Absolwenci 1999/2000

ABSOLWENCI

Klasa VIII A  Klasa VIII B  Klasa VIII C  Klasa VIII D  Klasa VIII E  Klasa VIII F  Klasa VIII G  Klasa VIII H  Klasa VIII I    Klasa VI A  Klasa VI B  Klasa VI C  Klasa VI D  Klasa VI E  Klasa VI F

Klasa VIII A

1.      Bilski Przemysław

2.      Bugała Marta

3.      Cisłak Beata

4.      Czerwieński Kamil

5.      Czuba Dominika

6.      Długosz Milena

7.      Dobrowolska Agata

8.      Fiuk Anna

9.      Fiuk Małgorzata

10. Frąckiewicz Robert

11. Gorgol Katarzyna

12. Hulak Piotr

13. Hysa Rafał

14. Kiraga Justyna

15. Kołodziejczyk Tomasz

16. Kosikowski Krzysztof

17. Kuchta Grzegorz

18. Mucha Joanna

19. Piłat Barbara

20. Saran Aleksandra

21. Soleniec Łukasz

22. Stępień Paulina

23. Stochmalski Adam

24. Szczygieł Mariusz

25. Topolskli Piotr

26. Walkiewicz Łukasz

 

Klasa VIII B

1.      Bartoś Magda

2.      Bielecki Kamil

3.      Biernacki Hubert

4.      Chabros Mariusz

5.      Chomicki Mateusz

6.      Chyła Agnieszka

7.      Gogół Justyna

8.      Goleń Roman

9.      Jania Łukasz

10. Kobiałka Miłosz

11. Kozik Magda

12. Kuchta Iwona

13. Malec Agata

14. Nawrot Łukasz

15. Nowak Piotr

16. Piłat Ewelina

17. Przepiórka Paweł

18. Ptak Mariusz

19. Rduch Dawid

20. Resztak Katarzyna

21. Stalka Sylwia

22. Żywicka Aleksandra

 

Klasa VIII C

1.      Binięda Emil

2.      Czajka Monika

3.      Denek Piotr

4.      Gębala Eryk

5.      Gorczyca Barbara

6.      Jezierski Krzysztof

7.      Jurak Aneta

8.      Kołodziej Rafał

9.      Kramek Anna

10. Kwiatkowska Anita

11. Kwietniewski Daniel

12. Łyjak Tomasz

13. Madej Ilona

14. Marcewicz Marcin

15. Mazurek Krzysztof

16. Mędrek Katarzyna

17. Nowak Adam

18. Płaskocińska Ada

19. Rękas Wioletta

20. Rydz Marcin

21. Sagan Elżbieta

22. Socha Agnieszka

23. Świątek Sebastian

24. Tokarski Krzysztof

25. Walencik Anna

26. Wasilczuk Katarzyna

 

Klasa VIII D

1.      Antczak Sebastian

2.      Barwiak Kamil

3.      Bijak Bartłomiej

4.      Ceran Adrian

5.      Chłodna Monika

6.      Cywka Mateusz

7.      Gołofit Milena

8.      Gorgol Monika

9.      Gozdur Justyna

10. Górecka Beata

11. Kasiak Ewelina

12. Kaznowski Łukasz

13. Klocek Arkadiusz

14. Kłodziński Piotr

15. Komorowska Izabela

16. Lolo Kamil

17. Marczyńska Małgorzata

18. Nowak Ilona

19. Pyda Przemysław

20. Rosiński Paweł

21. Soboń Dawid

22. Sochaj Katarzyna

23. Urbański Jarosław

 

Klasa VIII E

1.      Bałaszek Karolina

2.      Bidacha Agnieszka

3.      Buś Katarzyna

4.      Cygan Magdalena

5.      Czępiński Marcin

6.      Flasińska Katarzyna

7.      Fridensberg Artur

8.      Gierczak Adam

9.      Goleń Katarzyna

10. Gołąb Agata

11. Jakubczyk Łukasz

12. Jaroszyński Łukasz

13. Kieraga Łukasz

14. Kosyl Kamil

15. Maciaszek Marcin

16. Nowak Marzena

17. Oświeciński Łukasz

18. Rynkowski Radosław

19. Turczyńska Agata

20. Wasil Agnieszka

21. Wójciak Daniel

22. Wicha Krzysztof

23. Wysoka Agnieszka

 

