Absolwenci 1998/1999

ABSOLWENCI

Klasa A  Klasa B  Klasa C  Klasa D  Klasa E  Klasa F  Klasa G  Klasa H

Klasa A

1.      Bartnik Beata

2.      Charlej Iwona

3.      Cieniuszek Tadeusz

4.      Ciosek Agnieszka

5.      Dacka Anna

6.      Dziaduch Agnieszka

7.      Furala Maciej

8.      Głuch Kamila

9.      Górniak Bożena

10. Jasińska Katarzyna

11. Kania Matylda

12. Kieraga Aleksandra

13. Kosiak Joanna

14. Kurowski Kamil

15. Maj Olga

16. Marczyńska Sylwia

17. Mazurkiewicz Maciej

18. Nawrot Justyna

19. Piłat Ewelina

20. Pyda Ewelina

21. Rutkowska Emilia

22. Sitarska Urszula

23. Stępień Paweł

24. Stolarczyk Mariusz

25. Szyszko Olga

26. Śmigiel Arkadiusz

27. Świątkowski Karol

28. Urbańska Wiktoria

29. Wójtowicz Izabela

30. Zagozdon Małgorzata

Klasa B

1.      Adamowicz Karol

2.      Cygan Karol

3.      Głazowski Marcin

4.      Karaś Daniel

5.      Kijowski Paweł

6.      Kuchta Piotr

7.      Kwiatkowski Paweł

8.      Niezabitowski Paweł

9.      Okuniewski Paweł

10. Pyda Grzegorz

11. Rodzik Konrad

12. Rutyna Michał

13. Semerko Łukasz

14. Socha Konrad

15. Wysocki Łukasz

16. Żak Tomasz

Klasa C

1.      Bartoś Katarzyna

2.      Chodlewski Mariusz

3.      Cija Dagmara

4.      Cisłak Arkadiusz

5.      Czuryszkiewicz Marcin

6.      Dul Emilia

7.      Dziaduch Katarzyna

8.      Gasiński Michał

9.      Gąska Jakub

10. Juszczak Agata

11. Olender Monika

12. Pulińska Małgorzata

13. Radkowiak Mariusz

14. Robak Krzysztof

15. Rynkowska Dorota

16. Sikora Rafał

17. Sikorska Małgorzata

18. Skorek Ewelina

19. Sobczyk Piotr

20. Sołdek Kamil

21. Szpakowski Grzegorz

22. Topolska Karolina

23. Wdowiak Grzegorz

24. Wideński Rafał

25. Wiechnik Michał

Klasa D

1.      Banaś Aleksandra

2.      Dworak Magdalena

3.      Frączek Grzegorz

4.      Gnypek Alicja

5.      Gogół Paweł

6.      Goliszek Dariusz

7.      Goliszek Krzysztof

8.      Gołofit Małgorzata

9.      Górski Piotr

10. Hałas Dominik

11. Indyk  Marcin

12. Kaczmarski Marcin

13. Leptuch Jarosław

14. Mieśniak Sylwia

15. Mokijewska Ewa

16. Nizioł Piotr

17. Nowak Grzegorz

18. Pętliczki Wojciech

19. Piątek Jakub

20. Piłat Grzegorz

21. Pioś Magdalena

22. Stachyra Ilona

23. Szafran Łukasz

24. Szwajgier Paweł

Klasa E

1.      Adamczyk Bartłomiej

2.      Berlińska Agnieszka

3.      Bielecka Karolina

4.      Bień Mateusz

5.      Binięda Ewelina

6.      Ceran Katarzyna

7.      Chłodny Ireneusz

8.      Ciosek Anna

9.      Czapla Michał

10. Dacka Krzysztofa

11. Gazda Justyna

12. Hemperek Ewelina

13. Karaś Piotr

14. Koczukow Patryk

15. Kozak Łukasz

16. Kuchta Grzegorz

17. Larm Marcin

18. Maciąg Tomasz

19. Marek Łukasz

20. Mędrek Diana

21. Roszko Katarzyna

22. Śliwa Karol

23. Stańczyk Jarosław

24. Strzelecka Anna

25. Szczuka Emilia

26. Szymczyk Łukasz

27. Witek Emilia

28. Witek Jakub

Klasa F

1.      Brtosiewicz  Paweł

2.      Chyła Ewelina

3.      Czapla Ewelina

4.      Depta Dominik

5.      Głogowski Robert

6.      Górniak Mirosław

7.      Kazanowski Grzegorz

8.      Komorowski Ernest

9.      Kowalski Piotr

10. Król Rafał

11. Kurek Monika

12. Kuzioła Karolina

13. Lear Izabela

14. Majak Ewa

15. Mędrek Sylwia

16. Mokijewska Agnieszka

17. Orzeł Łukasz

18. Piłat Agnieszka

19. Skabara Iwona

20. Sobczak Anna

21. Stachniak Krzysztof

22. Stojek Arkadiusz

23. Ślązak Piotr

24. Świderki Karol

25. Szuwalska Magdalena

26. Winiarska Agnieszka

27. Zydorczyk Sebastian

28. Żywicki Paweł

Klasa G

1.      Ambroż Piotr

2.      Arażny Andrzej

3.      Bidacha Artur

4.      Brzezińska Barbara

5.      Grajper Krzysztof

6.      Grodziński Marek

7.      Jasiński Michał

8.      Jurak Luiza

9.      Kania Kamila

10. Kiraga Anna

11. Koma Michał

12. Koniak Konrad

13. Kozak Paweł

14. Kuchta Łukasz

15. Kuczaba Magdalena

16. Kwieciński Mateusz

17. Mastalerz Anna

18. Mazgaj Jolanta

19. Mirosławska Róża

20. Morgu Łukasz

21. Rosiński Łukasz

22. Samcik Anna

23. Samcik Ewa

24. Siekierka Michał

25. Stachyra Magdalena

26. Sojak Ilona

27. Urban Rafał

28. Wójcik Magdalena

29. Zaborowski Radosław

Klasa H

1.      Adamczyk Joanna

2.      Bidacha Artur

3.      Bielecki Karol

4.       Binięda Ilona

5.      Borowiec Robert

6.      Chołuj Kamil

7.      Chudzicka Dominika

8.      Czarnota Sylwia

9.      Dacka Dominika

10. Giza Justyna

11. Giza Paweł

12. Gorzym Łukasz

13. Mędrek Damian

14. Molesztak Bartłomiej

15. Pacholski Konrad

16. Paździor Joanna

17. Piątek Mateusz

18. Piłat Justyna

19. Pyska Justyna

20. Pyśniak Marcin

21. Resztak Agnieszka

22. Stachyra Karol

23. Stadnicka Izabela

24. Stępniak Agata

25. Świątek Monika

26. Wawrzycka Magdalena

27. Zygan Gabriel

 

 

autor  © 2004 rap