Absolwenci 1984/1985

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Adamczyk Anna

2.      Broda Anna

3.      Dudziak Anna

4.      Furdal Krzysztof

5.      Gajowiak Marzena

6.      Goleń Agnieszka

7.      Grubiel Grzegorz

8.      Jaruga Piotr

9.      Karpińska Agnieszka

10. Kłodzińska Irena

11. Kowalska Beata

12. Kostyna Zbigniew

13. Kwasiborski Remigiusz

14. Kwiatkowski Robert

15. Łubkowski Krzysztof

16. Malik Grzegorz

17. Malinowska Małgorzata

18. Michałek Beata

19. Nowakowska Aneta

20. Rodzik Robert

21. Sołdej Jarosław

22. Walczak Renata

23. Wąsiak Małgorzata

24. Witczak Wioletta

Klasa B

1.      Basoń Tomasz

2.      Bełcik Robert

3.      Gajowiak Cezary

4.      Godzina Beata

5.      Górniak Bożena

6.      Grzesiak Tomasz

7.      Gul Adam

8.      Hemperek Robert

9.      Kieraga Andrzej

10. Kuś Mirosław

11. Kuzioła Iwona

12. Lenarcik Zbigniew

13. Matlakowska Barbara

14. Michalec Zbigniew

15. Mirosław Albert

16. Mirosław Grzegorz

17. Nadzieja Witold

18. Pawlak Waldemar

19. Rybarczyk Ireneusz

20. Saran Małgorzata

21. Sykuła Dorota

22. Ścibior Dariusz

23. Ścibior Mariusz

24. Szymczyk Roman

25. Taracha Elżbieta

26. Wiśniewski Piotr

27.  Zdybel Marek

28. Żywicka Iwona

Klasa C

1.      Bancerz Sławomir

2.      Basak Renata

3.      Chęć Elżbieta

4.      Cięszczyk Aneta

5.      Czuryło Aneta

6.      Durka Paweł

7.      Dzierżak Mariusz

8.      Goleń Renata

9.      Górniak Mariusz

10. Jarosz Sławomir

11. Kobiałka Paweł

12. Kulińska Agnieszka

13. Matraszek Grzegorz

14. Mazurek Dorota

15. Pastwa Marcin

16. Pfaffenhausen Bartłomiej

17. Pietroń Katarzyna

18. Piłat Urszula

19. Siekierka Ewa

20. Smaga Lidia

21. Stępień Dorota

22. Stępień Witold

23. Szymanowski Paweł

24. Świeca Małgorzata

25. Toś Marzena

26. Werpechowski Sławomir

27. Zieliński Piotr

Klasa D

1.      Araucz Dorota

2.      Bigos Dorota

3.      Bogdanowicz Inga

4.      Brzozowska Beata

5.      Chmiel Edyta

6.      Długosz Piotr

7.      Giza Robert

8.      Grądziel Elżbieta

9.      Kamiński Andrzej

10. Kowalewska Małgorzata

11. Lech Dariusz

12. Lejwoda Barbara

13. Nieoczym Mirosław

14. Nowaczek Mariusz

15. Nowak Agnieszka

16. Plis Mariusz

17. Plis Zbigniew

18. Popiołek Andrzej

19. Ptak Katarzyna

20. Radwan Jolanta

21. Rafalski Waldemar

22. Rodzik Andrzej

23. Rosiński Krzysztof

24. Sawicki Piotr

25. Sobczak Tomasz

26. Struziak Beata

27. Szkutnicki Andrzej

28. Szuwalski Tomasz

29. Włodarczyk Agnieszka

30. Wójciak Marta

Klasa E

1.      Bajon Grzegorz

2.      Baronowska Beata

3.      Bigos Dorota

4.      Dacka Piotr

5.      Dajos Anna

6.      Długosz Lidia

7.      Dmowska Małgorzata

8.      Fioł Renata

9.      Giza Dariusz

10. Gnypek Anna

11. Godzwon Dariusz

12. Grelewska Dorota

13. Klocek Renata

14. Legenza Izabela

15. Nowaczek Elżbieta

16. Orzeł Ewa

17. Pelc Teresa

18. Pietras Iwona

19. Postój Grzegorz

20. Rosiński Sławomir

21. Strzała Lilianna

22. Weiss Grzegorz

23. Witkowski Adam

24. Wyroślak Krzysztof

25. Wysocki Kazimierz

26. Żukowska Agnieszka

 

 

autor  © 2004 rap