Absolwenci 1990/1991

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G  Klasa H

Klasa A

1.      Bartoś Adam

2.      Bitkowski Robert

3.      Boryc Leon

4.      Dołęgowska Agnieszka

5.      Fronczak Małgorzata

6.      Goliszek Grzegorz

7.      Grzelak Izabela

8.      Jaszczuk Małgorzata

9.      Kiraga Katarzyna

10. Kołosińska Agnieszka

11. Kołosiński Jacek

12. Korniluk Edyta

13. Kozak Joanna

14. Kozłowska Luiza

15. Kwaśniak Dorota

16. Kwietniewski Andrzej

17. Legenza Marek

18. Małyska Anna

19. Mróz Urszula

20. Oleksiak Grzegorz

21. Pietras Marta

22. Pyć Marcin

23. Stachniak Dariusz

24. Stasiak Waldemar

25. Świątek Artur

26. Wałuto Agnieszka

27. Wojnicka Anna

28. Zagańczyk Michał

Klasa B

1.      Abram Anna

2.      Banaszek Marcin

3.      Chosia Iwona

4.      Czępińska Agnieszka

5.      Drozd Andrzej

6.      Gorczyca Iwona

7.      Hermanowicz Monika

8.      Jezierski Arkadiusz

9.      Jóźwik Paweł

10. Jóźwik Piotr

11. Kamińska Iwona

12. Kłak Robert

13. Kowalczyk Renata

14. Kręcisz Małgorzata

15. Kutyna Jarosław

16. Lasota Paweł

17. Mokrzysz Katarzyna

18. Molesta Dominika

19. Nowaczek Beata

20. Nowaczek Dominika

21. Pluta Cezary

22. Pogoda Marta

23. Pyda Marzena

24. Sagan Magda

25. Stateczna Marzena

26. Stawiarka Karolina

27. Strug Katarzyna

28. Wojnicki Adam

29. Wójcik Ewelina

Klasa C

1.      Adamczewska  Dorota

2.      Borowiec Artur

3.      Borowiec Monika

4.      Cija Eliza

5.      Dąbek Justyna

6.      Gozdór Monika

7.      Janik Agnieszka

8.      Jannik Robert

9.      Kaczmarska  Elżbieta

10. Kaczmarski Robert

11. Kołodziejczyk Anna

12. Kręcisz Monika

13. Kwiatkowski Tomasz

14. Lichota Dominik

15. Mazurek Luiza

16. Mędrek Paweł

17. Miazga Agnieszka

18. Mogielnicka Małgorzata

19. Olejnik  Roman

20. Paruszewska Izabela

21. Przybyło Tomasz

22. Sas Magdalena

23. Starek Marcin

24. Strawa Jarosław

25. Tkaczyk Robert

26. Tomaszczyk Anna

27. Wosik Marzena

28. Wożakowska Iwona

29. Zagozdon Joanna

30. Żydek Katarzyna

Klasa D

1.      Ambroż Dorota

2.      Bobel Rafał

3.      Ceglarska Justyna

4.      Dec Grzegorz

5.      Dębowski Stanisław

6.      Drańska Agnieszka

7.      Głusiec Waldemar

8.      Goliszek Marek

9.      Hacia Sergiusz

10. Iwaszko Izabela

11. Jóźwik Iwona

12. Kieraga Beata

13. Klocek Barbara

14. Maciąg Marzena

15. Majewski Tomasz

16. Meisner Konrad

17. Nowak Artur

18.  Pietras Edyta

19. Popiołek Urszula

20. Pyta Rafał

21. Radziejewska Agnieszka

22. Rogala Monika

23. Saba Ewelina

24. Skorupska Monika

25. Sokołowski Sylwester

26. Staniak Daniel

27. Stolarski Paweł

28. Zielonka Jarosław

29. Ziółek Ewa

Klasa E

1.      Blonka Maciej

2.      Chaberska Marta

3.      Chęć Hubert

4.      Cygan Robert

5.      Czarnecka Agnieszka

6.      Czępińska Iwona

7.      Giza Aneta

8.      Jędrej Jarosław

9.      Kamela Danuta

10. Kępińska Dominika

11. Kloc Krzysztof

12. Koral Mariusz

13. Kowalski Albert

14. Król Łukasz

15. Łakoma Anna

16. Miazga Mirosław

17. Mirosławska Anna

18. Nowak Tomasz

19. Pałka Ida

20. Pietroń Grzegorz

21. Plis Krzysztof

22. Pyda Małgorzata

23. Rak Beata

24. Rusek Radosław

25. Słowik Iwona

26. Smaga Eryk

27. Szuba Izabela

28. Szymczyk Grzegorz

29. Wróbel Eliza

Klasa F

1.      Bajnóg  Marcin

2.      Ciemior Marcin

3.      Czopek Jolanta

4.      Gradzińska Beata

5.      Kot Dariusz

6.      Kowalewska Aldona

7.      Krawiec Izabella

8.      Kuchta Joanna

9.      Mędrek Renata

10. Miącz Joanna

11. Mięśniak Joanna

12. Myszak Kinga

13. Nagrodzki Piotr

14. Niezgoda Irena

15. Olszowa Jolanta

16. Oziębło Joanna

17. Pizoń Piotr

18. Rodzik Mariusz

19. Rosińska Anna

20. Sobczyk Tomasz

21.  Szlachetka Anna

22. Szuwalski Marcin

23. Trała Malwina

24. Tyluś Małgorzata

25. Wąsala Dariusz

26. Widyński Radosław

27. Wojtiuk Marek

28. Zając Marcin

29. Złotucha Piotr

30. Żywicka Beata

Klasa G

1.      Bednarska Edyta

2.      Bielak Mariusz

3.      Charaba Monika

4.      Czajak Cezary

5.      Daniel Edyta

6.      Głazowski Pawel

7.      Jaworski Paweł

8.      Jurak Ewa

9.      Jurczyński Krzysztof

10. Kałdonek Paweł

11. Kasprzak Norbert

12. Kijewski Ireneusz

13. Łakoma Lidia

14. Materek Artur

15. Molesztak Adam

16. Ogonek Paweł

17. Sanecka Agnieszka

18. Sanecki Krzysztof

19. Sanecki Waldemar

20. Saran Monika

21. Sosnowsla Agnieszka

22. Strzelecka Izabela

23. Sulima Stella

24. Świerkosz Stanisław

25. Szafran Dąbrówka

26. Turska Bożena

27. Urbańska Katarzyna

28. Watras Katarzyna

29. Witek Krzysztof

Klasa H

1.      Adamczyk Andrzej

2.      Bekier Łukasz

3.      Czapla Aneta

4.      Dudziak Grażyna

5.      Fiuk Jacek

6.      Furdal Agnieszka

7.      Gałkowska  Wioletta

8.      Gałkowski Robert

9.      Goldman Justyna

10. Goral Edyta

11. Gorczyca Michał

12. Kijak Marcin

13. Kuchta Magdalena

14. Kurp Katarzyna

15. Kuś Marta

16. Mastalerz Agnieszka

17. Matysiak Grzegorz

18. Michale Joanna

19. Plak Marcin

20. Siedliska Agata

21. Sobota Dariusz

22. Strawa Aneta

23. Wójcik Elżbieta

24. Pieklik Monika

 

 

autor  © 2004 rap