Klasa VIII F

1.      Bitkowski Damian

2.      Drobek Anna

3.      Drobek Monika

4.      Ejtel Agata

5.      Goliszek Dominika

6.      Godziszewski Rafał

7.      Hermanowicz Katarzyna

8.      Kieraga Edyta

9.      Maciąg Karol

10. Marek Tomasz

11. Piątek Justyna

12. Piątek Piotr

13. Piłat Agnieszka

14. Piwko Karol

15. Wiechnik Jakub

16. Złotucha Dawid

17. Żurek Olga

 

Klasa VIII G

1.      Bajnóg Agnieszka

2.      Celejewski Tomasz

3.      Gawdzik Joanna

4.      Grzesiak Sebastian

5.      Hałas Anna

6.      Indyk Łukasz

7.      Jurak Eliza

8.      Kijak Łukasz

9.      Klocek Grzegorz

10. Kozieł Maciej

11. Lear Paulina

12. Lipiec Krzysztof

13. Łukasik Waldemar

14. Maciąg Renata

15. Miarek Arkadiusz

16. Olender Aneta

17. Piekoś Małgorzata

18. Pomorska Agnieszka

19. Sadowisk Paweł

20. Sobczak Katarzyna

21. Szewc Magdalena

22. Świderka Sylwia

23. Świrkosz Karolina

24. Wideński Emil

 

Klasa VIII H

1.      Babiasz Małgorzata

2.      Banaszkiewicz Anna

3.      Brykowska Joanna

4.      Czurski Łukasz

5.      Czurski Tomasz

6.      Gajec Paweł

7.      Goliszek Mariusz

8.      Goralski Maciej

9.      Góralski Sebastian

10. Grudzień Łukasz

11. Jasiński Przemysław

12. Kazanowska Izabela

13. Kosik Marcin

14. Kraj Justyna

15. Kruk Jarosław

16. Kruk Magdalena

17. Kuśmierski Karol

18. Mrozik Marcin

19. Opoka Ewa

20. Oroń Monika

21. Oświeciński Łukasz

22. Lis Magdalena

23. Roguska Aldona

24. Saran Kamil

25. Siedliska Sylwia

26. Snopek Anna

27. Sońta Katarzyna

28. Tusiński Paweł

 

Klasa VIII I

1.      Borowiec Emilia

2.      Bujnowski Norbert

3.      Chałka Małgorzata

4.      Dacka Marzena

5.      Gałkowski Piotrek

6.      Godzwon Paweł

7.      Kalita Joanna

8.      Kołosińska Ilona

9.      Kryk Paulina

10. Łapacz Kinga

11. Majchrzak Agata

12. Moszyński Sławomir

13. Olender Marta

14. Pizoń Przemysław

15. Radkowiak Paweł

16. Rak Jacek

17. Rosińska Magdalena

18. Smaga Justyna

19. Szafran Urszula

20. Taramas Renata

21. Wojewódzka Kamil

22. Wojcik Grzegorz

23. Żywicka Ewelina

24. Żywicka Karolina

25. Pyda Grzegorz

 

Klasa VI A

1.      Chęć Elżbieta

2.      Ciuryła Oskar Mikołaj

3.      Czapla Ilona

4.      Dąbrowska Izabela

5.      Dziwisz Łukasz

6.      Gąska Magdalena

7.      Grzeszczyk Magdalena

8.      Gumiński Konrad

9.      Hacia Gabriela

10. Hacia Radosław

11. Kamiński Dawid

12. Kęcik Sylwia

13. Kołodziejczyk Dominik

14. Kozińska Aleksandra

15. Kuzioła Rafał

16. Łaszczewska Elżbieta

17. Madej Emil

18. Paleczny Dariusz

19. Piłat Karol

20. Pruchniak Monika

21. Pruchniak Sylwia

22. Pyszczak Hubert

23. Rudzik Katarzyna

24. Samcik Michał

25. Smaga Damian

26. Stachyra Krzysztof

27. Szejka Sylwia

28. Waśko Paweł

29. Winiarska Anna

30. Wójcik Rafał

 

