Absolwenci 1997/1998

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa F  Klasa G  Klasa H  Klasa I

Klasa A

1.      Buczyński Grzegorz

2.      Chabros Urszula

3.      Dembski Hubert

4.      Długoszewska Aneta

5.      Drąg Rafał

6.      Głazowski Łukasz

7.      Grzelak Joanna

8.      Kijewski Marek

9.      Kozioł Ewelina

10. Kwiatkowska Agnieszka

11. Mieśniak Paweł

12. Muszyński Jarosław

13. Niezabitowski Robert

14. Nowaczek Ewelina

15. Szczygieł Rafał

16. Teodorowicz Łukasz

17. Wesołowska Iwona

18. Zając Paweł

Klasa B

1.      Ciemior Rafał

2.      Dacka Hubert

3.      Dziaduch Radosław

4.      Friedensberg Sylwia

5.      Furdal Katarzyna

6.      Furmanik Andrzej

7.      Gazda Anna

8.      Kaznowski Jakub

9.      Komorowski Arkadiusz

10. Kramek Tomasz

11. Kruk Piotr

12. Krzak Aleksandra

13. Łakomska Urszula

14. Maciąg Marek

15. Marek Karolina

16. Misiurek Krzysztof

17. Nowak Dariusz

18. Piłat Agnieszka

19. Plis Agata

20. Puliński Kamil

21. Smaga Ewelina

22. Stanek Sebastian

23. Strug Ewelina

24. Szczygieł Justyna

25. Waś Krzysztof

26. Żebczyńska Justyna

Klasa C

1.      Butrym Jacek

2.      Chyła Kamil

3.      Gazda Ilona

4.      Górka Natalia

5.      Juszczak Mariola

6.      Kalita Grzegorz

7.      Kosiak Rafał

8.      Kijak Bartłomiej

9.      Kluziak Dorota

10. Kurp Joanna

11. Kuś Grzegorz

12. Majchrzak Aleksandra

13. Marczyńska Izabela

14. Paruszewski Sebastian

15. Piłat Anna

16. Pyda Paweł

17. Rosiński Grzegorz

18. Seweryn Daniel

19. Siłakowicz Paweł

20. Smółka Mateusz

21. Sokołowska Joanna

22. Topolski Konrad

23. Wojciechowski Sebastian

24. Zawadzka Ewa

Klasa D

1.      Barwiak Sylwia

2.      Bednarczyk Ilona

3.      Brykowska Justyna

4.      Burzyński Mariusz

5.      Dębicki Marcin

6.      Dworak Wojciech

7.      Dziaduch Edyta

8.      Frączek Magdalena

9.      Jaszczyńska Sabina

10. Jurak Łukasz

11. Kuchta Krzysztof

12. Kunowski Andrzej

13. Majchrowska Magdalena

14. Mazurek Dorota

15. Mazurek Tomasz

16. Nowaczek Kamila

17. Nowaczek Sylwia

18. Opoka Marcin

19. Pastwa Justyna

20. Pietroń Dorota

21. Radziejewski Paweł

22. Rusek Maria

23. Rybak Ewa

24. Sitarska Anna

25. Zagańczyk Sylwia

26. Zarychta Radosław

Klasa E

1.      Batiuk Robert

2.      Bednarz Agata

3.      Chomicki Marcin

4.      Domański Jarosław

5.      Gańko Jarosław

6.      Gierczak Milena

7.      Gorczyca Agnieszka

8.      Górniak Sylwia

9.      Grzęda Kamila

10. Kąkol Dawid

11. Kłodzińska Izabela

12. Kuchta Anna

13. Kuchta Emil

14. Maj Anna

15. Majewska Katarzyna

16. Majka Marlena

17. Marczyński Łukasz

18. Niedźwiadek Krzysztof

19. Nowaczek Justyna

20. Pałka Daniel

21. Pietras Tomasz

22. Połeć Paweł

23. Rokowska Dominika

24. Skawiński Dawid

25. Szczęsny Grzegorz

26. Wąchała Daniel

Klasa F

1.      Banach Milena

2.      Bartoś Kamil

3.      Bartuzi Edyta

4.      Chądzyński Marcin

5.      Chyła Paweł

6.      Ciepielewska Kamila

7.      Frączek Norbert

8.      Głodzik Krzysztof

9.      Głupiec Małgorzata

10. Kursa Karolina

11. Kuzioła Fryderyk

12. Mikołajczyk Edyta

13. Niezgoda Joanna

14. Pietroń Joanna

15. Piotrowska Urszula

16. Pomorski Kamil

17. Pyda Emil

18. Radziejewska Marika

19. Rogucki Piotr

20. Stadnik Piotr

21. Stasiak Rafał

22. Świerkosz Monika

23. Telejko Kamil

24. Tyluś Wojciech

25. Wójtowicz Ryszard

26. Kulik Barbara

Klasa G

1.      Baranowska Barbara

2.      Barczyk Urszula

3.      Bełcik Michał

4.      Bogusz Kamila

5.      Bogusz Magdalena

6.      Brodziak Agata

7.      Cybulak Kamil

8.      Długosz Dariusz

9.      Gołofit Mirosław

10. Jakubczyk Jagoda

11. Kałdunek Sylwester

12. Kędzierski Karol

13. Małecka Katarzyna

14. Marcewicz Aneta

15. Niedźwiadek Daniel

16. Pietroń Urszula

17. Szczygieł Tomasz

18. Szymczak Magdalena

19. Świderski Marcin

20. Teresińska Magdalena

21. Żak Leszek

22. Żywicka Agnieszka

Klasa H

1.      Bakońska Beata

2.      Bielecki Krzysztof

3.      Celejewska Edyta

4.      Cisłak Andrzej

5.      Dworak Grzegorz

6.      Gołębiowska Kamila

7.      Grzeszczyk Honorata

8.      Jarska Ewelina

9.      Kołacz Mateusz

10. Kręcisz Elżbieta

11. Kustra Kamil

12. Makolągwa Michał

13. Mazurek Michał

14. Niezgoda Joanna

15. Nowaczek Łukasz

16. Peroń Agnieszka

17. Peroń Małgorzata

18. Piłat Marta

19. Smaga Adam

20. Stalewski Bartłomiej

21. Tajer Agata

22. Targosińska Anna

23. Trześniewski Adam

24. Wiśniewski Bartosz

25. Woźniak Marlena

26. Wójtowicz Iwona

Klasa I

1.      Bednarska Magdalena

2.      Chabros Rafał

3.      Ciechański Kamil

4.      Domański Rafał

5.      Gajkoś Karolina

6.      Goleń Jolanta

7.      Jackowski Rafał

8.      Komorowska Nina

9.      Kowalska Aleksandra

10. Koziński Łukasz

11. Krajewska Urszula

12. Królikowski Jacek

13. Mańkowska Dorota

14. Miazek Paweł

15. Pętlicka Anna

16. Piłat Michał

17. Podgórska Marlena

18. Przepiórka Elżbieta

19. Pyszczak Bartosz

20. Równicki Tomasz

21. Sadowski Miłosz

22. Sokołek Marzena

23. Sosik Jarosław

24. Statek Monika

25. Węgiel Jarosław

26. Zaborowski Daniel

 

 

autor  © 2004 rap