REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 ZAJĘCIA JĘZYKOWE Z AIESEC

2015

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Wizyty międzynarodowe w naszej szkole na stałe zagościły w kalendarzu szkolnych przedsięwzięć. AIESEC czwarty już raz zagościł u nas, a w raz z nim Erick, gość z Meksyku. Przez cały tydzień października, Erick prowadził dla uczniów naszej szkoły warsztaty w ramach projektu KIDSPEAK. Celem tego projektu było rozbudzenie w dzieciach ciekawości i zainteresowania inną kulturą, rozbudzenie tolerancji i otwartości wobec ludzi pochodzących z innych krajów, poszerzenie wiedzy na temat Meksyku, praktyczna nauka języka angielskiego.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Zajęcia prowadzone były w języku angielskim z zastosowaniem różnych metod i technik. Warsztaty ze studentem AIESEC były ciekawą przygodą dla naszych uczniów oraz niezwykłą okazją by świat zagościł w naszej szkole.

 

Erick mógł poznać smak naszych potraw oraz znane z walorów widokowych Nałęczów i Kazimierz Dolny. Poznał także interesującą historię powstania Poniatowej.

Aldona Chabros-Rożalska, Iwona Kucharek, Małgorzata Piłat

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015