REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 XVII PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W dniu 25 listopada 2015 roku w Opolskim Centrum Kultury w Opolu Lubelskim odbył się XVII Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Mała scena - duża radość”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Poniatowej.

 

Uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności i zdolności artystyczne w kategoriach: piosenka, teatr, taniec i poezja. Przygotowane przez nich programy uczyły, wzruszały i bawiły, bo takie było ich przesłanie. Uczniowie naszej szkoły z klasy integracyjnej 5a zaprezentowali się kolejny już raz, tym razem zainscenizowali przedstawienie edukacyjne „Bajka o nałogu”, które miało uzmysłowić widzom negatywne skutki nieprzestrzegania kodeksu uczniowskiego.

Gościem specjalnym Przeglądu były Chearliderki i grupa taneczna działająca przy OCK w Opolu Lubelskim „Disco Robaczki”. Wszyscy uczestnicy zostali docenieni, a ich trud nagrodzony. Zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły otrzymały nagrody w postaci słodyczy, statuetek (Nagroda Starosty Opolskiego) oraz okolicznościowych dyplomów. Udział klasy integracyjnej 5a w Przeglądzie Małych Form Teatralnych to już tradycja.

 

Dorota Herda i Mirosława Niedziela

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015