REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2017

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 04.12.2017 r.

W sobotę, 26 listopada 2017 roku, po raz 25 ruszyła ogólnopolska akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Nie mogło w niej oczywiście zabraknąć naszej szkoły. Od 8.00 do 14.00 wolontariusze i ich uczniowie – przyjaciele akcji, zbierali dary w postaci trwałej żywności, słodyczy i środków czystości w czterech największych sklepach w naszym mieście. Zostały one przekazane najbardziej potrzebującym: dzieciom z wielodzietnych rodzin, będącym w trudnej sytuacji, dzieciom niepełnosprawnym, podopiecznym domów dziecka, świetlic środowiskowych i placówek szkolno – wychowawczych.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Dziękujemy za poświecony czas i pomoc wolontariuszkom, paniom: Jolancie Markuszewskiej, Bożenie Socha, Iwonie Palecznej, Annie Świst, Monice Wnuk, Dorocie Herdzie, Annie Ćwiklak, Ewie Broda, Joannie Niezgodzie, Iwonie Karabeli, Marcie Sołdaj i Annie Sawickiej, harcerzom i ponad 60 – ciu  uczniom klas IV – VII naszej szkoły.

 

Anna Sawicka

  

redaguje Rafał Pastwa  © 2017