Absolwenci 1980/1981

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Abramczyk Mirosław

2.      Adamczyk Dariusz

3.      Bielecki Mirosław

4.      Domańska Jolanta

5.      Dudziak Jolanta

6.      Dzyr Renata

7.      Gazda Wiesława

8.      Goliszek Ewa

9.      Halski Gerard

10. Kilian Renata

11. Klocek Grażyna

12. Kobiałka Dariusz

13. Koma Andrzej

14. Koma Lidia

15. Kwietniewska Wiesława

16. Kulińska Marzena

17. Mazurek Marek

18. Moszyński Dariusz

19. Okuniewski Tomasz

20. Pikuła Zbigniew

21. Purkot Maciej

22. Słowik Beata

23. Stefaniak Adam

24. Stępień Tomasz

25. Wojdyło Teresa

26. Wójtowicz Agnieszka

27. Zawadzka Elżbieta

Klasa B

1.      Bednarz Stanisław

2.      Bielecki Antoni

3.      Bogusz Dariusz

4.      Borkowska Małgorzata

5.      Dacka Hanna

6.      Dębiec Małgorzata

7.      Domański Mirosław

8.      Gałecki Janusz

9.      Hemperek Krzysztof

10. Kieraga Grażyna

11. Kozak Stanisław

12. Mastalerz Mirosław

13. Mędrek Ewa

14. Nowomiejski Janusz

15. Potapczuk Dariusz

16. Radziejewski Włodzimierz

17. Rydwan Krzysztof

18. Sieńko Beata

19. Stachyra Dariusz

20. Szklarz Ryszard

21. Szmit Lidia

22. Tatara Ewa

23. Tajer Małgorzata

24. Walczak Anna

25. Walczak Marian

26. Wilczyńska Renata

27. Witek Wiesław

28. Wojnicka Anna

29. Zaborowska Krystyna

Klasa C

1.      Abramowski Jacek

2.      Araucz Małgorzata

3.      Bednarz Beata

4.      Bęben Marcin

5.      Boruch Maria

6.      Brzyska Małgorzata

7.      Chęć Dariusz

8.      Goluch Małgorzata

9.      Grądecki Jan

10. Jung Marzanna

11. Kałdunek Aleksandra

12. Kawka Renata

13. Kuciapa Andrzej

14. Lasek Beata

15. Nawrot Sławomir

16. Sanecki Grzegorz

17. Stępień Piotr

18. Styczyński Piotr

19.  Szymczyk Tomasz

20. Szyszko Dariusz

21. Walczak Tomasz

22. Wałaszkiewicz Urszula

23. Włodarczyk Janusz

24. Wołyniec Piotr

25. Wójcicki Tomasz

26. Zieliński Adam

27. Zielińska Katarzyna

28. Zygas Grzegorz

Klasa  D

1.      Czuryszkiewicz Izabela

2.      Dąbrowska Marzena

3.       Długosz Lidia

4.      Godzwon Mirosław

5.      Grabowski Waldemar

6.      Górniak Wiesław

7.      Chęć Barbara

8.      Chyła Mirosława

9.      Jurak Zbigniew

10. Kałdonek Piotr

11. Kowalska Wiesława

12. Kozioł Renata

13. Łucjanek Marta

14. Łukasik Beata

15. Mazur Dorota

16. Mędyk Marian

17. Olszowa Małgorzata

18. Popiołek Dariusz

19. Pyda Edward

20. Pyda Jolanta

21. Rosińska Barbara

22. Rosińska Dorota

23. Rzeszot Sławomir

24. Szwed Elżbieta

25. Szwed Jacek

26. Świderska Dorota

27. Witek Anna

28. Zdybel Monika

29. Ziółkowski Józef

Klasa E

1.      Chechlińska Małgorzata

2.      Dziak Artur

3.      Ejtel Wiesław

4.      Gajowiak Andrzej

5.      Grzegorski Grzegorz

6.      Hemperek Grzegorz

7.      Jóźwicka Elżbieta

8.      Kobiałka Krzysztof

9.      Komorowska Bożena

10. Kruk Andrzej

11. Krzeszowska Bożena

12. Kwieciński Zbigniew

13. Majewski Roman

14. Oleksiak Krzysztof

15. Olszak Małgorzata

16. Oroń Waldemar

17. Peroń Jacek

18. Piech Teresa

19. Pikałło Piotr

20. Słowicka Mariola

21. Siwiec Edyta

22. Sobka Roman

23. Sola Tomasz

24. Szafran Barbara

25. Wicha Robert

26. Winnicki Mirosław

27. Witczak Danuta

28. Wójtowicz Sławomir

29. Zburzyński Tomasz

 

 

autor  © 2004 rap