REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 KONCERT LUDOWE WĘDRÓWKI PO POLSCE

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Koncert Ludowe Wędrówki po Polsce odbył się 10 kwietnia w Kinie „Czyn”. Była to trzecia odsłona cyklu, tym razem połączona z eliminacjami do Wojewódzkiego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych, który odbędzie się w czerwcu w Kazimierzu Dolnym.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Na scenie z ludowym repertuarem zaprezentowały się: Kowalanki, przedszkolne grupy 4 i 5-latków, Dziecięca Kapela Ludowa, zespół wokalny Wiolinki, uczniowie ogniska muzycznego z klasy pianina Janiny Bednarz, Kapela Ludowa z Poniatowej oraz Okolicznościowy Zespół Folklorystyczny składający się z rodziców, nauczycieli i instruktorów muzycznych, a także grupa taneczna CKPiT. Już po raz drugi na scenie z ludowym repertuarem zaprezentował się zespół wokalny „Rozśpiewane Nutki” ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej. Z wielkim zaangażowaniem i radością dzieci zaśpiewały trzy utwory: „Hej w lesie, w lesie”, „W murowanej piwnicy”, „Gdzieżeś ty bywał”. Grupie akompaniował pan Jan Koziński, któremu serdecznie dziękujemy!

 

Teresa Malinowska-Szczuka

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2016