REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU W PONIATOWEJ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

WĘDRÓWKA BETLEJEMSKIEGO ŚWIATŁA POKOJU PO NASZYM MIEŚCIE

Harcerze i zuchy ponieśli Betlejemskie Światło Pokoju wraz z ze świątecznymi życzeniami do poniatowskich szkół, przedszkoli, instytucji i zakładów pracy.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Hasło tegorocznej sztafety Ognia brzmi: Zauważ człowieka. Uwrażliwia nas na potrzeby innych osób. W 28-letniej historii Betlejemskiego Światła Pokoju, w zmieniających się warunkach politycznych, nigdy nie zdarzyło się, by Światło nie wyruszyło z Betlejem w swoją drogę. To czyni z niego znak pokoju, świadectwo wzajemnego zrozumienia i symbol pojednania między narodami. Światło bowiem jest znakiem braterstwa, a jednocześnie znakiem miłości.

 

Dlatego w okresie Świąt Bożego Narodzenia pragniemy podzielić się tym szczególnym darem z każdym, kto zechce go przyjąć. Mamy nadzieję, że trafi na wigilijne stoły wszystkich mieszkańców naszego miasta i stanie się żywym symbolem pokoju, nadziei i miłości.

Betlejemski Ogień niech umacnia nasze braterstwo i współpracę dla dobra człowieka. Niech obudzi i pogłębi w nas wrażliwość na cudze potrzeby.

 

Jolanta Markuszewska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015