Absolwenci 1988/1989

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Anasiewicz Mariusz

2.      Banaszek Piotr

3.      Bancerz Andrzej

4.      Domańska Marzanna

5.       Duda Piotr

6.      Kania Agnieszka

7.      Kasperska Joanna

8.      Kazanowski Jarosław

9.      Kijak Anna

10. Kokot Joanna

11. Kotłowska Agnieszka

12. Kowalska Monika

13. Kowalski Marek

14. Król Jarosław

15. Kuna Aneta

16. Majak Wojciech

17. Małecki Mikołaj

18. Mikiciuk Arkadiusz

19. Mokijewska Justyna

20. Nowak Sebastian

21. Nowakowska Beata

22. Nowakowski Paweł

23. Pik Jakub

24. Samonek Małgorzata

25. Tyluś Joanna

26. Tytz Tomasz

27. Wereska Katarzyna

28. Wiracka Agnieszka

Klasa B

1.      Bugaj Grzegorz

2.      Czarnota Tomasz

3.      Giza Paweł

4.      Górniak Leszek

5.      Grzelak Sławomir

6.      Grzyb Waldemar

7.      Kawka Barbara

8.      Kowalczyk Grzegorz

9.      Kowalski Tomasz

10. Kusiak Jacek

11. Kwiecień Grzegorz

12. Lichota Sylwester

13. Morgut  Krzysztof

14. Nagrodzka Monika

15. Olejnik Arkadiusz

16. Opoka Barbara

17. Peterwas Adam

18. Pisarska Agnieszka

19. Pomorski Krzysztof

20. Prejs Anna

21. Pyda Adam

22. Roluch Irena

23. Skrzypek Artur

24. Smagieł Cezary

25. Socha Agnieszka

26. Stola Joanna

27. Szpakowska Małgorzata

28. Tarach Tomasz

29. Trała Monika

30. Wróbel Anna

31. Zarzycka Klaudia

Klasa C

1.      Bełcik Iwona

2.      Boryca Mariusz

3.      Bukowska Marta

4.      Chmielewska Małgorzata

5.      Długosz Katarzyna

6.      Drąg Artur

7.      Dzierżak Karol

8.      Gajda Tomasz

9.      Głusiec Mariusz

10. Kalinowski Mikołaj

11. Kamińska Katarzyna

12. Karabela Roman

13. Kłódka Anna

14. Maciaszek Monika

15. Mędrek Cezary

16. Mielniczek Katarzyna

17. Mirosław Jacek

18. Niezgoda Rafał

19. Panas Paweł

20. Pawlos Patrycja

21. Pidek Rafał

22. Saba Aneta

23. Sopała Jacek

24. Słonina Joanna

25. Statek Przemysław

26. Szafran Sebastian

27. Walczak Arkadiusz

28. Walkiewicz Marzena

29. Watras  Małgorzata

30. Winnicki Dariusz

31. Wójcik Ewa

32. Żukowska Beata

Klasa D

1.      Bednarz Grzegorz

2.      Bednarz Małgorzata

3.      Borkowska Joanna

4.      Burzyńska Agnieszka

5.      Charaba Agnieszka

6.      Ciosek Piotr

7.      Czarnecka Anna

8.      Dębiec Beata

9.      Dziwisz Paweł

10. Furdal Paweł

11. Goldman Grzegorz

12. Gołofit Paweł

13. Iwaszko Paweł

14. Kamela Anna

15. Kasperek Monika

16. Komorowski Jarosław

17. Lear Anna

18. Ligięza Marcin

19. Nowak Tomasz

20. Ogonek Krzysztof

21. Saran Kazimierz

22. Ścibior Beata

23. Stępień Monika

24. Strawa Marcin

25. Szuwalska Jolanta

26. Wojtiuk Dariusz

Klasa E

1.      Cebrykow Piotr

2.      Chmielewski Dariusz

3.      Czarnecki Tomasz

4.      Czerpak Krzysztof

5.      Gazda Janusz

6.      Goliszek Marcin

7.      Górniak Grzegorz

8.      Gromek Magdalena

9.      Jachymek Dariusz

10. Karwowski Andrzej

11. Kuś Agnieszka

12. Mędrek Dariusz

13. Misiak Urszula

14. Mróz Joanna

15. Niecicki Krzysztof

16. Niezgoda Sebastian

17. Pietrzak Anna

18. Pietrzak Barbara

19. Rutyna Mariusz

20. Sagan Agnieszka

21. Samolej Jarosław

22. Styczyński Paweł

23. Stymik Agnieszka

24. Świątek Robert

25. Wnuk Beata

26. Wrońska Agnieszka

27. Żywicki Tomasz

Klasa F

1.      Ambroż Paweł

2.      Bednarczyk Janusz

3.      Bigos Beata

4.      Cija Norbert

5.      Dzierżak Monika

6.      Gogół Beata

7.      Goliszek Dariusz

8.      Hemperek Dariusz

9.      Jeziorka Anna

10. Jeziorski Jerzy

11. Kazanowska Iwona

12. Kieraga Małgorzata

13. Kolibska Katarzyna

14. Kubas Krzysztof

15. Kuchta Renata

16. Kulińska Anna

17. Machajska Ewa

18. Mazur Monika

19. Moszyński Piotr

20. Ogonek Dariusz

21. Puciłowska Edyta

22. Rogala Piotr

23. Skaliński Rafał

24. Stawiarki Marek

25. Urbański Tomasz

26. Wnuk Beata

27. Wyroślak Mirosław

28. Wyroślak Sławomir

29. Zubrzycka Monika

30. Żołkoń Renata

Klasa G

1.      Adach Iwona

2.      Błaszczak Marcin

3.      Brygała Beata

4.      Brzyski Cezary

5.      Dobrowolski Krzysztof

6.      Gądek Elżbieta

7.      Hemperek Robert

8.      Kamela Małgorzata

9.      Kłak Izabela

10. Koral Sławomir

11. Kwiatkowska Beata

12. Matusiak  Klaudiusz

13. Mazurek Mariusz

14. Mędrek Piotr

15. Oziębło Anna

16. Pawlak Anna

17. Radkowiak Grzegorz

18. Reda Anna

19. Sarzyńska Katarzyna

20. Skrzypek Beata

21. Solis Małgorzata

22. Ścibura Edyta

23. Twardzik Grzegorz

24. Woroniecki Karol

25. Woś Grzegorz

26. Wójtowicz Ewa

27. Zaborski Paweł

28. Ziółkowska Urszula

29. Żywicka Renata

 

 

 

autor  © 2004 rap