Absolwenci 1987/1988

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F

Klasa A

1.      Błaszczak Tomasz

2.      Dąbrowska Danuta

3.      Gogół Anna

4.      Goliszek Andrzej

5.      Godzwon Aneta

6.      Jędruszewski Rafał

7.      Kobos Tomasz

8.      Kołodziejczyk Artur

9.      Kotłowski Mariusz

10. Kozak Urszula

11. Lejwoda Izabela

12. Madejek Katarzyna

13. Majewska Agnieszka

14. Miazga Hubert

15. Morgut Renata

16. Pokraka Marek

17. Ptak Grzegorz

18. Przybycień Piotr

19. Rodzik Grzegorz

20. Rybaczek Paweł

21. Stanek Łukasz

22. Szostak Katarzyna

23. Szymanowska Agata

24. Tomaszczyk Beata

25. Widyński Krzysztof

26. Wnuk Anna

27. Wnuk Monika

28. Woźnica Marta

Klasa B

1.      Bigos Dariusz

2.      Bogdanowicz Mariusz

3.      Bogdanowicz Miłosz

4.      Gałach Paweł

5.      Goral Katarzyna

6.      Jędrys Konrad

7.      Kędzierska Małgorzata

8.      Kokot Marta

9.      Kręcisz Anna

10. Kwaśniak Paweł

11. Łata Marek

12. Majewska Anna

13. Markowski Artur

14. Niedźwiadek Dorota

15. Nowak Tomasz

16. Pętlicka Mariola

17. Piech Renata

18. Pogoda Sławomir

19. Rudzki Mariusz

20. Socha Małgorzata

21. Sosiński Hubert

22. Stojak Sławomir

23. Strzelecka Anna

24. Szymczyk Andrzej

25. Wojnicka Dorota

26. Woleń Grażyna

27. Wójcik Agnieszka

28. Ziółkowski Dariusz

Klasa C

1.      Bałaszek Małgorzata

2.      Batiuk Mariusz

3.      Ciemior Marek

4.      Czuryszkiewicz Joanna

5.      Gurbiel Maria

6.      Kamiński Robert

7.      Kłak Monika

8.      Kotłowska Monika

9.      Kotłowska Urszula

10. Kowalewska Dorota

11. Kwietniewska Mariola

12. Lachowicz Tomasz

13. Michalec  Małgorzata

14. Nieróbca Agnieszka

15. Nowak Małgorzata

16. Pałka Lidia

17. Pałka Paweł

18. Popiołek Paweł

19. Skowronek Anna

20. Strawa Mirek

21. Wąsik Krzysztof

22. Węgiel Małgorzata

23. Wolska Agnieszka

24. Wójcik Robert

Klasa D

1.      Charytanowicz Sławomir

2.      Chmielewski Mirosław

3.      Chyła Andrzej

4.      Gajec Agnieszka

5.      Gorczyca Agnieszka

6.      Hermanowicz Izabela

7.      Igelski Krzysztof

8.      Kłudka Arkadiusz

9.      Karabela Waldemar

10. Kominek Beata

11. Konior Monika

12. Kuzioła Beata

13. Lasek Kinga

14. Małecki Tomasz

15. Malinowska Dorota

16. Miotła Anna

17. Niezgoda Edyta

18. Pelc Sylwia

19. Pieka Wojciech

20. Piłat Jacek

21. Radkowiak Piotr

22. Radwan Paweł

23. Sawicki Marek

24. Sokołowska Katarzyna

25. Szlachetka Mariusz

26. Szmit Grzegorz

27. Świątkowska Renata

28. Walczak Agnieszka

29. Walczak Grzegorz

30.   Wieczorek Monika

31. Włodek Andrzej

32. Zarzycka Urszula

Klasa E

1.      Ciosek Jolanta

2.      Dębińska Izabela

3.      Duma Piotr

4.      Głazowski Piotr

5.      Gogół Krzysztof

6.      Hemperek Beata

7.      Karpińska Katarzyna

8.      Kuchta Agnieszka

9.      Kwaśniak Andrzej

10. Łakomy Mirosław

11. Maj Małgorzata

12. Mazurkiewicz Marek

13. Nadzieja Marta

14. Nowacki Mariusz

15. Podgórski Artur

16. Pruchniak Urszula

17.  Pryszcz Andrzej

18. Sułek Marek

19.  Szafran Joanna

20. Szuwalski Wiktor

21. Taracha Piotr

22. Walenerk Joanna

23. Wawrzycka Monika

24. Węglińska Małgorzata

25. Wilczek Anna

26. Witkowska Marzena

27. Wojnicka Iwona

28. Wojnicki Grzegorz

29. Wójcik Dorota

30. Wróblewski Ernest

31. Zieliński Jacek

Klasa F

1.      Barczyk Danuta

2.      Bidniuk Beata

3.      Bigos Iwona

4.      Goleń Krzysztof

5.      Górna Izabela

6.      Jędrąsik Andrzej

7.      Kieraga Grzegorz

8.      Kot Robert

9.      Kozak Mariola

10. Kubicka Anna

11. Kwiatkowska Renata

12. Lis Tomasz

13. Łuszczyńska Małgorzata

14. Molesztak Bogdan

15. Moszyńska Iwona

16. Nastaj Monika

17. Ogonek Mariusz

18. Orzeł Mariusz

19. Pasek Mariusz

20. Piotrowska Anna

21. Solis Matylda

22. Sulima Anna

23. Wąsala Krzysztof

24. Wicha Sławomir

25. Wiśniewski Mariusz

26. Wójcik Beata

27. Wójtowicz Grzegorz

28. Zdyb Dorota

 

 

autor  © 2004 rap