Absolwenci 1981/1982

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E
Klasa A

1.      Bartoś Beata

2.      Bednarz Halina

3.      Bieńko Władysław

4.      Chwedyna Bożena

5.      Czarnecki Cezary

6.      Długosz Beata

7.      Fiuk Waldemar

8.      Giza Marta

9.      Indyk Krzysztof

10. Janowski Tadeusz

11. Jaworska Agnieszka

12. Kania Renata

13. Kieraga Anna

14. Kieraga Piotr

15. Kisielewska Renata

16. Krzyżanowska Beata

17. Kobiałka Andrzej

18. Madej Marzena

19. Marud Robert

20. Niezbecki Adam

21. Pasek Ewa

22. Pfaffenhausen Piotr

23. Pyśniak Andrzej

24. Solis Grażyna

25. Sołdek Karol

26. Sołtysiak Małgorzata

27. Szlachetka Małgorzata

28. Tatara Adam

29. Wójtowicz Szczepan

30. Jeziorka Małgorzata

Klasa B

1.      Adamczyk Grzegorz

2.      Chaber Elżbieta

3.      Ciszewska Marta

4.      Dąbrowska Grażyna

5.      Głogowski Dariusz

6.      Goleń Andrzej

7.      Jabłuszewski Krzysztof

8.      Jakubaszek Jacek

9.      Kida Jacek

10. Kołodziejczyk Dariusz

11. Krzysztofik Piotr

12.  Kuś Wojciech

13. Mazur Mirosław

14. Miazga Sławomir

15. Nieoczym Halina

16. Pietroń Dorota

17. Pietroń Lidia

18. Piłat Małgorzata

19. Piskor Ewa

20. Radwan Beata

21. Sadowska Elżbieta

22. Sadowski Andrzej

23. Siwiec Anna

24. Stajak Urszula

25. Sygnowska Grażyna

26. Szczepaniak Zbigniew

27. Szuwalski Krzysztof

28. Szymczyk Dariusz

29. Taracha Małgorzata

30. Tupaj Zbigniew

31. Werpechowski Andrzej

32. Woś Artur

33. Zielińska Anna

34. Zieliński Artur

Klasa C

1.      Borowiński Jerzy

2.      Długosz Renata

3.      Durka Adam

4.      Dzierżak Anna

5.      Godziszewski Piotr

6.      Goleń Jolanta

7.      Goliszek Piotr

8.      Gołofit Mariusz

9.      Górniak Anna

10. Górniak Jadwiga

11. Hałas Barbara

12. Karaś Beata

13. Kozak Beata

14. Madej Piotr

15. Matejko Anna

16. Muszyński Wojciech

17. Pietrzak Ryszard

18. Pociecha Tomasz

19. Popiołek Anna

20. Purkot Dorota

21. Saran Jacek

22. Sochaj Marta

23. Starek Joanna

24. Stępień Janusz

25. Strzała Mirosław

26. Szydłowski Artur

27. Wach Piotr

28. Walkiewicz Alicja

29. Wójcik Renata

30. Zaborski Tomasz

Klasa D

1.      Bąska Kazimierz

2.      Chęć Krzysztof

3.      Czarnecka Renata

4.      Drąg Krzysztof

5.      Fijoł Janusz

6.      Giza Dorota

7.      Goleń Anna

8.      Gnypek Elżbieta

9.      Igelska Barbara

10. Hermanowicz Paweł

11. Jędrasik Bożena

12. Kałdunek Joanna

13. Konarski Robert

14. Krupa Paweł

15. Kwietniewski Bronisław

16. Lejwoda Piotr

17. Mickiewicz Marta

18. Piotrowska Beata

19. Plis Andrzej

20. Polański Sławomir

21. Przepiórka Marek

22. Rojek Renata

23. Rolnicki Mariusz

24. Sikorski Roman

25. Szafran Renata

26. Szwarnowski Jan

27. Wojnicki Roman

28. Zawadzka Grażyna

29. Zaborowski Grzegorz

30. Zborzyński Jacek

31. Żuchnik Ewa

32. Żywicki Piotr

Klasa E

1.      Adamczyk Jadwiga

2.      Bakalarz Danuta

3.      Borowiec Marek

4.       Goral Małgorzata

5.      Grądziel Anna

6.      Hemperek Jerzy

7.      Kowalska Dorota

8.      Maciąg  Elżbieta

9.      Materek Cezary

10. Mazurkiewicz Janusz

11. Mizińska Barbara

12. Nowak Zbigniew

13. Pietras Mirosław

14. Piłat Anna

15. Pioś Barbara

16. Plis Ireneusz

17. Rosiński Jacek

18. Samolita Małgorzata

19. Samołyk Krzysztof

20. Socha Józef

21. Sykuła Beata

22. Szlachetka Tomasz

23. Szuwalski Andrzej

24. Szwed Sławomir

25. Tarłowska Małgorzata

26. Wójcik Halina

27. Zawadzki Robert

28. Ziółkowski Edward

29. Ziółkowski Tomasz

 

 

autor  © 2004 rap