REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 15.03.2016

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

We wtorek 15 marca 2016 r. nasza szkoła po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2016/2017 rozpoczną bądź chcą rozpocząć edukację w szkole podstawowej. Z tej okazji nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: pani dyrektor Ewa Zielińska, Maria Tatara i Agnieszka Lasota przygotowały bardzo ciekawe zajęcia dydaktyczne i zabawy muzyczno-ruchowe.

Każdy chętny rodzic mógł sam sprawdzić stan bazy szkolnej, porozmawiać z nauczycielami, a także przyjrzeć się z bliska efektom pracy uczniów i nauczycieli. Szkoła tego dnia chwaliła się nie tylko wyposażeniem klas. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, nie zabrakło zabaw dydaktycznych, muzycznych i ruchowych.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Dla przedszkolaków, które tego dnia odwiedziły naszą szkołę jedną z ciekawych propozycji były „Kolorowe zabawy z chustą animacyjną” prowadzone przez Agnieszkę Lasotę. W zajęciach brały udział przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Czerwińską oraz klasa II e.

Duża, bajecznie kolorowa chusta przyciągała wzrok, wzbudzała zainteresowanie i ciekawość dzieci oraz zachęcała do wspólnego działania i zabaw integracyjnych. Dzięki zabawom udało nam się troszkę siebie poznać, sprawdzić wiedzę uczestników zabawy i przeżyć niezwykłą podróż w wyobraźni, gdy stawała się ona wzburzonym oceanem a dzieci turystami chroniącymi się przed drapieżnym rekinem…

Wspólne zabawy były okazją do relaksu i odprężenia, a także okazją do wyładowania nadmiaru energii. Przedszkolaki dziękujemy za wspólną zabawę… i do zobaczenia w szkole!

 

Agnieszka Lasota

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2016