Klasa VI B

1.      Baszcz Agnieszka

2.      Barwiak Klaudia

3.      Buczyńska Anna

4.      Charlej Krzysztof

5.      Czarnecka Katarzyna

6.      Dębicki Jakub

7.      Dziaduch Magdalena

8.      Furtak Julia

9.      Garwoliński Krzysztof

10. Gasiński Piotr

11. Gołofit Mateusz

12. Grzelak Grzegorz

13. Krajewska Paulina

14. Łajca Milena

15. Łapacz Kamil

16. Maciąg Paweł

17. Mędrek Michał

18. Moszyńska Małgorzata

19. Opoka Krzysztof

20. Piłat Emilia

21. Plis Ewelina

22. Plis Kamil

23. Ratyńska Karolina

24. Sala Joanna

25. Socha Grzegorz

26. Stasia Łukasz

27. Szlachetka Karolina

28. Szlachetka Rafał

29. Werner Weronika

30. Zaręba Paweł

31. Żydek Sebastian

 

Klasa VI C

1.      Bidacha Izabela

2.      Boiski Kamil

3.      Duda Iga

4.      Gąbka Milena

5.      Gąska Natalia

6.      Giza Artur

7.      Giza Cezary

8.      Grudzień Ewa

9.      Komorowski Dariusz

10. Kozik Tomasz

11. Kulik Jakub

12. Kułaga Karolina

13. Kuś Ewelina

14. Makolągwa Agata

15. Młyniec Mateusz

16. Napiórkowska Beata

17. Nieradka Kamila

18. Pisula Sylwia

19. Plis Daniel

20. Polańska Ilona

21. Rutyna Łukasz

22. Skobel Justyna

23. Stachyra Łukasz

24. Stojak Wioleta

25. Szydłowski Michał

26. Śpiewak Katarzyna

27. Tusińska Edyta

28. Wójtowicz Anna

29. Zarychta Izabela

 

Klasa VI D

1.      Bałaszek Agnieszka

2.      Binienda Tomasz

3.      Borkowski Marcin

4.      Czajka Karol

5.      Czurski Mateusz

6.      Dziaduch Sylwia

7.      Dziurda Monika

8.      Frączek Krzysztof

9.      Grobel Emilia

10. Jąder Krystian

11. Jurak Mariusz

12. Kijewska Karolina

13. Kijewski Michał

14. Kocoń Waldemar

15. Kosyl Marlena

16. Niezabitowski Rafał

17. Nowak Anna

18. Piotrowski Tomasz

19. Radkowiak Izabela

20. Socha Łukasz

21. Sochaj Piotr

22. Szafran Miłosz

23. Szczuka Małgorzata

24. Wicha Milena

25. Wojewódka Mateusz

26. Żak Joanna

27. Żywicka Anna

28. Kapnik Paweł

 

Klasa VI E

1.      Bełcik Marek

2.      Ceran Konrad

3.      Chojnacka Anna

4.      Dzwonnik Anna

5.      Goliszek Sławomir

6.      Gołofit Anna

7.      Grajper Emilia

8.      Hałas Dariusz

9.      Jędrej Edyta

10. Kazanowska Kinga

11. Kołodziejczyk Michał

12. Kuchta Andrzej

13. Kuchta Tomasz

14. Lejwoda Marlena

15. Maciąg Dominika

16. Mazurkiewicz Rafał

17. Niedziela Łukasz

18. Nieazabitowska Wioleta

19. Niezbecka Dominika

20. Pietroń Kamila

21. Pinkiewicz Anna

22. Pinto Karolina

23. Radziejewski Michał

24. Rodzik Magdalena

25. Romanowicz Barbara

26. Rzeszot Marcin

27. Sochaj Ewelina

28. Spudowska Katarzyna

29. Styrnik Paweł

30. Teresińska Wioleta

 

Klasa VI F

1.      Adamczyk Damian

2.      Baranowska Karolina

3.      Bartuzi Milena

4.      Bąk Monika

5.      Bogusz Grzegorz

6.      Chołuj Katarzyna

7.      Czarnota Marcin

8.      Długosz Katarzyna

9.      Eciak Mateusz

10. Giza Paweł

11. Grzeszczyk Piotr

12. Janczak Paulina

13. Jaskot Jakub

14. Kowalski Jarosław

15. Maciaszek Kamila

16. Madejek Kacper

17. Mędrek Jarosław

18. Mroczkowski Piotr

19. Mucha Izabela

20. Nowak Małgorzata

21. Piłat Daniel

22. Pluta Konrad

23. Rutkowska Weronika

24. Siedliska Anna

25. Stalka Joanna

26. Strawa Magdalena

27. Szymczak Anna

28. Szymczyk Konrad

29. Winnicka Iwona

30. Woźniak Kamil

31. Żukowska Sonia

 

 

autor  © 2004 rap