FOTOGRAFIESAMORZĄD

Spotkanie wigilijne 2008

To już tradycja, że w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej dzień przed feriami świątecznymi uczniowie i nauczyciele naszej szkoły gromadzą się wspólnie na szkolnym opłatku. W tym roku odbył się on w dniu 18. XII. 2008 r.

Uroczystość  rozpoczęła się przedstawieniem artystycznym w wykonaniu uczniów z Samorządu Szkolnego, którzy pod bacznym okiem pań Anny Świst i Małgorzaty Madejek – nauczycielek religii, przygotowali program słowno- muzyczny przypominający ten jedyny dzień w roku - wigilię. Przy akompaniamencie naszego pana muzyka- Sylwestra Szczuckiego, który przygrywał na akordeonie dzieci wykonały pieśni adwentowe, pastorałki i inne utwory mówiące o narodzeniu Jezusa.

Podniosły i uroczysty nastrój jaki zapanował w naszej szkolnej rodzinie, udzielił się również zaproszonym gościom, wśród których znaleźli się Przewodnicząca Rady Miejskiej Krystyna Zielińska, pani Burmistrz Lilla Stefanek, pan Burmistrz Krzysztof Brzeziński oraz nasi kochani nauczyciele emeryci.

Wspólne świętowanie urozmaicił nam już po raz kolejny, wspaniały artysta zaprzyjaźniony z naszą szkołą pan Dariusz Tokarzewski, członek zespołu VOX, który przygotował dla nas koncert kolęd i pastorałek.

Występ artysty zakończył się wspólnym śpiewaniem, po którym nastąpiła uroczysta kolacja wigilijna przygotowana przez nasze panie kucharki.

Opracowała: Anna Świst

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


   

Created with picasa © 2008 członkowie koła ITC2008