Absolwenci 1986/1987

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E

Klasa A

1.      Bugajski Robert

2.      Chaber Małgorzata

3.      Chęć Robert

4.      Cisz Gerard

5.      Gałach Mariusz

6.      Jakubczyk Krzysztof

7.      Kazanowska Monika

8.      Kozak Agnieszka

9.      Kuna Artur

10. Kusio Ewa

11. Lutkiewicz Alicja

12. Markowski Marcin

13. Matysiak Dorota

14. Mędrek Wiesław

15. Pietras Marcin

16. Pikuła Nina

17. Radziejewska Beata

18. Starek Waldemar

19. Szast Jacek

20. Szwed Dorota

21. Wicha Małgorzata

22. Witek Piotr

23. Wójcik Monika

24. Zaborska Małgorzata

25. Ziółek Tomasz

26. Zmuda Marcin

Klasa B

1.      Chylińska Dagmara

2.      Ciemior Renata

3.      Dec Mariusz

4.      Domański Marek

5.      Fiuk Jacek

6.      Goleń Małgorzata

7.      Karwat Grzegorz

8.      Klepacz Edyta

9.      Kłudka Iwona

10. Kozak Anna

11. Krawiec Dorota

12. Krzyżanowski Jacek

13. Lech Izabela

14. Mańkowski Mariusz

15. Mazur Piotr

16. Nowaczek Krzysztof

17. Peteras Grażyna

18. Piłat Marta

19. Popiołek Ewa

20. Reda Małgorzata

21. Socha Aneta

22. Szymański Marek

23. Tarkowski  Dariusz

24. Trojanowski Grzegorz

25. Wereska Magdalena

26. Woroniecka Gabriela

27. Wójtowicz Maciej

28. Żywicki Mariusz

Klasa C

1.      Bałaszek Elżbieta

2.      Bidacha Paweł

3.      Cygan Krzysztof

4.      Friedensberg Robert

5.      Kacprzak Artur

6.      Kawka Agnieszka

7.      Kochan Piotr

8.      Kozak Anna

9.      Krupa Grzegorz

10. Lachowicz Andrzej

11. Litwińska Edyta

12. Markiewicz Małgorzata

13. Mazur Agnieszka

14. Pietroń Małgorzata

15. Piłat Anna

16. Płaza Tomasz

17. Powroźnik Robert

18. Sagan Monika

19. Skowron Wojciech

20. Statek Małgorzata

21. Szmit Radosław

22. Taracha Dorota

23. Witkowska Agnieszka

24. Wójcicki Marcin

25. Wysocki Piotr

26. Zubrzycki Piotr

Klasa D

1.      Basoń Robert

2.      Chęć Jacek

3.      Chmielewska Beata

4.      Drozd Marek

5.      Grabowska Renata

6.      Gucma Tomasz

7.      Kamela Anna

8.      Kęcik Grzegorz

9.      Kieraga Ewa

10. Kłódka Iwona

11. Kuś Jacek

12. Ligięza Nina

13. Kowalska Mirosława

14. Matlakowska Teresa

15. Mazur Mariola

16. Mazurek Jarosław

17. Morgut Iwona

18. Niezgoda Krzysztof

19. Orzeł Grzegorz

20. Pastwa Lidia

21. Pisarski Arkadiusz

22. Pogoda Krzysztof

23. Sidorowicz Paweł

24. Sola Katarzyna

25. Urbański Grzegorz

26. Wicha Magdalena

27. Zawadzki Marcin

28. Żywicka Joanna

Klasa E

1.      Brząkała Dorota

2.      Czarnota Artur

3.      Cygan Mariusz

4.      Długosz Arkadiusz

5.      Gąbka Marcin

6.      Klocek Bogusława

7.      Kowalski Grzegorz

8.      Kramek Agnieszka

9.      Kuchta Joanna

10. Kuś Joanna

11. Kwasiborska Aneta

12. Maczepa Mariusz

13. Materek Dariusz

14. Michałem Agnieszka

15. Mirosław Agnieszka

16. Mokijewski Marcin

17. Molesztak Marcin

18. Nawrot Grzegorz

19. Paluch Emilia

20. Pietras Krzysztof

21. Piotrowska Bożena

22. Prejs Barbara

23. Smagieł Mirosław

24. Sola Sławomir

25. Szymczyk Małgorzata

26. Talarowski Zbigniew

27. Wach Anna

28. Winiarska Anna

29. Żuchnik Cezary

 

 

autor  © 2004 rap