Absolwenci 1983/1984

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Bednarz Krzysztof

2.      Dacka Jacek

3.      Dmowska Jolanta

4.      Franaszczuk Joanna

5.      Grzyb Barbara

6.      Gozdór Małgorzata

7.      Jeziorska Urszula

8.      Jóźwik Dorota

9.      Kłodziński Andrzej

10. Kowalski Robert

11. Koziński Marek

12. Kuzioła Ewa

13. Kwiatkowska Anna

14. Marczyński Mirosław

15. Mazurek Anna

16. Mirosław Mariusz

17. Pcian Joanna

18. Skóra Elżbieta

19. Siwiec Zbigniew

20. Słowik Krzysztof

21. Szalak Marcin

22. Szczygieł Marek

23. Szwed Wojciech

24. Śliwa Andrzej

25. Zaborowski Marek

Klasa B

1.      Adamczyk Anna

2.      Ciechańska Beata

3.      Dąbrowski Piotr

4.       Dul Dorota

5.      Giza Grzegorz

6.      Gołębiowska Anna

7.      Grzegorczyk Andrzej

8.      Gul Mirosław

9.      Kania Paweł

10. Karaś Ryszard

11. Kobiałka Mirosława

12. Madejek Mirosław

13. Mędrek Marek

14. Miotła Elżbieta

15. Nowak Krzysztof

16. Olszowa Renata

17. Oleksiak Dariusz

18. Pasek Piort

19.  Pyśniak Wojciech

20. Rosińska Barbara

21. Widyński Grzegorz

22. Witkowska Jolanta

23. Woś Janusz

24. Wójcik Iwona

25. Wójtowicz Beata

26. Zawadzki Dariusz

27. Ziółkowska Anna

28. Żuchnik Dorota

29. Wójcik Elżbieta

30. Hołysz Grzegorz

Klasa C

1.      Adamczyk Anna

2.      Bakońska Agnieszka

3.      Baronowski Jerzy

4.      Bartoś Agnieszka

5.      Budzanowska Lucyna

6.      Chojnicki Mariusz

7.      Dąbek Jerzy

8.      Dziak Joanna

9.      Igelski Bogdan

10. Jung Beata

11. Kędzierski Robert

12. Knyś Dorota

13. Lewtak Grzegorz

14. Malik Marzena

15. Małecka Beata

16. Marud Ireneusz

17. Matraszek Agnieszka

18. Pastwa Iwona

19. Piłat Dariusz

20. Rogala Marzena

21. Rybicki Ryszard

22. Siekierka Krzysztof

23. Sieńko Urszula

24. Strawa Joanna

25. Szymczyk Artur

26. Tyszkiewicz Paweł

27. Wiracki Grzegorz

28. Wojnicki Ireneusz

29. Woroniecki Arkadiusz

30. Wójcicka Izabela

Klasa D

1.      Adamczyk Artur

2.      Cięszczyk Mariusz

3.      Cisłak Jacek

4.      Czarnota Marek

5.      Długosz Grażyna

6.      Domańska Małgorzata

7.      Dudziak Urszula

8.      Gajowiak Wiesława

9.      Grabowska Jolanta

10. Janik Jolanta

11. Jędrych Beata

12. Kamela Urszula

13. Kieraga Jacek

14. Konior Piotr

15. Kotłowka Beata

16. Kowalewska Ewa

17. Lisiak Emil

18. Mirosław Monika

19. Oleszczak Piotr

20. Oziębło Jolanta

21. Pietrzak Beata

22. Puzon Robert

23. Rzedzicki Ryszard

24. Sobota Maria

25. Socha Dorota

26. Urbański Dariusz

27. Wrona Iwona

28. Zawada Leszek

Klasa E

1.      Basak Barbara

2.      Bednarz Andrzej

3.      Dacka Renata

4.      Długosz Andrzej

5.      Dzieciuch Leszek

6.      Gazda Anna

7.      Goleń Małgorzata

8.      Gołofit Sławomir

9.      Górniak Dariusz

10. Jędrys Mariusz

11. Kubas Artur

12. Kubiś Piotr

13. Kutyna Sławomir

14. Lichota Sebastian

15. Mańkowski Zbigniew

16. Nowak Grzegorz

17. Przepiórka Jacek

18. Rodzik Dariusz

19. Rożek Andrzej

20. Ścibior Dariusz

21. Siekierka Dorota

22. Strzała Lilianna

23. Szwed Roman

24. Socha Robert

25. Tajer Anna

26. Winiarski Krzysztof

27. Winnicki Andrzej

28. Wójcik Beata

 

 

autor  © 2004 rap