FOTOGRAFIESPORT     STRONA GŁÓWNA

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


OBÓZ SZKOLENIOWY KUTNO 2009

Drużyna Uczniowskiego Softballowego Klubu Sportowego „Czarne Mamby” w dniach 21-24 kwietnia brała udział w szkoleniu techniki gry w softball w  Centrum  Małej Ligi Baseballowej na rejon Polski w Kutnie.

Pod okiem fachowców dziewczyny trenowały przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się już w lipcu we Wrocławiu.

Dwadzieścia trzy softballistki szkoliły się pod czujnym i rygorystycznym okiem  doświadczonych i zaprawionych w bojach ze swoimi drużynami trenerami z  Centrum Małej Ligi Baseballowej.

Zajęcia poranne prowadził pan Kuba Dyszkiewicz były zawodnik baseballa grający na pozycji łapacza z Kutna, dziewczyny doskonaliły rzuty i chwyty piłki, grę na zapolu i w ataku.

Po południu pan Marcin Durka, który trenuje wicemistrzynie Polski w softballu doskonalił z nami pałkowanie w tunelu oraz z łapaczem.

Dlatego też nasze dziewczyny chciały jak najwięcej się nauczyć, by ich wysoka forma przyniosła rezultaty na mistrzostwach. Potwierdzeniem dobrej sprawności naszych zawodniczek był wygrany przez nie kontrolny mecz z zajmującą trzecie miejsce w Polsce drużyną softballową w kategorii młodziczki

„Czarne Mamby” miały również okazję oglądać profesjonalny trening seniorek prowadzonych przez trenera Marcina, aktualnych wicemistrzyń naszego kraju.

Dziewczyny równie dobrze bawiły się w wolnym od zajęć czasie.

Czterodniowe szkolenie z pewnością nie byłoby możliwe bez zaangażowania się trenerów naszej drużyny, jak i ogromnej pomocy ze strony rodziców zawodniczek.

opracowanie Agnieszka Zakrzewska

 

 

Created with picasa © 2009 rap