REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 SPEŁNIAMY MARZENIA DZIECI

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 06.12.2017 r.

Grudzień to szczególny i magiczny czas, zwłaszcza dla dzieci. Z niecierpliwością czekają na ubieranie choinki, pierwszy śnieg, prezenty, rodzinne spotkania przy świątecznym stole i wspólne śpiewanie kolęd. Jednak nie wszyscy mogą ten czas spędzić ze swoimi bliskimi w domu. Są nimi m.in. mali i nieco więksi pacjenci Oddziału Onkologii i Hematologii Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki w Lublinie. Od 7 lat Fundacja Spełnionych Marzeń ma pod opieką te dzielne dzieciaki robiąc wszystko, co w jej mocy, by choć na chwilę zapomniały o cierpieniu i chorobie.

W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w organizowanej przez fundację akcji MIKOŁAJKI JAK Z BAJKI i wspólnie napełnili worek Świętego Mikołaja prezentami dla chorych dzieci. Ponieważ przedział wiekowy pacjentów był duży, do worka trafiły: książki, kolorowanki, kredki, farby, gry planszowe, puzzle, karty i mnóstwo pluszaków. Mamy nadzieję, że zebranymi prezentami sprawiliśmy dzieciakom radość i na ich buziach zagościł szeroki uśmiech. Wraz z darami przekazaliśmy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i rodzinnych domów, a także te świąteczne.

Gorące podziękowania kierujemy do naszych uczniów i ich rodziców raz pracowników szkoły, za zakupienie i podarowanie prezentów. Cieszymy się, że nie pozostajecie obojętni na cierpienie najmłodszych, chętnie pomagacie i dzielicie się tym, co macie.

 

Anna Sawicka

 


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017