REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PROGRAM eTWINNING

I LOVE POLAND

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 24.09.2018 r.

„I love Poland” to innowacyjny projekt realizowany przez uczniów klasy 3a w ramach programu eTwinning. Obejmuje on swoim zakresem działania z edukacji polonistycznej, muzycznej, plastycznej, ruchowej oraz zajęcia komputerowe. Projekt ten opiera się na wymianie doświadczeń i wspólnym działaniu w celu przybliżenia historycznych faktów dotyczących odzyskania niepodległości z wykorzystaniem kodowania.

Szkołą koordynującą jest Szkoła Podstawowa nr 21im. Królowej Jadwigi w Lublinie, natomiast szkołą partnerską jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej oraz zainteresowane szkoły zarejestrowane na platformie eTwinning. Kontakty ze szkołami w ramach projektu odbywać się będą raz w tygodniu poprzez e-mail, wideokonferencje oraz platformę TwinSpace.

Uczniowie na zajęciach pozalekcyjnych będą tworzyć tematyczne galerie plastyczne: godło Polski, flaga Polski, opracują grę planszową o Czechu, Lechu i Rusie z wykorzystaniem Ozobotów. Przygotują taniec z biało-czerwonymi szarfami, którego nauczą swoich kolegów ze szkół partnerskich. Produktem końcowym będzie wspólna prezentacja w PowerPoint z rezultatami, która zostanie zapisana na CD i wręczona jako upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tańce zostaną zaprezentowane na forum szkół.

Rezultaty zostaną zamieszczone na platformie TwinSpace.

 

Iwona Kucharek


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2018