Absolwenci 1993/1994

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Babiarz Iwona

2.      Bednarz Rafał

3.      Borkowska Ewa

4.      Buczyński Marek

5.      Chęć Agnieszka

6.      Chojnacki Paweł

7.      Czarnecka Justyna

8.      Czopek Konrad

9.      Denek Joanna

10. Gmurkowska Dorota

11. Grudzień Urszula

12. Grzelak Artur

13. Jędruch Michał

14. Jurak Jarosław

15. Jurak Mariusz

16. Kowalska Joanna

17. Kwietniewski Grzegorz

18. Majewska Agnieszka

19. Oroń Sebastian

20. Pałka Anna

21. Piłat Małgorzata

22. Polak Krzysztof

23. Radkowiak Katarzyna

24. Rafał Monika

25. Rokita Łukasz

26. Sobczak Marcin

27. Strawa Bartosz

28. Szkutnicka Agnieszka

29. Teklak Krzysztof

30. Włodek Emilia

31. Wójcik Joanna

32. Ziółkowska Anna

Klasa B

1.      Adamczyk Paweł

2.      Bień Jarosław

3.      Ciosek Arkadiusz

4.      Jachowski Konrad

5.      Janik Katarzyna

6.      Karaś Michał

7.      Kaczmarczyk Katarzyna

8.      Kaczmarski Marcin

9.      Kuczaba Justyna

10. Kusy Paweł

11. Kwiatkowska Katarzyna

12. Kwieciński Marek

13. Małecka Agnieszka

14. Mazur Grzegorz

15. Mazurkiewicz Przemysław

16. Miazek Ewa

17. Niedziela Agnieszka

18. Piłat Katarzyna

19. Pyda Monika

20. Radkowiak Ireneusz

21. Ruta Ewelina

22. Sapała Lidia

23. Sas Anna

24. Sołdek Aneta

25. Tarasińska Katarzyna

26. Tusińska Anna

27. Tylutki Marek

28. Wais Joanna

29. Wesołowski Tadeusz

30. Wiczuk Arkadiusz

31. Wójcik Agata

32. Wójtowicz Beata

33. Złotucha Urszula

Klasa C

1.      Ambroż Katarzyna

2.      Cisłak Aneta

3.      Drozd Anna

4.      Furdal Małgorzata

5.      Głuski Daniel

6.      Goliszek Tomasz

7.      Goralska Dagmara

8.      Górniak Michał

9.      Jąder Ewa

10. Juszczak Lucyna

11. Kałdunek Ilona

12. Koma Katarzyna

13. Kuchta Iwona

14. Markowski Paweł

15. Mieśniak Monika

16. Mirosław Beata

17. Niewiadomski Artur

18. Nowaczek Rafał

19. Piłat Monika

20. Pogoda Dorota

21. Pomorska Aneta

22. Przepiórka Jakub

23. Rosińska Agnieszka

24. Roszko Michał

25. Siekierka Dariusz

26. Szubartowski Krzysztof

27. Wójcik Dariusz

28. Zasada Katarzyna

29. Złotucha Adam

30. Żywicki Mariusz

Klasa D

1.      Banach Michał

2.      Baranowska Monika

3.      Bednarczyk Sławomir

4.      Bogusz Paweł

5.      Bugała Filip

6.      Bujnowski Jarosław

7.      Drozd Katarzyna

8.      Frydecka Sylwia

9.      Gąbka Beata

10. Gogół Iwona

11. Hemperek Jolanta

12. Jóźwicki Grzegorz

13. Kacprzak Katarzyna

14. Kowalska Monika

15. Koziński Łukasz

16. Kramek Anna

17. Kramek Sylwia

18. Kruk Bożena

19. Krasowicz Sylwia

20. Łakomy Cezary

21. Miącz Mikołaj

22. Molenda Jarosław

23. Peterwas Tomasz

24. Piątek Anna

25. Skurski Paweł

26. Sporysz Agnieszka

27. Stańczyk Dagmara

28. Stolarski Michał

29. Tetyk Karolina

30. Waś Grzegorz

31. Wójtowicz Adam

Klasa E

1.      Burzyński Michał

2.      Długosz Agnieszka

3.      Goliszek Joanna

4.      Gutowska Honorata

5.      Hermanowicz Renata

6.      Jakubczyk Agnieszka

7.      Jarska Kamila

8.      Kania Igor

9.      Kęcik Łukasz

10. Kieraga Monika

11. Kobiałka Mariusz

12. Kurowski Konrad

13. Kuśnierska Kinga

14. Kuzioła Waldemar

15. Marek Marzena

16. Pakuła Agata

17. Piekoś Adam

18. Plis Małgorzata

19. Rosiński Patryk

20. Rutyna Sylwia

21. Samorek Aneta

22. Semerko Dariusz

23. Słowik Magdalena

24. Słowik Małgorzata

25. Statek Monika

26. Szczygieł Aneta

27. Świątek Łukasz

28. Topolska Joanna

29. Twardzik Małgorzata

30. Wójtowicz Michał

31. Zawada Grzegorz

32. Gajdziński Paweł

Klasa F

1.      Bąk Joanna

2.      Biedniak Edyta

3.      Ciepielewska Katarzyna

4.      Chomicki Michał

5.      Czępiński Marcin

6.      Drobek Cezary

7.      Gazda Mariusz

8.      Gorgol Jarosław

9.      Grabczak Katarzyna

10. Jarecka Monika

11. Józefacki Paweł

12. Kamela Monika

13. Karaś Katarzyna

14. Kosik Agnieszka

15. Kosikowska Małgorzata

16. Kowalewska  Aneta

17. Kowalewska Elżbieta

18. Kuś Paweł

19. Lech Joanna

20. Łakoma Beata

21. Mastalerz Tomasz

22. Mazur Katarzyna

23. Mazurek Edyta

24. Mędrek Adam

25. Morzysz Piotr

26. Olender Artur

27. Pokraka Michał

28. Sagan Marzena

29. Sarna Telimena

30. Sosnowski Adam

31. Statek Marcin

32. Stefaniak Bogdan

33. Szczygieł Anna

34. Wieczorek Michał

35. Wójtowicz Łukasz

Klasa G

1.      Bigos Piotr

2.      Burzyński Tomasz

3.      Chosia Anna

4.      Cygan Agnieszka

5.      Dołęgowska Katarzyna

6.      Doraczyńska Laura

7.      Fiuk Sebastian

8.      Frączek Michał

9.      Fulara Ewa

10. Goliszek Anna

11. Górecka Monika

12. Jakubczyk Jarosław

13. Janik Ewa

14. Jaruga Ilona

15. Kochański Grzegorz

16. Kufel Agnieszka

17. Madejek Mariusz

18. Majchrowski Tomasz

19. Mielniczek Łukasz

20. Mroczkowska Agnieszka

21. Myszala Piotr

22. Nastaj Beata

23. Niedobit Paweł

24. Nowak Agnieszka

25. Pyda Arkadiusz

26. Stadnik Ewa

27. Szmit Paweł

28. Szymczyk Agnieszka

29. Śliwa Rafał

30. Świątek Alicja

31. Witkowski Marcin

32. Mirosław Artur

 

 

autor  © 2004 rap