Absolwenci 1994/1995

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Antoniak Hubert

2.      Banach Maciej

3.      Bełcik Anna

4.      Goliszek Grzegorz

5.      Gorgol Edyta

6.      Grecko Karol

7.      Grodzińska Justyna

8.      Grzywa Sebastian

9.      Hałas Sebastian

10. Jurak Jolanta

11. Kalinowska Beata

12. Kalinowska Urszula

13. Kłak Łukasz

14. Kolibski Roman

15. Komorowski Michał

16. Kraj Paweł

17. Lejwoda Grzegorz

18. Łukasik Anita

19. Maciąg Jacek

20. Mech Krzysztof

21. Mędrek Katarzyna

22. Misiurek Jolanta

23. Niedobit Iwona

24. Paździor Agnieszka

25. Rogucka Paulina

26. Stanek Karolina

27. Szpyra Joanna

28. Śpiewak Tomasz

29. Wiśniewski Krzysztof

30. Winiarski Andrzej

31. Woźniak Sławomir

32. Wójtowicz Rafał

33. Zydorczyk Wioletta

Klasa B

1.      Cybulak Piotr

2.      Chłodna Pamela

3.      Czępińska Justyna

4.      Duda Piotr

5.      Gajdziński Marcin

6.      Gazda Katarzyna

7.      Korzeniewska Emilia

8.      Kozak Andrzej

9.      Kuchta Paweł

10. Klesza Tomasz

11. Kuś Małgorzata

12. Kwaśniak Dominik

13. Lichota Ewelina

14. Marczyński Krzysztof

15. Marek Michał

16. Olszowy Paweł

17. Oświecińska Beata

18. Oziębło Agnieszka

19. Pałka Sebastian

20. Popiołek Janusz

21. Popiołek Mirosław

22. Popiołek Robert

23. Radziejewska Małgorzata

24. Rakowski Ernest

25. Rosiński Dariusz

26. Szczerbo-Niefiedowicz Dominika

27. Szymański Mariusz

28. Świątek  Paweł

29. Świrkosz Mateusz

30. Toruń Agnieszka

31. Wojcierowski Paweł

32. Woźniak Gabriela

33. Wójtowicz Edyta

34. Wójtowicz Renata

Klasa C

1.      Bartosiewicz Piotr

2.      Boiska Maria

3.      Borowiec Aneta

4.      Chojnacka Iwona

5.      Chudzik Edyta

6.      Cygan Hubert

7.      Dacka Paweł

8.      Dziaduch Ewelina

9.      Grudzień Tomasz

10. Gryma Bartosz

11. Hałas Andrzej

12. Kaniowska Magdalena

13. Kosiak Andrzej

14. Kwasiborski Ernest

15. Kwiecień Małgorzata

16. Lenart Magdalena

17. Łukasiewicz Sebastian

18. Oniszczuk Agnieszka

19. Orzeł Małgorzata

20. Oświecińska Katarzyna

21. Piątek Tomasz

22. Plis Monika

23. Pioś Marlena

24. Socha Justyna

25. Stasiak Grzegorz

26. Strug Adam

27. Szlachetka Artur

28. Świerkosz Aneta

29. Walencik Wioletta

30. Wiczuk Anna

31. Winnicki Jacek

32. Wiśniewski Tomasz

33. Wójcik Karol

Klasa D

1.      Bartuzi Paweł

2.      Bielecki Rafał

3.      Brzozowski Tomasz

4.      Butrym Joanna

5.      Cygan Katarzyna

6.      Czopek Agata

7.      Dworak Michał

8.      Frydecka Weronika

9.      Hemperek Michał

10. Janik Elżbieta

11. Janoszczyk Rafał

12. Kieliszek Łukasz

13. Kobiałka Radosław

14. Kubalski Jakub

15. Lachowicz Sylwia

16. Lech Justyna

17. Majewski Paweł

18. Małecka Karolina

19. Mazur Cezary

20. Mendyka Nina

21. Michalak Mariusz

22. Michalczyk Tomasz

23. Nowaczek Magda

24. Peterwas Katarzyna

25. Pieklik Aneta

26. Pomorski Piotr

27. Równicki Marek

28. Słowik Justyna

29. Sosnowska Małgorzata

30. Szymczyk Marcin

31. Tabor Joanna

32. Tarkowski Grzegorz

33. Żydek Marcin

Klasa E

1.      Adamczyk Agnieszka

2.      Banach Andrzej

3.      Bigos Justyna

4.      Chęć Mirosław

5.      Ciemior Monika

6.      Daniszewska Ewa

7.      Duńska Dominika

8.      Eciak Jarosław

9.      Fiuk Tomasz

10. Giza Michał

11. Godziszewski Jakub

12. Jacak Rafał

13. Kamiński Bartosz

14. Kamiński Piotr

15. Kuchta Karina

16. Mędrek Magdalena

17. Oroń Karol

18. Orzeł Paweł

19. Pętliczki Mariusz

20. Piłat Paweł

21. Rachoń Monika

22. Skorupski Michał

23. Sołdek Artur

24. Sobczyk Marcin

25. Stachyra Magdalena

26. Strawa Małgorzata

27. Szafran Marek

28. Szafran Monika

29. Włodek Justyna

30. Woźniak Robert

31. Wiśniewski Kamil

Klasa F

1.      Adamczyk Daniel

2.      Baran Arkadiusz

3.      Batiuk Małgorzata

4.      Bilska Katarzyna

5.      Bitkowska Kamila

6.      Borowiec Krzysztof

7.      Ciuryła Rafał

8.      Chudzik Mirosław

9.      Dacka Sebastian

10. Gąska Maciej

11. Gąska Michał

12. Gazda Sylwia

13. Gosik Iwona

14. Górecki Marcin

15. Grzelak Marcin

16. Igielska Katarzyna

17. Jakubczyk Robert

18. Janusz Krzysztof

19. Karczmarska Urszula

20. Kołacz Edyta

21. Malaca Erwin

22. Molesztak Magdalena

23. Nowak Honorata

24. Pałka Paweł

25. Pietroń Anna

26. Pluta Piotr

27. Polak Beata

28. Pomorska Sylwia

29. Rola Agnieszka

30. Sikorska Monika

31. Sosik Robert

32. Szkutnicki Jarosław

33. Ścibura Aneta

34. Walkiewicz Konrad

Klasa G

1.      Bartoś Zbigniew

2.      Bęben Sebastian

3.      Chęć Piotr

4.      Czapczyński Michał

5.      Darżinow Dorota

6.      Domański Bartłomiej

7.      Dziwisz Karolina

8.      Gierczak Arkadiusz

9.      Gmurkowska Ewa

10. Godzina Paweł

11. Godzwon Monika

12. Gołębiowski Konrad

13. Gontarczyk Katarzyna

14. Jóźwicka Diana

15. Jóźwicka Jolanta

16. Kaczyńska Marzena

17. Książek Karol

18. Kustra Dariusz

19. Lenarcik Sebastian

20. Madejek Joanna

21. Marczyńska Małgorzata

22. Mazgaj Wojciech

23. Mirosław Michał

24. Niedziela Agata

25. Oroń Marcin

26. Przepiórka Konrad

27. Rola Tomasz

28. Sarna Jagienka

29. Smaga Justyna

30. Sztambor Barbara

31. Tajer Bartosz

32. Turkiewicz Joanna

33. Wagner Tomasz

34. Zawadzki Michał

 

 

autor  © 2004 rap