REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 EURO WEEK II EDYCJA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 11.09.2017 r.

W dniach 9-13 czerwca 2017 roku 20-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w projekcie językowym EURO WEEK   Szkoła Liderów. Podobnie do roku ubiegłego nasza grupa została zakwaterowana w Domu Wczasowym „Słoneczna” w Międzygórzu.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach językowych, prowadzonych wyłącznie w języku angielskim. Prowadzonych przez wolontariuszy z Turcji, Chorwacji, Indii, Azerbejdżanu, Kenii.

Na zakończenie pobytu wolontariusze podzielili wszystkich uczestników na grupy, które miały za zadanie przygotować jakąś aktywność prezentującą ich talent. Wieczór talentów był doskonała zabawą dla wszystkich, pokazał on wiele ciekawych, oryginalnych, inspirujących pomysłów, godnych powtórzenia na forum szkoły.

W drodze powrotnej  nasi uczniowie zwiedzili kopalnię złota w Złotym Stoku, tam tez spotkali gnoma – mieszkańca starej części kopalni.

 

Iwona Kucharek

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017