Absolwenci 1979/1980

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Abramczyk Anna

2.      Adamczyk Mariola

3.      Bednarz Piotr

4.      Brodziak Wojciech

5.      Ciskał Jolanta

6.      Fiuk Danuta

7.      Gałęza Mirosław

8.      Gazda Barbara

9.      Górska Iwona

10. Grzywa Mirosław

11. Hemperek Krzysztof

12. Jóźwik Renata

13. Kalita Wiesława

14. Łubkowska Beata

15. Maciaszek Krzysztof

16. Molesztak Mirosław

17. Niezbecki Piotr

18. Nowaczek Mariola

19. Orzeł Józef

20. Senacka Anna

21. Sobota Ireneusz

22. Szwarnowska Marzena

23. Hołysz Robert

Klasa B

1.      Bartkowiak Jerzy

2.      Chabucki Grzegorz

3.      Chruściński Sławomir

4.      Ciszewski Bogdan

5.      Grelewska Wiesława

6.      Jabłuszewska Marzena

7.      Kozak Dariusz

8.      Krupa Piotr

9.      Krzyżanowski Grzegorz

10. Kursa Andrzej

11. Łopata Sławomir

12. Machaj Robert

13. Majewski Piotr

14. Nowak Mariusz

15. Pietras Elżbieta

16. Pyda Wiesława

17. Smaga Arkadiusz

18. Stachyra Beata

19. Stępień Roman

20. Szelag Bogdan

21. Szymczyk Elżbieta

22. Walczak Mariusz

23. Wąsik Artur

24. Wicha Renata

25. Wojdyło Małgorzata

26. Zaborowski Andrzej

27. Złotucha Sławomir

Klasa C

1.      Bigos Janusz

2.      Borowiec Cezary

3.      Domański Zbigniew

4.      Dzierżak Marek

5.      Dzyr Piotr

6.      Flasińska Renata

7.      Goleń Dariusz

8.      Grabczak Bożena

9.      Indyk Zbigniew

10. Kieraga Krzysztof

11. Kramek Zbigniew

12. Krawczyńska Lilianna

13. Legenza  Dorota

14. Lewicki Hubert

15. Majak Marek

16. Matejko Krzysztof

17. Mirosław Wioletta

18. Niezbecka Renata

19. Olesińska Bożena

20. Piotrkowska Danuta

21. Piotrkowski Jacek

22. Rożek Joanna

23. Saran Mirosław

24. Soboń Stanisław

25. Walkiewicz Iwona

26. Wysoki Marek

27. Żuchnik Marek

Klasa D

1.      Flasiński Robert

2.      Gad Bożena

3.      Gałecka Bożena

4.      Hałas Marian

5.      Hałas Tomasz

6.      Kania Robert

7.      Kuśnierska Anna

8.      Kręcisz Tomasz

9.      Lewandowska Anna

10. Mędrek Anna

11. Mazur Jolanta

12. Mazurkiewicz Mirosław

13. Nadzieja Mirosław

14. Nieróbca Jacek

15. Nowomiejski Andrzej

16. Nowacja Anna

17. Ptak Urszula

18. Piątek Waldemar

19. Skowron Elżbieta

20. Solis Marian

21. Sodek Mariola

22. Statek Sławomir

23. Szlachetka Renata

24. Wójtowicz Beata

25. Wyroślak Anna

26. Zaręba Anna

27. Żyła Jerzy

Klasa E

1.      Baronowska Ewa

2.      Czajka Marzena

3.      Czyżewska Bożena

4.      Fiuk Ewa

5.      Goleń Ireneusz

6.      Iskra Wiesław

7.      Jęczeń Bożena

8.      Jurak Marek

9.      Jurak Stanisław

10. Kowalski Grzegorz

11. Mędrek Halina

12. Mędyk Barbara

13. Pawlak Zdzisław

14. Pochodyło Jolanta

15. Podgajna Irena

16. Pikałło Anna

17. Pyda Krystyna

18. Pyda Zdzisław

19. Sarna Andrzej

20. Sarna Teodora

21. Szczygieł Joanna

22. Szklarz Zdzisława

23. Tajer Wiletta

24. Wójcik Zbigniew

25. Wójtowicz Maria

26. Wyziński Krzysztof

 

 

autor  © 2004 rap