Absolwenci 1991/1992

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G  Klasa H

Klasa A

1.      Adamczyk Sylwia

2.      Baran Agnieszka

3.      Cisłak Edyta

4.      Chabros Eliza

5.      Czapla Tomasz

6.      Grabczak Tomasz

7.      Grajper Justyna

8.      Kamiński Marcin

9.      Kijewska Jolanta

10. Kursa Krzysztof

11. Lasota Joanna

12. Łakomy Radosław

13. Mazur Maciej

14. Maisner Ewa

15. Mędrek Joanna

16. Mikołajczyk Monika

17. Nowaczek Mariusz

18. Ogorzałek Michał

19. Pakuła Marcin

20. Pidek Monika

21. Przydatek Patryk

22. Rosiński Artur

23. Skórki Konrad

24. Szczygieł Katarzyna

25. Turski Ireneusz

26. Wereski Paweł

27. Wiczuk Radosław

28. Wnuk Robert

29. Wójcik Andrzej

30. Wójtowicz Tomasz

31. Wrońska Agata

32. Zdyb Aneta

Klasa B

1.      Bednarz Agnieszka

2.      Bitkowski Marcin

3.      Borowiec Robert

4.      Brygała Wioletta

5.      Długosz Agnieszka

6.      Dobrowolska Anna

7.      Doraczyńska Luiza

8.      Dzierżak Andrzej

9.      Górny Maciej

10. Grobeł Grzegorz

11. Jadach Monika

12. Jędruszewski Piotr

13. Karczmarski Albert

14. Kasperski Sebastian

15. Kośka Małgorzata

16. Kowalski Dariusz

17. Kręcisz Krzysztof

18. Kręgiel Mariola

19. Lis Grzegorz

20. Łuszczyńska Mariola

21. Madejek Roman

22. Matys Paweł

23. Matys Piotr

24. Nowak Sylwia

25. Piłat Iwona

26. Romanowicz Roman

27. Sikorski Radosław

28. Sporysz Magdalena

29. Ścibior Agnieszka

30. Turos Justyna

31. Tyluś Tomasz

32. Węgiel Katarzyna

33. Żywicki Mariusz

Klasa C

1.      Błaszczyk Dorota

2.      Boras Marcin

3.      Chmielewski Tomasz

4.      Gajdzieńska Małgorzata

5.      Gierczak Jacek

6.      Godlewska Katarzyna

7.      Górniak Rafał

8.      Hermanowicz Iwona

9.      Hermanowicz Sylwia

10. Jaszczuk Andrzej

11. Karabela Piotr

12. Kazimierczak Marcin

13. Kołodziejczyk Mirosław

14. Korzeniewska Agnieszka

15. Kowalewska Urszula

16. Kowalewski Marcin

17. Kuciapa Katarzyna

18. Kulesza Monika

19. Łuszczyńska Tatiana

20. Maciaszek Robert

21. Nowak Sławomir

22. Marczyńska Magdalena

23. Pawlak Renata

24. Pyta Ilona

25. Samorek Małgorzata

26. Sarna Jakub

27. Szuba Eliza

28. Walencik Artur

29. Wilczek Małgorzata

30. Wójcicka Mirosława

31. Woźniak Małgorzata

32. Zawadzki Paweł

Klasa D

1.      Bartoś Sebastian

2.      Czurska Nina

3.      Dębiec Monika

4.      Dybalska Monika

5.      Gogół Agnieszka

6.      Jóźwik Paweł

7.      Karwat Agnieszka

8.      Kazanowska Katarzyna

9.      Kłosowska Agnieszka

10. Kolibski Robert

11. Kwietniewski Adam

12. Marczyński Grzegorz

13. Mazur Jakub

14. Miazga Agnieszka

15. Mirosław Cezary

16. Misiak Michał

17. Nadzieja Renata

18. Pałka Arkadiusz

19. Pietroń Jakub

20. Piotrowska Halina

21. Rosiecka Małgorzata

22. Rybak Magdalena

23. Sewerko Marzena

24. Sokołek Barbara

25. Szafran Urszula

26. Turkiewicz Urszula

