REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WARSZTATY KULINARNE SADYBA ROZALIN

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

W przededniu wakacji klasa IV „b” wraz z opiekunami: p. Iwoną Paleczną i Iwoną Karabelą miała możliwość uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych przez „Sadybę Rozalin”.

To niezwykle piękne gospodarstwo agroturystyczne położone tak niedaleko Poniatowej oferuje swoim gościom nie tylko prawdziwy wypoczynek i ciszę na łonie przyrody, ale także zaprasza wszystkich młodych i starszych już nieco do zgłębiania tajników kuchni przy użyciu nowych technologii i nowoczesnych urządzeń.

Uczestnicy warsztatów kulinarnych mieli okazję samodzielnie przygotować czekoladki z różnymi ciekawymi dodatkami, a także popróbować swoich sił w wykonaniu słodkich babeczek o kilku smakach.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

W warzywnym ogrodzie Sadyby podziwialiśmy oryginalne i ciekawe odmiany warzyw i ziół, a labirynt zbudowany z tui wykorzystaliśmy do wspólnej zabawy.

To był naprawdę niezwykły dzień. Dzięki tego typu lekcjom w terenie  możemy spędzać naprawdę bardzo miłe chwile. Przyległe do Sadyby dzikie łąki, stawy i lasy sprawiają, że zapomina się tu o problemach i „cywilizacyjnej gonitwie”.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie „Pawtrans” za sponsorowanie tej wycieczki i warsztatów, ale również za całoroczną pomoc i organizację różnorodnych wyjazdów. Dzięki Wam mieliśmy okazję zwiedzać przepiękne zakątki Polski. W podziękowaniu słowa naszego wielkiego rodaka.

„Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

 

Iwona Karabela, Iwona Paleczna


 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2016