Absolwenci 1985/1986

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F

 Zjazd rocznika w 20-to lecie ukończenia Szkoły  28.10.2006

Klasa A

1.      Bakoński Rafał

2.      Bartnik Mariusz

3.      Błaszczyński Mariusz

4.      Drozd Agata

5.      Frączek Joanna

6.      Grodzińska Joanna

7.      Jasiński Mariusz

8.      Jędrzejczyk Monika

9.      Kalińska Marzena

10. Kawala Agnieszka

11. Kisielewska Iza

12. Kulińska Renata

13. Kwaśniak Renata

14. Lisiak Paweł

15. Matejko Renata

16. Mędrek Antoni

17. Mostek Piotr

18. Pastwa Rafał

19. Piskor Stanisław

20. Sanecka Magdalena

21. Sola Joanna

22. Starek Joanna

23. Wąsiak Jolanta

24. Wnuk Piotr

25. Żywicki Andrzej

Klasa B

1.      Bąska Beata

2.      Brzozowska Joanna

3.      Chyła Adam

4.      Dul Katarzyna

5.      Gawdzik Małgorzata

6.      Grzegorczyk Barbara

7.      Jakóbczyk Beata

8.      Kamiński Grzegorz

9.      Karwat Małgorzata

10. Kisielewski Sławomir

11. Kloc Robert

12. Koczukow Krzysztof

13. Kwaśniak Ewa

14.  Lasota Jolanta

15. Markowska Anna

16. Markowski Robert

17. Ogonek Jacek

18. Pluta Mirosław

19. Pluta Monika

20. Pyda Grzegorz

21. Szafran Iwona

22. Wagner Agnieszka

23. Woleń Izabela

24. Żydek Iwona

Klasa C

1.      Bondarenko Konrad

2.      Brząkała Joanna

3.      Godzina Ewa

4.      Hemperek Mirosław

5.      Jóźwik Aneta

6.      Kamiński Krzysztof

7.      Kasperek Joanna

8.      Kazimierczak Robert

9.      Klocek Agnieszka

10. Konarski Paweł

11. Kotłowska Agnieszka

12. Korecki Piotr

13. Kursa Marek

14. Mróz Marek

15. Mastalerz Piotr

16. Nowak Anna

17. Olewiński Jacek

18. Pelc Magdalena

19. Piela Małgorzata

20. Popiołek Mirosław

21. Ptak Anna

22. Sporysz Jarosław

23. Stępień Joanna

24. Swaczyj Piotr

25. Wawrzycka Małgorzata

26. Wójcik Elżbieta

27. Wójcik Małgorzata

Klasa  D

1.      Bartoś Grzegorz

2.      Borowiec Barbara

3.      Borowiec Renata

4.      Cebrykow Paweł

5.      Dąbrowska Beata

6.      Długosz Wojciech

7.      Dzierżak Paweł

8.      Gazda Mariusz

9.      Jachowska Agnieszka

10. Jurkowska Anna

11. Kida Agnieszka

12. Kotłowska Małgorzata

13. Kucharczyk Robert

14. Majewska Katarzyna

15. Nowakowski Artur

16. Olszowa Dorota

17. Pałka Piotr

18. Piotrowska Dorota

19. Przydatek Michał

20. Siekierka Piotr

21. Socha Piotr

22. Wiśniewski Paweł

23. Zburzyńska Katarzyna

Klasa E

1.      Bogusz Beata

2.      Dębicka Agnieszka

3.      Dzieciuch Marta

4.      Dzyr Maciej

5.      Górniak Beata

6.      Hołysz Jacek

7.      Hołysz Małgorzata

8.      Koral Beata

9.      Kręcisz Krzysztof

10. Kuchta Małgorzata

11. Majchrowska Monika

12. Olszowy Jerzy

13. Opoka Iwona

14. Pietrzak Katarzyna

15. Pogoda Piotr

16. Romanowski Jarosław

17. Rudzka Izabela

18. Sobota Piotr

19.  Stępień Piotr

20. Szumska Kinga

21. Urbańska Anna

22. Zydorczyk Agnieszka

Klasa F

1.      Abram Renata

2.      Barczyk Jolanta

3.      Borowska Danuta

4.      Burzyński Jacek

5.      Gurbiel Bogdan

6.      Kieraga Krzysztof

7.      Kwiatkowska Renata

8.      Łakoma Danuta

9.      Maj Grzegorz

10. Nadzieja Krzysztof

11. Niedźwiadek Jolanta

12. Śliwa Tomasz

13. Śliż Robert

14. Struziak Anna

15. Sola Andrzej

16. Sola Mariusz

17. Tomasiak Beata

18. Wójcicki Krzysztof

19. Zaborowska Bożena

20. Żywicki Piotr

 

 

autor  © 2004 rap