Absolwenci 1989/1990

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Adamczyk Monika

2.      Cięszczyk Irmina

3.      Długosz Katarzyna

4.      Furdal Andrzej

5.      Franaszuk Sławomir

6.      Gajec Anna

7.      Gołębiowski Michał

8.      Jackowska Magdalena

9.      Kacprzak Magdalena

10. Kamela Monika

11. Kamela Krzysztof

12. Kostuczuk Beata

13. Kwiecień Damian

14. Mirosław Robert

15. Nieścior Agnieszka

16. Pietrzak Marek

17. Piłat Agnieszka

18. Piłat Robert

19. Pyśniak Tatiana

20. Rosiński Jarosław

21. Samolej Sławomir

22. Sławińska Anna

23. Sokołek Małgorzata

24. Sygnowski Marcin

25. Świderka Anna

26. Świątek Andrzej

27. Szlachetka Katarzyna

28. Szymański  Krzysztof

29. Winiarska Małgorzata

30. Winnicka Dorota

31. Żuchnik Artur

Klasa B

1.      Adamczyk Ireneusz

2.      Czarnecki Grzegorz

3.      Czopek Albert

4.      Duc Piotr

5.      Dziwisz Agnieszka

6.      Gałach Aneta

7.      Gawdzik Krzysztof

8.      Iwan Małgorzata

9.      Jeziórska Agnieszka

10. Kieraga Roman

11. Konior Artur

12. Kręcisz Beata

13. Kuzioła Tomasz

14. Łakoma Urszula

15. Matraszek Paweł

16. Mędrek Małgorzata

17. Olszowa Barbara

18. Rutyna Waldemar

19. Sobczak Marcin

20. Sola Małgorzata

21. Stanek Katarzyna

22. Ślązak Magdalena

23. Tarkowska Renata

24. Wawrzycka Beata

25. Wicha Grzegorz

26. Wilkowski Andrzej

27. Wojnicka Katarzyna

28. Wożakowska Aneta

29. Wójciak Iwona

30. Zdyb Robert

31. Zielonka Edyta

Klasa C

1.      Bąska Krzysztof

2.      Bednarz Monika

3.      Boryc Mariola

4.      Cisz Tomasz

5.      Gądek Ewa

6.      Górecka Justyna

7.      Jackowski Jacek

8.      Jakóbczyk Grzegorz

9.      Jarosz Monika

10. Jędruszewski Konrad

11. Jóźwik Marta

12. Kozak Agnieszka

13. Kuźlik Paweł

14. Kwaśniak Krzysztof

15. Ogonek Anna

16. Olchawska Dorota

17. Pakuła Joanna

18. Pastwa Sylwia

19. Piłat Robert

20. Postój Grzegorz

21. Radziejewska Renata

22. Romanowska Anna

23. Rosińska Małgorzata

24. Rosiński Krzysztof

25. Sanecki Piotr

26. Słonina Beata

27. Słonina Iwona

28. Smaga Milena

29. Szamańska Beata

30. Toruń Piotr

31. Wojcierowski Grzegorz

Klasa D

1.      Adamczyk Anna

2.      Boryca Mirosław

3.      Chojnacki Marek

4.      Dajos Elżbieta

5.      Darżinow Małgorzata

6.      Domańska Agata

7.      Dróżdż Dorota

8.      Greber Krzysztof

9.      Jakubczyk Piotr

10. Kaczmarski  Paweł

11.  Kapica Magdalena

12. Kaźmierczak Krzysztof

13. Klepacz Aneta

14. Lejwoda Andrzej

15. Maczepa Justyna

16. Malinowski Marek

17. Małecki Dawid

18. Mazur Piotr

19. Nastaj Urszula

20. Niezgoda Mariusz

21. Nowak Anna

22. Pętlicka Anna

23. Płowaś  Katarzyna

24. Pryszcz Krzysztof

25. Puciłowska Iwona

26. Rosiecka Agnieszka

27. Ruczakowski  Marek

28. Rybaczek Małgorzata

29. Stadnik Waldemar

30. Szyszko Sylwia

31. Teklak Marzena

32. Zawadzka Anna

Klasa E

1.      Adach Małgorzata

2.      Bukowski Karol

3.      Chęć Agnieszka

4.      Chołdy Monika

5.      Czajka Artur

6.      Dubil Agnieszka

7.      Filipowicz Grzegorz

8.      Furdal Monika

9.      Gajowiak Zbigniew

10. Giza Anna

11. Gogół Urszula

12. Grabowska Urszula

13. Kochan Marcin

14. Kozak Michał

15. Krupa Konrad

16. Kuśmierz Gabriela

17. Materek Mariusz

18. Morgut Wioletta

19. Nawrot Sylwia

20. Nowacka Monika

21. Rodzik Bożena

22. Sawa Kinga

23. Sawicki Robert

24. Skóra Andrzej

25. Sołdaj Marta

26. Stachyra Artur

27. Staniak Agata

28. Ścibior Dariusz

29. Tabor Katarzyna

30. Węglińska Marzena

31. Żywicka Monika

Klasa F

1.      Biegaj Michał

2.      Chęć Anna – Sylwia

3.      Cygan Piotr

4.      Czapla Artur

5.      Duma Marta

6.      Gorgol Aneta

7.      Hermanowicz Agnieszka

8.      Kaczyński Artur

9.      Koziński Artur

10. Krawiec Anna

11. Kufel Jarosław

12. Pietras Emil

13. Pisula Mariusz

14. Pruchniak Piotr

15. Rosińska Marzena

16. Rosła Dorota

17. Skórka Justyna

18. Stachyra Agnieszka

19. Stasiak  Tomasz

20. Swaczyj Paweł

21. Szlachetka Joanna

22. Szumielewicz Paweł

23. Szamańska Iwona

24. Tkaczyk Mariusz

25. Tomasik Michał

26. Turos Katarzyna

27. Walczyk Anna

28. Walkiewicz Agnieszka

29. Widyńska Beata

30. Wróblewska Adriana

Klasa G

1.      Bardzel Małgorzata

2.      Basak Aneta

3.      Bednarski Grzegorz

4.      Borkowski Hubert

5.      Dunal Paweł

6.      Gazda Elżbieta

7.      Jóźwicki Ireneusz

8.      Konior Wojciech

9.      Kozak Monika

10. Klesza Krystyna

11. Kwietniewska Sabina

12. Lutkiewicz Ewa

13. Malik Radosław

14. Niezgoda Agnieszka

15. Nowaczek Monika

16. Nowak Agnieszka

17. Nowak Paweł

18. Orzeł Artur

19. Pastwa Andrzej

20.  Pietras Dorota

21. Powroźnik Monika

22. Roszko Monika

23. Sas Joanna

24. Sokołowski Robert

25. Solis Konrad

26. Tytz Agnieszka

27. Wójcik Monika

28. Żywicki Piotr

 

 

autor  © 2004 rap