REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 SPOTKANIE EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 11.06.2019 r.

W obecnym roku szkolnym odbyły się dwa cykle spotkań edukacyjnych dla uczniów i rodziców klas  IV-VIII (październik 2018, maj 2019). Zajęcia prowadzone były przez trenera umiejętności miękkich Panią Adriannę Oczkowską-Bąkałę. Podczas tych spotkań zarówno rodzice jak i uczniowie mieli możliwość uzyskania specjalistycznej wiedzy na temat szkodliwości szeroko rozumianych uzależnień i ich wpływu na funkcjonowanie organizmu młodego człowieka. Prowadząca nawiązała dobry kontakt z poszczególnymi grupami uczniów. W ciekawy sposób przekazywała informacje dotyczące problematyki uzależnień. Poruszane podczas spotkań tematy uświadomiły odbiorcom konsekwencje eksperymentowania z używkami.

Pani Adrianna poinformowała uczniów i rodziców o możliwościach uzyskania pomocy w rozwiązywaniu konkretnych problemów oraz instytucjach, w których tą pomoc można otrzymać. Zajęcia profilaktyczne zostały sfinansowane przez GKRPA w Poniatowej.

 

Bożena Socha, Elżbieta Szklarz

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019