Absolwenci 1996/1997

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G  Klasa H

Klasa A

1.      Banach Paweł

2.      Boiski Artur

3.      Czuba Alicja

4.      Gocek Aleksandra

5.      Karczmarczyk Adam

6.      Kolasińska Sylwia

7.      Kowalewski Karol

8.      Mądzik Ewelina

9.      Mędrek Karol

10. Majewska Emilia

11. Molesztak Liliana

12. Nowak Anna

13. Olszowy Łukasz

14. Oroń Ewelina

15. Oroń Paweł

16. Orzeł Łukasz

17. Piłat Tomasz

18. Sikora Andrzej

19. Smaga Aneta

20. Szumielewicz Iwona

21. Szwajgier Tomasz

22. Tarkowska Agnieszka

23. Tkaczyk Łukasz

24. Tyszko Karolina

25. Urbańska Liliana

26. Werner Wojciech

27. Wójcicki Artur

28. Wroński Piotr

29. Zasada Ewelina

Klasa B

1.      Bartoś Ewa

2.      Brzyski Marcin

3.      Dacka Piotr

4.      Długoszewska Agnieszka

5.      Drozd Karol

6.      Gogół Łukasz

7.      Hermanowicz Piotr

8.      Jadach Daniel

9.      Jakubczyk Daniel

10. Jaworska Justyna

11. Kazimierczak Karolina

12. Karaś Daniel

13. Kot Anna

14. Koziński Seweryn

15. Lichota Krystian

16. Łukasiewicz Agnieszka

17. Madej Małgorzata

18. Mazurek Małgorzata

19. Mendyka Jolanta

20. Piątek Bartłomiej

21. Pietroń Marcin

22. Popiołek Patrycja

23. Posyniak Emilia

24. Rudzik Robert

25. Styrnik Magdalena

26. Woźniak Marcin

27. Wójcik Ewa

28. Wójcik Katarzyna

29. Wójcik Paweł

Klasa C

1.      Abram Marcin

2.      Babel Katarzyna

3.      Boras Grzegorz

4.      Chomicka Joanna

5.      Dacka Irmina

6.      Drwal Michał

7.      Gazda Paweł

8.      Grzelak Agnieszka

9.      Jakubczyk Rafał

10. Jóźwik Katarzyna

11. Kęcik Hubert

12. Kieraga Katarzyna

13. Kucewicz Piotr

14. Madejek Piotr

15. Majchrowski Piotr

16. Małecka Matylda

17. Peterwas Paweł

18. Pietras Ewelina

19. Pruchniak Mariola

20. Sagan Mateusz

21. Soleniec Paweł

22. Wąsala Marzena

23. Wiracka Małgorzata

24. Woźniak Grzegorz

25. Wójcik Małgorzata

26. Zasada Marcin

Klasa D

1.      Bakalarz Maciej

2.      Banaś Tomasz

3.      Bielecki Jakub

4.      Chęć Radosław

5.      Dębicka Paulina

6.      Gajkoś Sylwia

7.      Gazda Małgorzata

8.      Gołębiowska Daria

9.      Gostyński Sebastian

10. Hemperek Karol

11. Jaskot Filip

12. Jędrzejczyk Sylwia

13. Jung Rafał

14. Kowalska Dorota

15. Krasuska Agata

16. Mech Klaudia

17. Mieśniak Magdalena

18. Piątek Konrad

19. Pietroń Łukasz

20. Pietrzak Grzegorz

21. Pomorski Karol

22. Radkowiak Justyna

23. Rosińska Danuta

24. Saran Grażyna

25. Saran Grzegorz

26. Smaga Marcin

27. Szczerbo- Niefiedowicz Paweł

28. Watras Karol

29. Wilczyńska Małgorzata

30. Woleń Daniel

31. Zaborowska Kamila

Klasa E

1.      Bieliński Paweł

2.      Burzyński Paweł

3.      Dębiec Radosław

4.      Fiuk Marek

5.      Jaroszyński Marcin

6.      Jeziorska Agnieszka

7.      Kamela Katarzyna

8.      Kołodziejczyk Maria

9.      Kośka Karol

10. Madej Anna

11. Pietroń Robert

12. Połeć Katarzyna

13. Postój Agnieszka

14. Popiołek Szymon

15. Ptak Agata

16. Pyda Bartłomiej

17. Pyda Krzysztof

18. Rydwan Ewa

19. Sak Małgorzata

20. Sobota Krzysztof

21. Strawa Karol

22. Stępień Anna

23. Szczuka Katarzyna

24. Sztambor Łukasz

25. Szymczyk Katarzyna

26. Wach Ewelina

27. Wais Krzysztof

28. Zaborowski Paweł

29. Żywicki Sławomir

Klasa F

1.      Chudzik Iwona

2.      Chudzik Małgorzata

3.      Chyła Anna

4.      Eciak Mirosław

5.      Fiuk Mirosław

6.      Głupiec Paweł

7.      Gozdur Magdalena

8.      Grajper Jarosław

9.      Grądziel Katarzyna

10. Grzyb Krzysztof

11. Janczak Michał

12. Kozak Justyna

13. Kozak Sylwia

14. Kręcisz Joanna

15. Pogoda Marek

16. Rak Sylwia

17. Rutyna Adam

18. Sarna Monika

19. Spudowska Ewa

20. Stachurski Łukasz

21. Stasiak Edyta

22. Sochaj Mirosław

23. Stojak Tomasz

24. Strzelecka Katarzyna

25. Szlachetka Daniel

26. Tajer Eliza

Klasa G

1.      Antczak Marzena

2.      Antoniak Marta

3.      Baran Przemysław

4.      Bielecki Tomasz

5.      Borowiec Joanna

6.      Dziechciarz Beata

7.      Gajowiak Krystyna

8.      Gąska Tomasz

9.      Godzwon Marcin

10. Grajper Konrad

11. Jaruga Inga

12. Kamiński Sławomir

13.  Klocek Agnieszka

14. Komorowska Joanna

15. Kuchta Łukasz

16. Łakomska Anna

17. Maciąg Grzegorz

18. Madejek Jolanta

19. Marczyński Łukasz

20. Ogonek Wioletta

21. Pawłowski Tomasz

22. Pieńkiewicz Marcin

23. Płaskocińska Iga

24. Pomorska Renata

25. Smyrgała Katarzyna

26. Stachyra Wojciech

27. Żywicki Paweł

 Klasa H 

1.      Bałaszek Jarek

2.      Bednarczyk Grzegorz

3.      Brykowska Sylwia

4.      Chyła Agata

5.      Czarnota Emil

6.      Dec Tomasz

7.      Dybalski Sławomir

8.      Furdal Renata

9.      Gazda Magdalena

10. Giza Krystian

11. Głusiec Justyna

12. Głuska Joanna

13. Gogół Ewelina

14. Iwan Elżbieta

15. Jackowski Tomasz

16. Madejek Arkadiusz

17. Marek Ernest

18. Mastalerz Michał

19. Mrozik Dawid

20. Oniszczuk Piotr

21. Piekoś Katarzyna

22. Radkowiak Monika

23. Rosiński Wojciech

24. Statek Karolina

25. Szafran Krzysztof

26. Walencik Katarzyna

27. Wójtowicz Ola

28. Wójtowicz Waldemar

29. Oświecińska Magda

 

autor  © 2004 rap