Absolwenci 1992/1993

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G  Klasa H

Klasa A

1.      Adamczewska Justyna

2.      Adamczewska Monika

3.      Adamska Agnieszka

4.      Bajnóg Anna

5.      Banach Katarzyna

6.      Błaszczyk Paweł

7.      Brodziak Ewelina

8.      Ciszewski Marcin

9.      Czarnecki Michał

10. Czerska Wioletta

11.  Jeziorski Andrzej

12. Kowala Karol

13. Kaznowska Monika

14. Kłak Paweł

15. Kobiałka Daniel

16. Kowalewski Paweł

17. Kozak Robert

18. Kręcisz Tomasz

19. Madejek Tomasz

20. Marek Monika

21. Mirosław Paweł

22. Oświecińska Joanna

23. Pasek Artur

24. Piłat Michał

25. Pizoń Mirosław

26. Pomorska Agnieszka

27. Radkowiak Robert

28. Saran Arkadiusz

29. Sola Renata

30. Sieńko Katarzyna

31. Strawa Dagmara

32. Szubartowska Katarzyna

33. Wójcik Albert

34. Zabroń Renata

Klasa B

1.      Biegaj Marcin

2.      Boiska Elżbieta

3.      Buczyński Sławomir

4.      Ceglarski Artur

5.      Dacka Katarzyna

6.      Dziwisz Piotr

7.      Fijałkowski Marcin

8.      Frączek Małgorzata

9.      Godlewski Bartosz

10. Godlewski Michał

11. Goleń Eugeniusz

12. Gryma Przemysław

13. Jeziórska Edyta

14. Kamela Beata

15. Kozłowski Krzysztof

16. Kręcisz Agnieszka

17. Książek Katarzyna

18. Kulińska Agata

19. Mech Magdalena

20. Oniszczuk Anna

21. Pawlikowski Daniel

22. Piekoś Olga

23. Reda Krzysztof

24. Sobczak Jakub

25. Stawiarka Beata

26. Stojak Bożena

27. Szczerbo-Niefiedowicz Agnieszka

28. Twardzik  Mariusz

29. Walencik Piotr

30. Walkiewicz Monika

31. Winiarski Paweł

32. Witek Aneta

33.  Zarzycki Piotr

Klasa C

1.      Adamczyk Katarzyna

2.      Dacka Paweł

3.      Drańska Małgorzata

4.      Furdal Grzegorz

5.      Goldman Iwona

6.      Goleń Agnieszka

7.      Grudzień Grzegorz

8.      Grzyb Grzegorz

9.      Hermanowicz Grzegorz

10. Hysa Małgorzata

11. Jackowski Jarosław

12. Juszczak Agnieszka

13. Kotłowski Albert

14. Koziński Daniel

15. Kuźlik Monika

16. Kwiecińska Ewa

17. Kwietniewska Agnieszka

18. Lis Urszula

19. Marczyńska Katarzyna

20. Mazur Łukasz

21. Pelc Michał

22. Piątek Marek

23. Pisula Grzegorz

24. Pomorski Marcin

25. Rola Krzysztof

26. Skabara Małgorzata

27. Stojak Anna

28. Świątek Sylwia

29. Witkowska Iwona

30. Wnuk Urszula

31. Wójtowicz Tomasz

32. Żydek Monika

Klasa D

1.      Borowiec Michał

2.      Chęć Dariusz

3.      Drobek Piotr

4.      Duda Małgorzata

5.      Górecka Edyta

6.      Iwan Anna

7.      Jacak Marcin

8.      Jakubczyk Grzegorz

9.      Kaczmarski Artur

10. Kąkol Justyna

11. Kowalski Sebastian

12. Kozak Agnieszka

13. Kraj Marcin

14. Kręgiel Krzysztof

15. Kruk Anna

16. Kubalska Małgorzata

17. Kuzioła Dagmara

18. Madejska Izabela

19. Matysiak Katarzyna

20. Mazurek Izabela

21. Molesztak Mirosław

