REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 JESTEM BEZPIECZNY 2016

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

W poniedziałek 18 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej rozstrzygnięta została XVII edycja konkursu prewencyjnego ,,Jestem Bezpieczny” dla szkół podstawowych na etapie gminnym.

Udział w konkursie wzięło 6 drużyn ze szkół podstawowych z Poniatowej Kolonii, Niezabitowa, Dąbrowy Wronowskiej, Kraczewic, Kowali i Poniatowej. Zespoły trzyosobowe sprawdzały swoje wiadomości rozwiązując test wiedzy obejmujący zagadnienia związane m.in. z wiedzą o policji, z bezpieczeństwem w gospodarstwie rolnym i w ruchu drogowym, zagrożeniami związanymi z uzależnieniami i demoralizacją oraz udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zsumowaniu wyników testu najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa z Poniatowej Kolonii. Nasz team ze Szkoły Podstawowej z Poniatowej w składzie: Luiza Ćwiklak, Igor Lichota i Aleksandra Laśkiewicz – zajął 2 miejsce ex aequo z grupą uczniów ze  Szkoły Podstawowej z Niezabitowa. Zwycięska ekipa reprezentowała naszą gminę w powiecie.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

 

Opracowanie: Anna Ćwiklak 

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2016