27. Wosik Marcin

28. Zagozdon Edyta

29. Złotucha Agnieszka

Klasa E

1.      Brodziak Rafał

2.      Duński Robert

3.      Gajda Maria

4.      Gawdzik Aneta

5.      Godziszewski Mariusz

6.      Gogół Dariusz

7.      Gorajek Sylwia

8.      Goral Artur

9.      Herda Dorota

10. Kamela Joanna

11. Kaźmierczak Katarzyna

12. Kosik Jarosław

13. Malaca Ernest

14. Małyska Zbigniew

15. Mazurkiewicz Piotr

16. Nowaczek Michał

17. Olchawski Rafał

18. Olender Agnieszka

19. Pałka Aneta

20. Pawlikowska Monika

21. Pyda Marcin

22. Pyda Monika

23. Rosiński Mariusz

24. Stola Paweł

25. Szczęsna Katarzyna

26. Szlachetka Sławomir

27. Urban Marzena

28. Urbańska Urszula

29. Woźniak Katarzyna

30. Woźnica Michał

31. Wójciak Sylwia

32. Zaborowska Katarzyna

Klasa F

1.      Adach Lidia

2.      Adamczyk Dorota

3.      Banach Agnieszka

4.      Bartkowiak Marcin

5.      Bernat Wojciech

6.      Bień Dorota

7.      Chołodny Tomasz

8.      Cygan Grzegorz

9.      Fiuk Paweł

10. Głogowska Agnieszka

11. Gołofit Grzegorz

12. Karaś Monika

13.  Kłodzińska Anna

14. Madejek Urszula

15. Madejski Artur

16. Majewska Luiza

17. Olszowy Grzegorz

18. Orzeł Joanna

19. Samonek Krzysztof

20. Sarnecki Maciej

21. Sławińska Katarzyna

22. Statek Tomasz

23. Stolarek Agnieszka

24. Styrnik Aneta

25. Szpyra Michał

26. Tarłowska Beata

27. Walczak Małgorzata

28. Więckowska Renata

29. Wójcik Sylwia

30. Woleń Marek

Klasa G

1.      Bałaszek Beata

2.      Banach Małgorzata

3.      Bańczerowska Marta

4.      Dróżdż Magdalena

5.      Filiks Grzegorz

6.      Galuba Natasza

7.      Giza Anna

8.      Gmurkowski Tomasz

9.      Gostyński Mariusz

10. Górniak Iwona

11. Grudzień  Sylwia

12. Komorowski Krystian

13. Kwiecińska Katarzyna

14. Matraszek Katarzyna

15. Mokrzysz Małgorzata

16. Muszyński Robert

17. Pokraka Marcin

18. Pruchniak Beata

19. Przybycień Grzegorz

20. Puciłowski Hubert

21. Pyśniak Krzysztof

22. Skobel Małgorzata

23. Strawa Agnieszka

24. Świątek Radosław

25. Świątek Tomasz

26. Turski Emil

27. Urbańska Joanna

28. Walczyk Mariusz

29. Więckowski Mariusz

30. Wójcik Wioleta

31. Zawiślak Agata

Klasa H

1.      Barczyk Katarzyna

2.      Bartuzi Łukasz

3.      Chosia Jolanta

4.      Frączak Sławomir

5.      Goliszek Marcin

6.      Jędrusiak Aneta

7.      Kamela Agnieszka

8.      Karczmarczyk Agnieszka

9.      Kłak Artur

10. Kłódka Agnieszka

11. Koma Edyta

12. Kusa Beata

13. Kuzioła Krystyna

14. Lear Dariusz

15. Majewski Andrzej

16. Mastalerz Paweł

17. Mazurek Waldemar

18. Miącz Karol

19. Nieciecka Katarzyna

20. Nowak Stanisław

21. Olszowy Ernest

22. Pietroń Katarzyna

23. Przepiórka Artur

24. Radkowiak Joanna

25. Rutyna Iwona

26. Sagan Joanna

27. Siekierka Marcin

28. Szostak Jakub

29. Szamańska Dorota

30. Tyluś Jeremiasz

31. Wiracka Kamila

 

 

autor  © 2004 rap