22. Nagrodzka Marzena

23. Nowak Radosław

24. Pietroń Urszula

25. Posyniak Artur

26. Rafał Paweł

27. Ruta Norbert

28. Stańczyk Michał

29. Szlachetka Sebastian

30. Szymczyk Monika

31.  Tomasik Jakub

32. Żywicka Katarzyna

33. Żywicki Paweł

34. Wójcik Krystian

Klasa E

1.      Adryjanek Agnieszka

2.      Bełcik Monika

3.      Bugała Agnieszka

4.      Chomicki Bartek

5.      Czępiński Jerzy

6.      Czuba Jarosław

7.      Domaszewski Grzegorz

8.      Gromek Daniel

9.      Halska Magdalena

10. Jadach Katarzyna

11. Jezierski Marcin

12. Jurczyński Sławomir

13. Kania Elwira

14.  Karkut Agnieszka

15. Kołacz Justyna

16. Kwietniewska Agnieszka

17. Lejwoda Aneta

18. Majka Inga

19. Mędrek Justyna

20. Michalak Iwona

21. Mirosław Albert

22. Nagrodzki Waldemar

23. Nowaczek Edyta

24. Piłat Paweł

25. Przybyło Katarzyna

26. Pyśniak Robert

27. Redwan Piotr

28. Sagan Michał

29. Sikorska Agnieszka

30. Stasiak Dorota

31. Szczuka Agnieszka

32. Szych Edyta

Klasa F

1.      Banach Marek

2.      Bardzel Marcin

3.      Bednarczyk Paweł

4.      Bielecka Joanna

5.      Bigos Elwira

6.      Chęć Jolanta

7.      Chłodna Imelda

8.      Drozd Agata

9.      Gałęza Małgorzata

10. Gębka Krzysztof

11. Karaś Joanna

12. Kubiś Monika

13. Kastiuczuk Sebastian

14. Majchrowski Sławomir

15. Mendyka Sylwia

16. Michalczak Grzegorz

17. Nawrot Marcin

18. Olszowa Romana

19. Piela Joanna

20. Podgajny Dariusz

21. Pomorska Grażyna

22. Popiołek Aleksander

23. Pyć Eliza

24. Rak Robert

25. Stachurski Konrad

26. Stanisławska Anna

27. Stawiarka Magdalena

28. Stolarek Urszula

29. Szuba Iwona

30. Tarasińska Agata

31. Walencik Radosław

32. Wojnicki Konrad

33. Wójtowicz Iwona

34. Żywicki Paweł

Klasa G

1.      Bajon Ewa

2.      Bidacha Marcin

3.      Czopek Emil

4.      Gajec Beata

5.      Gąbka Grzegorz

6.      Gogół Marcin

7.      Gurmiński Marcin

8.      Jarecka Bożena

9.      Jarecka Beata

10. Kalita Agnieszka

11. Kijewska Anna

12. Marek Ernest

13. Mieśniak Katarzyna

14. Misiurek Beata

15. Nieradka Monika

16. Nowak Martyna

17. Pastwa Arkadiusz

18. Pyda Daniel

19. Pyta Karolina

20. Rodzik Paweł

21. Rodzoś Andrzej

22. Sawicka Ewa

23. Skowronek Tomasz

24. Spudowski Jarosław

25. Stachyra Marcin

26. Stachyra Marcin

27. Statek Urszula

28. Świderka Dorota

29. Trześniewska Agnieszka

30. Winnicka Eliza

31. Wójcik Iwona

Klasa H

1.      Adamczyk Rafał

2.      Bałaszek Justyna

3.      Czopek Grzegorz

4.      Goleń Paweł

5.      Gosik Mariusz

6.      Kochański Marek

7.      Kwaśniak Elżbieta

8.      Machajski Mariusz

9.      Ogonek Emil

10. Pietrzak Renata

11. Pokraka Tomasz

12. Rola Paweł

13. Szpakowski Paweł

14. Teodorowicz Agnieszka

15. Zaborowski Krzysztof

16. Złotucha Piotr

 

 

autor  © 2004 rap