Absolwenci 1995/1996

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G

Klasa A

1.      Abramczyk Kamil

2.      Bałaszek Michał

3.      Bielecki Konrad

4.      Błaszczyk Agnieszka

5.      Chabrom Marzena

6.      Dacka Ewelina

7.      Głuch Agnieszka

8.      Jędruch Kamil

9.      Kamela Wojciech

10. Kiraga Justyna

11. Kramek Katarzyna

12. Królikowska Agata

13. Kryk Agnieszka

14. Krzak Tomasz

15. Kucewicz Joanna

16. Lenarcik Justyna

17. Lipiec Katarzyna

18. Oroń Robert

19. Paruszewska Agnieszka

20. Plis Jacek

21. Stolarek Robert

22. Ścibior Paweł

23. Topolski Mariusz

24. Urbańska Anna

25. Wąchała Justyna

26. Wójtowicz Elżbieta

27. Zagańczyk Tomasz

28. Zdun Michał

29. Żołkoś Arkadiusz

Klasa B

1.      Antczak Paweł

2.      Blonka Jarosław

3.      Boryca Wojciech

4.      Dul Anna

5.      Gołofit Radosław

6.      Jerzyna Ilona

7.      Gorajek Janusz

8.      Jędrej Joanna

9.      Kęcik Ewelina

10. Kijewska  Dorota

11. Kłudka Krzysztof

12. Kuchta Katarzyna

13. Kuśmierska Magdalena

14. Kwiatkowski Paweł

15. Maryńczak Krzysztof

16. Mokijewski Sebastian

17. Mróz Sylwia

18. Olchawski Grzegorz

19. Pawłowska Iwona

20. Pieklik Robert

21. Piwowarski Stanisław

22. Pyta Szymon

23. Ruta Wioletta

24. Statek Anna

25. Szyszko Łukasz

26. Ślązak Grzegorz

27. Wilczyńska Justyna

28. Zabroń Paweł

29. Zubrzycki Jakub

30. Żebczyńska Anna

Klasa C

1.      Bednarczyk Dominika

2.      Bełcik Michał

3.      Czarnota Jacek

4.      Chyła Łukasz

5.      Chyła Urszula

6.      Gajec Łukasz

7.      Gorgol Piotr

8.      Głodzik Małgorzata

9.      Jankowska Anna

10. Jędrusiak Karol

11. Kania Piotr

12. Karaś Iwona

13. Kolibska Lidia

14. Kowalski Jakub

15. Kowalska Magda

16. Łuszczyński Maciej

17. Mirosław Karolina

18. Paluch Adrian

19. Podgajna Barbara

20. Pyta Justyna

21. Rękas Sylwia

22. Rosiński Dariusz

23. Rosińska Oliwia

24. Rutkowski Mariusz

25. Sak Tomasz

26. Strawa Aleksandra

27. Wiczuk Iwona

28. Wójcik Ewelina

29. Wójcicki Konrad

30. Zdun Katarzyna

Klasa D

1.      Adamczyk Konrad

2.      Bełcik Grzegorz

3.      Cięszczyk Iwona

4.      Cisłak Marcin

5.      Czapla Magdalena

6.      Dacka Andrzej

7.      Furdal Sebastian

8.      Gajdzińska Aneta

9.      Gogół Marcin

10. Goliszek Marcin

11. Grzelak Małgorzata

12. Gurmińska Katarzyna

13. Jakubczyk Justyna

14. Jąder Sylwester

15. Juszczak Robert

16. Maciąg Izabela

17. Madejek Marcin

18. Myszak Magdalena

19. Opoka Mariusz

20. Oroń Łukasz

21. Pcian Ilona

22. Piłat Robert

23. Płowaś Małgorzata

24. Rybak Adam

25. Szafran Aleksandra

26. Witkowski Tomasz

27. Wosik Ewa

28. Woźniak Anna

29. Zaborowski Karol

Klasa E

1.      Bielecka Sylwia

2.      Bielińska Edyta

3.      Bujnowski Michał

4.      Dziaduch Urszula

5.      Gąbka Paweł

6.      Goliszek Piotr

7.      Grzęda Mariusz

8.      Klocek Grzegorz

9.      Łukasiewicz Sylwia

10. Majchrzak Bartłomiej

11. Majchrzak Karol

12. Martyna Elżbieta

13. Matysiak Paweł

14. Milczach Paweł

15. Nieradka Anna

16. Piłat Jarosław

17. Radziejewska Irena

18. Rosiński Bartosz

19. Roszko Barbara

20. Sadowisk Łukasz

21. Sieńko Anna

22. Szuba Emil

23. Szast Aneta

24. Ścibura Magdalena

25. Tokarski Albert

26. Turski Kamil

27. Walczyk Michał

28. Wojnicki Grzegorz

29. Żak Marcin

Klasa F

1.      Adach Anna

2.      Adryjanek Arkadiusz

3.      Chomicki Piotr

4.      Ciszewska Olimpia

5.      Czopek Anna

6.      Długosz Agnieszka

7.      Długosz Mirosław

8.      Feliks Magdalena

9.      Gierczak Katarzyna

10. Grzelak Sylwia

11. Grzywa  Daniel

12. Kaznowski Krzysztof

13. Kaźmierczak Michał

14. Kiraga Łukasz

15. Kosiak Agata

16. Kunowska Katarzyna

17. Leńczuk Dawid

18. Majchrowski Michał

19. Michalczak Katarzyna

20. Młyniec Konrad

21. Mogielnicka Iwona

22. Niewiadomska Edyta

23. Niezgoda Iwona

24. Nowak Ewa

25. Piłat Grzegorz

26. Plis Łukasz

27. Sobczak Karol

28. Sola Anna

29. Stolarczyk Dorota

30. Topolska Beata

Klasa G

1.      Adamczyk Katarzyna

2.      Ambroż Barbara

3.      Chęć Paweł

4.      Cisłak Renata

5.      Czerpak Marcin

6.      Czuryszkiewicz Justyna

7.      Duc Anna

8.      Giza Mirosław

9.      Gołofit Krystian

10. Jarecki Paweł

11. Kieraga Paweł

12. Kieraga Piotr

13. Kijak Michał

14. Kołosińska Katarzyna

15. Krasowicz Lidia

16. Lenart Mariusz

17. Majewski Piotr

18. Morgut Piotr

19. Ogonek Piotr

20. Przędziuk Agnieszka

21. Stawiarki Piotr

22. Twardzik Krzysztof

23. Wiśniewski Jarosław

24. Wójcik Ewa

25. Wójcik Urszula

26. Żywicka Agnieszka

 

 

autor  © 2004 rap