REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 SEEING AND READING THE VALUE

ERAZMUS+ 2016/2018

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 13.04.2018 r.

W ramach realizowanych działań projektu „Seeing and reading the values” istotną rolę odgrywają wszelkie działania z zakresu upowszechniania projektu. Służą temu spotkania informacyjno-instruktażowe, artykuły w mediach oraz rozmowy prowadzone z pracownikami oświaty.

Członkowie szkolnego zespołu Erasmus podjęli wszystkie wymienione działania poprzez organizację i udział w seminariach min: Programowanie z eTwinning (podczas rozmów  prezentowana została nasza książka – produkt polski pt. Cleanliness), spotkanie z nauczycielami szkoły podstawowej z Lublina (prezentacja książki oraz metody visual reading) oraz w naszej szkole (prezentacja metody). Działania te zostały także szczegółowo omówione przed Burmistrzem i Radą Miejską Poniatowej.

Metoda ta zainspirowała nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z Lublina, w takim stopniu, że została opisana w pracy dyplomowej „Wykorzystanie digital storytelling w nauczaniu języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej”.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

 

Iwona Kucharek


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2018