward

17. Lenarcik Marek

18. Mendak Andrzej

19. Mroczkowski Radosław

20. Niezbecka Barbara

21. Niezbecka Marta

22. Pietras Krystyna

23. Pokraka Aniela

24. Religia Renata

25. Skomorowska Mirosława

26. Stachyra Grzegorz

27. Szkutnicki Marek

28.  Widyński Mieczysław

29. Wójcinowicz Andrzej

30. Zieliński Robert

  

 

autor  © 2004 rap