DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2008

 

STRONA GŁÓWNASAMORZĄD

 

To już tradycja, że w listopadzie w naszej szkole Samorząd Uczniowski co roku wraz ze swoimi opiekunami organizują dyskotekę andrzejkową, na która zapraszają uczniów z klas III- VI oraz swoich nauczycieli. W tym roku zabawa odbyła się 26 listopada 2008 r.

Każdy uczestnik musiał  przynieść słodki „dar” w postaci czekolady, wafelka, ciastek bądź innej słodkości, które stanowiły bilet wstępu na disco, a później zostały przeznaczone na paczki mikołajkowe dla ubogich dzieci z naszej szkoły.

Chętnych do tańców było wielu, a jeszcze więcej łasuchów, którzy objadali się w przerwach pysznymi ciastkami, domowej roboty przygotowanymi przez panie z Samorządu Uczniowskiego.

Dodatkową atrakcję stanowiły wróżby, które dzieci ze swoimi wychowawcami urządzały w klasach.

Wszystko co miłe i przyjemne szybko się kończy, tak też i nasza zabawa upłynęła w miłej i radosnej atmosferze, a kiedy trzeba było wracać do domu, niektóre dzieci wcale nie miały na to ochoty.

Serdeczna atmosfera, która panowała na dyskotece udzieliła się też nauczycielom pełniącym dyżur, tak iż niektórzy z nich po zakończeniu zabawy pozostali ze swoimi wychowankami w klasach, gdzie kontynuowali integrację.

Radość jaką sprawiliśmy naszym uczniom organizując zabawę andrzejkową utwierdza nas w przekonaniu, by takich imprez w naszej szkole było więcej. Już przygotowujemy wielki bal karnawałowy. O terminie wkrótce poinformujemy.

opiekunka SU - Anna Świst

 

 

 

opracowanie członkowie koła ITC2008